"17. Otvoreno prvenstvo Zagreba" - Zagreb open->Entries by classes (number of entries: 249)
Ž21 |
1. | Duper Ivana | | Ž21 | Individuals/No club | | |
2. | Radoš Anita | | Ž21 | OK Vihor | Croatia | |
3. | Prpić Paula | | Ž21 | OK Vihor | Croatia | |
4. | Pavić Mirja | 1403140 | Ž21 | OK Japetic | Croatia | |
5. | Orlić Antonija | 8041177 | Ž21 | OK Bjelovar | Croatia | |
6. | Sipina Halper Monika Martina | 446318 | Ž21 | OK Jelen | Croatia | |
M21 |
1. | Varnica Tomislav | 8079783 | M21 | OK Vihor | Croatia | |
2. | Marković Frane | 7777733 | M21 | OK Japetic | Croatia | |
3. | Kirin Dominik | 8333335 | M21 | OK Japetic | Croatia | |
4. | Razum Matija | 8221221 | M21 | OK Japetic | Croatia | |
5. | Grgić Mihael | 232271 | M21 | OK Bjelovar | Croatia | |
6. | Šeperić-Grdiša Ivan | 7622357 | M21 | OK Jelen | Croatia | |
7. | Bogović Marijan | 7891004 | M21 | OK Jelen | Croatia | |
8. | Perić Mijat | 219388 | M21 | OK Jelen | Croatia | |
9. | Ivković Luka | 1401001 | M21 | OK Sova | Croatia | |
10. | Štanfel Matjaž | 500459 | M21 | OK Sova | Croatia | |
Ž12 |
1. | Vukelić Dora | 2061276 | Ž12 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Mareković Ira | | Ž12 | OK Vihor | Croatia | |
3. | Hodak Mirta | | Ž12 | OK Vihor | Croatia | |
4. | Težak Magdalena | | Ž12 | OK Vihor | Croatia | |
5. | Štambuk Lucija Marijela | 5729 | Ž12 | Ivan Merz | Croatia | |
6. | Vidaković Majda | 2113348 | Ž12 | OK Kapela | Croatia | |
7. | Potrebica Ema | 2113339 | Ž12 | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
M12 |
1. | Vukelić Juraj | 406735 | M12 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Odak Jakov | | M12 | OK Vihor | Croatia | |
3. | Hodak Janko | | M12 | OK Vihor | Croatia | |
4. | Boban Jakov | 236880 | M12 | Ivan Merz | Croatia | |
5. | Kuzmanić Borna | 237598 | M12 | OK Japetic | Croatia | |
M16 |
1. | Gobec Jan | 8135002 | M16 | OK Vihor | Croatia | |
2. | Kukec Jura | 1289347 | M16 | OK Vihor | Croatia | |
3. | Kodba Tin | | M16 | OK Vihor | Croatia | |
4. | Kodba Vid | | M16 | OK Vihor | Croatia | |
5. | Salopek Tihon | 500470 | M16 | OK Ris Delnice | Croatia | |
6. | Vodopija Bruno | 2113341 | M16 | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
Ž16 |
1. | Kaniški Laura | 701122 | Ž16 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Pavlin Paula | 8231003 | Ž16 | OK Vihor | Croatia | |
3. | Štambuk Zdenka Petra | 5768 | Ž16 | Ivan Merz | Croatia | |
4. | Jerković Perić Olga | 2105108 | Ž16 | OK Kapela | Croatia | |
5. | Pust Karin | 2069847 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
M20 |
1. | Težak Karlo | 893808 | M20 | OK Vihor | Croatia | |
2. | Štambuk Andro Vladimir | 7041999 | M20 | Ivan Merz | Croatia | |
3. | Puharić Roko | 237600 | M20 | OK Japetic | Croatia | |
Ž20 |
1. | Težak Dora | 893830 | Ž20 | OK Vihor | Croatia | |
2. | Lovrec Iva | 893815 | Ž20 | OK Vihor | Croatia | |
3. | Lovrec Mia | 893816 | Ž20 | OK Vihor | Croatia | |
4. | Dukić Višnja | 247225 | Ž20 | OK Kapela | Croatia | |
5. | Tišljar Ana | 2061228 | Ž20 | OK Orion | Croatia | |
6. | Primožič Patricija | 2069791 | Ž20 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
M35 |
1. | Kaniški Tomislav | 7001122 | M35 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Delić Petar | 535353 | M35 | OK Maksimir | Croatia | |
3. | Kaniški Robert | | M35 | OK Maksimir | Croatia | |
4. | Vukelić Bojan | 300743 | M35 | OK Maksimir | Croatia | |
5. | Vuk Tomislav | 7778899 | M35 | OK Vihor | Croatia | |
6. | Horjan Zdenko | 893833 | M35 | OK Vihor | Croatia | |
7. | Marekovic Sinisa | | M35 | OK Vihor | Croatia | |
8. | Hainž Miroslav | 1515155 | M35 | Ivan Merz | Croatia | |
9. | Salopek Tihomir | 500458 | M35 | OK Ris Delnice | Croatia | |
10. | Budi Franjo | 770914 | M35 | OK Japetic | Croatia | |
11. | Ocvirk Edi | 750723 | M35 | OK Japetic | Croatia | |
12. | Kosić Luka | 2113424 | M35 | OK Japetic | Croatia | |
13. | Meštrović Tomislav | 2088246 | M35 | OK Kapela | Croatia | |
14. | Vukmanović Mladen | 720210 | M35 | OK Kapela | Croatia | |
15. | Orehoci Robert | 8250869 | M35 | OK Bjelovar | Croatia | |
16. | Šantić Domagoj | 1420752 | M35 | OK Bjelovar | Croatia | |
17. | Fabijanić Daniel | 446316 | M35 | OK Jelen | Croatia | |
18. | Trivunović Vladimir | 1401011 | M35 | OK Sova | Croatia | |
19. | Sovilj Dalibor | 1401012 | M35 | OK Sova | Croatia | |
20. | Tišljar Ivo | 2111098 | M35 | OK Orion | Croatia | |
21. | Canjuga Krunoslav | 1151981 | M35 | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
22. | Pust Tomaž | 2088287 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Ž35 |
