2. Lauf zum Isar-Cup 2020->Entries by name (number of entries: 76)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
1. | Badia Comas Núria | 1983 | Damen A | OC München | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
2. | Badia Landefeld Gil | 8288822 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
3. | Badia Landefeld Pol | | Schüler D | OC München | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
4. | Bartha Linus | 2013358 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
5. | Bauer Iris | 236914 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
6. | Beierlein Uwe | 9002242 | Herren A | OC München | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
7. | Blaschke Markus | 1730 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
8. | Broinger Christina | 9960729 | Damen C | OLC Wienerwald | Austria | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
9. | Burrell Teresa | 7207903 | Damen A | OC München | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
10. | Compeyron Robin | | Herren A | OC München | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
11. | Danninger Alexandra | 1234565 | Damen C | OC München | Germany | YES |
14:40 - 15:00 Uhr |
12. | Danninger Bastian | 8333838 | Herren C | OC München | Germany | YES |
14:40 - 15:00 Uhr |
13. | Danninger Tobias | 7898789 | Herren A | OC München | Germany | YES |
14:40 - 15:00 Uhr |
14. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Herren A | OC München | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
15. | Dünzinger Jonas | 2046023 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
16. | Dünzinger Maja | 2046027 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
17. | Dünzinger Nora | 2046022 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
18. | Dünzinger Steffi | 2046021 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
19. | Dünzinger Werner | 2046024 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
20. | Eben Josef | 2013355 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
21. | Ebert James | 2048520 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
22. | Ebert Josephine | 1982725 | Damen B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
23. | Ebert Nora | 422695 | Offen D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
24. | Ebert Roger | 8182128 | Herren B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
25. | Enborg Andreas | 8071340 | Herren A | OC München | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
26. | Enborg Anna | 8212177 | Damen A | OC München | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
27. | Enborg Malte | 821217 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
28. | Engl Robert | 8013313 | Herren B | TSV Natternberg | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
29. | Engl Veronika | 8141201 | Damen A | TSV Natternberg | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
30. | Friebe Christian | 8280678 | Herren A | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
31. | Friebe Jonas | 8121102 | Herren A | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
32. | Fritz Martha | 1403121 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
33. | Geiger Christiane | 8188811 | Damen B | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
34. | Geiger Lara | 8003006 | Damen B | SV Mietraching | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
35. | Hay Jack | 8102007 | Herren B | OC München | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
36. | Hergert Alexander | 8075544 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
37. | Hötzinger Stefan | 8025369 | Herren B | TSV Natternberg | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
38. | Hötzinger Verena | 8100804 | Damen B | TSV Natternberg | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
39. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Herren B | OC München | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
40. | Körner Christoph | 8230289 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
41. | Körner Ralph | 8099000 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
42. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
43. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Herren A | OC München | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
44. | Kümpfbeck Josef | 7090356 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
45. | Kupriyanov Alexey | 8646232 | Herren A | OC München | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
46. | Landefeld Rico | 1301782 | Herren A | OC München | Germany | YES |
Bitte auswählen! |
47. | Liebl Gertrud | 2078968 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
48. | Liebl Siegfried | 2045572 | Herren A | TV Osterhofen | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
49. | Lukacs Vilhelm | 8311113 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
50. | Lukács Kinga | 1968922 | Damen C | Individuals/No club | | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
51. | Manoilova Olga | 235848 | Damen A | OC München | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
52. | Marquardt Anton | 2046028 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
53. | Marquardt Neele | 2099895 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
54. | Marquardt Tom | 2099894 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
55. | Natho Leonie | 2061245 | Damen B | OC München | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
56. | Natho Ronny | 8061177 | Herren A | OC München | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
57. | Natho Yara | 2084429 | Damen C | OC München | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
58. | Neumüller Mathias | 7208679 | Herren A | OC München | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
59. | Pommerenke Katharina | 7207152 | Damen C | OC München | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
60. | Rohrmann Leo | 2046025 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
61. | Ropertz Jana | 8445500 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
62. | Schöps Angelika | 8200765 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
63. | Schöps Anke | 7211150 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
64. | Schöps Carina | 1290496 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
65. | Schöps Sabrina | 8112341 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
66. | Schöps Vanessa | 8112306 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
67. | Schwanitz Jürgen | 8101020 | Herren A | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
68. | Schwendemann Mona | 900090 | Damen B | Individuals/No club | | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
69. | Vogelsang Jonna | 2046018 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
70. | Vogelsang Nino | 2046019 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
71. | Voskamp Eckart | 8220366 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
15:40 - 16:00 Uhr |
72. | Weber-Blaschke Gabriele | 1875 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
73. | Weigold Peter | 1413278 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
15:20 - 15:40 Uhr |
74. | Weinig Peter | 8255255 | Herren A | OC München | Germany | YES |
15:00 - 15:20 Uhr |
75. | Werthmann Gerhard | 8011152 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:20 Uhr |
76. | Zölde Norberth | 8404840 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
14:20 - 14:40 Uhr |
|