1. | Kabalin Borenić Višnja | 888972 | Ž35 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Jakšić Mirka | 236862 | Ž35 | OK Maksimir | Croatia | |
3. | Cini Fabiana | 210121 | Ž35 | OK Maksimir | Croatia | |
4. | Stipic Bernardica | 2067883 | Ž35 | OK Vihor | Croatia | |
5. | Stupalo Vlatka | 2084417 | Ž35 | OK Vihor | Croatia | |
6. | Kušt Maja | 2067893 | Ž35 | OK Vihor | Croatia | |
7. | Čečura Magdalena | | Ž35 | OK Vihor | Croatia | |
8. | Krš Sanja | 893826 | Ž35 | OK Vihor | Croatia | |
9. | Lovrec Darinka | 893814 | Ž35 | OK Vihor | Croatia | |
10. | Kiš Marta | | Ž35 | OK Vihor | Croatia | |
11. | Kopjar Marina | 1931982 | Ž35 | Ivan Merz | Croatia | |
12. | Kuzmanić Ivana | 237599 | Ž35 | OK Japetic | Croatia | |
13. | Popović Budi Daniela | 1420785 | Ž35 | OK Japetic | Croatia | |
14. | Ocvirk Eva | 700027 | Ž35 | OK Japetic | Croatia | |
15. | Čorko Meštrović Irena | 2105096 | Ž35 | OK Kapela | Croatia | |
16. | Bergant Vidaković Sandra | 2105097 | Ž35 | OK Kapela | Croatia | |
17. | Berženji Sanda | 2088239 | Ž35 | OK Kapela | Croatia | |
18. | Glagolić Saša | 2113384 | Ž35 | OK Kapela | Croatia | |
19. | Šantić Nikolina | 1420813 | Ž35 | OK Bjelovar | Croatia | |
20. | Cindrić Perković Jasminka | 411373 | Ž35 | OK Medjimurje | Croatia | |
21. | Krkić Aida | | Ž35 | R'n'R running team | Croatia | |
M50 |
1. | Horvat Saša | 236872 | M50 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Strmečki Petar | 236879 | M50 | OK Maksimir | Croatia | |
3. | Lovrec Nenad | 893813 | M50 | OK Vihor | Croatia | |
4. | Štambuk Dario | 7111959 | M50 | Ivan Merz | Croatia | |
5. | Boban Mile | 5765 | M50 | Ivan Merz | Croatia | |
6. | Priher Miroslav | 1946000 | M50 | Ivan Merz | Croatia | |
7. | Jelić Mladen | 505905 | M50 | OK Kapela | Croatia | |
8. | Špoljar Krešo | 421655 | M50 | OK Kapela | Croatia | |
9. | Raškaj Darko | 893828 | M50 | OK Kapela | Croatia | |
Ž50 |
1. | Kraintz Evelyn | 251688 | Ž50 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Fabek Branka | 237596 | Ž50 | OK Japetic | Croatia | |
3. | Franc Vera | 2109704 | Ž50 | OK Kapela | Croatia | |
4. | Ebenspanger Emilija | 247389 | Ž50 | OK Kapela | Croatia | |
5. | Vodopija Biserka | 2113441 | Ž50 | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
OPEN |
1. | Horvat Mirjana | 236856 | OPEN | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Delić Ana | 300742 | OPEN | OK Maksimir | Croatia | |
3. | Nikolić Bojana | 406740 | OPEN | OK Vihor | Croatia | |
4. | Labaš Predrag | 1414144 | OPEN | Ivan Merz | Croatia | |
5. | Majer Melanija | 1968623 | OPEN | Ivan Merz | Croatia | |
6. | Kocijan Luka | 2113448 | OPEN | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
7. | Lah Mario | 2117408 | OPEN | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
8. | Lah Siniša | 2113388 | OPEN | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
9. | Putarek Mislav | 2113340 | OPEN | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
dječja M12 bez pratnje |
1. | Percela David | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
2. | Kokot Gabrijel | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
3. | Kokot Rafael | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
4. | Brunović Maks | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
5. | Baće Frano | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
6. | Rogulj Marin | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
7. | Dukić Lovro | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
8. | Lasić Špiro Filip | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
9. | Lončarić* Frane | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
10. | Kekić Bartol | | dječja M12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
dječja Ž12 bez pratnje |
1. | Kos Sara | | dječja Ž12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
2. | Pintar Vedrana Iva | | dječja Ž12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
3. | Bokulić Ela | | dječja Ž12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
4. | Ježovita Tara | | dječja Ž12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
5. | Matanović Marta | | dječja Ž12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
6. | Penavić Neva | | dječja Ž12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
7. | Sanne Sara | | dječja Ž12 bez pratnje | Individuals/No club | | |
dječja M10 bez pratnje |
1. | Kos Dominik | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
2. | Dukić Fran | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
3. | Kekić Darjan | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
4. | Blašković Jakov | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
5. | Lasić Lujo | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
6. | Pezo Bartol | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
7. | Hadji Ristić Adam | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
8. | Anadolac Adam | | dječja M10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
9. | Ivezić Viktor Ignjat | | dječja M10 bez pratnje | OK Vihor | Croatia | |
10. | Odak Toni | | dječja M10 bez pratnje | OK Vihor | Croatia | |
dječja Ž10 bez pratnje |
1. | Drobić Melissa | | dječja Ž10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
2. | Čorak* Tonka | | dječja Ž10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
3. | Frketić* Sara | | dječja Ž10 bez pratnje | Individuals/No club | | |
dječja M10 s pratnjom |
1. | Rogoz Gregor | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
2. | Pezo Sven | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
3. | Dlačić Lukas | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
4. | Kvesić Ivan | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
5. | Kvesić Luka | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
6. | Bičanić Jakov | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
7. | Bičanić Lovro | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
8. | Babarović Jakov | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
9. | Fuka Leon | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
10. | Paraščić Roko | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
11. | Sjeverac Rene | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
12. | Krajačić Đivo | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
13. | Kraljić Sebastijan | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
14. | Buklijaš Skeledžija Luka | 72088 | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
15. | Buklijaš Skeledžija Borna | 72090 | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
16. | Golubiček Bartol | | dječja M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
17. | Kaniški Petar | | dječja M10 s pratnjom | OK Maksimir | Croatia | |
18. | Lah Mario | | dječja M10 s pratnjom | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
dječja Ž10 s pratnjom |
1. | Pavlija Mia | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
2. | Kolić Tia | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
3. | Šemper Petra | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
4. | Brunović Tesa | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
5. | Mikac Marta | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
6. | Matanović Petra | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
7. | Matanović Helena | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
8. | Sanne Angelina | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
9. | Kvesić Dora | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
10. | Kvesić Tonka | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
11. | Rogulj Tonka | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
12. | Jelačić Ema | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
13. | Lončarić Mara | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
14. | Mlinarević Lina | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
15. | Lovrić Ema | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
16. | Bajrektarević Luna | | dječja Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
17. | Horjan Zara | | dječja Ž10 s pratnjom | OK Vihor | Croatia | |
18. | Budi Ana | 410649 | dječja Ž10 s pratnjom | OK Japetic | Croatia | |
dječja MŽ7 s pratnjom |
1. | Filipčić Matija | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
2. | Majić pl Vid | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
3. | Drobić Sanjin | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
4. | Kos Dora | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
5. | Kos Fran | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
6. | Anadolac Filip | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
7. | Barics Petra | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
8. | Čorak Neva | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
9. | Filipčić Matija | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
10. | Varga Patrik | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
11. | Blašković Borna | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
12. | Rebić Ana Marija | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
13. | Benković Ana | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
14. | Bokulić Ivan Goran | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
15. | Tadić Čolić Filip | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
16. | Hrvoić Mateo | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
17. | Habulin Antun Karlo | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
18. | Ban* Leo | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
19. | Hadžija Šimun Petar | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
20. | Hadžija Matej | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
21. | Jakšić Petra | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
22. | Jakšić Filip | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
23. | Latinac Marta | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
24. | Latinac Pavo Filip | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
25. | Jelačić Ida | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
26. | Rastović Luka | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
27. | Trgovčević* Gabriel | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
28. | Cvetković* Anja | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
29. | Cvetković* Jakov | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
30. | Bihar* Lovro | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
31. | Bihar* Noa | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
32. | Trgovčević* Marko | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
33. | Mlinarić* Josip | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
34. | Šuper Luka | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
35. | Kokot Mihael | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
36. | Bizović Val | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
37. | Sjeverac Erik | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
38. | Pal Mihael | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
39. | Kraljić Dominik | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
40. | Krajačić Marko | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
41. | Milić Lucija | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
42. | Milić Mislav | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
43. | Tenšak Jakov | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
44. | Penavić Vida | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
45. | Golubiček Gašpar | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
46. | Golubiček Ignac | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
47. | Mikac Bruno | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
48. | Maurović Filip | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
49. | Babarović Ema | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
50. | Radović Lovro | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
51. | Bobić Lovro | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
52. | Bobić Leon | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
53. | Šemper Paula | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
54. | Laštro Marko | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
55. | Juras Dora | | dječja MŽ7 s pratnjom | Individuals/No club | | |
56. | Delić Dora | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Maksimir | Croatia | |
57. | Delić Sara | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Maksimir | Croatia | |
58. | Kaniški Greta | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Maksimir | Croatia | |
59. | Kaniški Roko | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Maksimir | Croatia | |
60. | Velimirović Beatrice | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Maksimir | Croatia | |
61. | Velimirović Vittoria | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Maksimir | Croatia | |
62. | Horjan Dora | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Vihor | Croatia | |
63. | Vukmanović Martin | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Kapela | Croatia | |
64. | Vukmanović Blanka | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Kapela | Croatia | |
65. | Šantić Gloria | 232287 | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Bjelovar | Croatia | |
66. | Šantić Veronika | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Bjelovar | Croatia | |
67. | Šantić Viktoria | | dječja MŽ7 s pratnjom | OK Bjelovar | Croatia | |
68. | Vodopija Rea | | dječja MŽ7 s pratnjom | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |
69. | Canjuga Stjepan | | dječja MŽ7 s pratnjom | Orijentacijski klub Varaždin | Croatia | |