v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
1.Carinthian Lake Cup 2018->Entries by classes  (number of entries: 98)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1. Vekhnovskyi Rena1408810M10Dnipro-KolobokUkraine
2.Saranen Samuel9201534M10PihkaniskatFinland
3.Anana John7208154M10PihkaniskatFinland

W10
1.Eržen Nika2107055W10OK AzimutSlovenia

M19
1.Immervoll Christopher8200884M19SU Schöckl GrazAustria
2.Schellander Martin9999040M19HSV VillachAustria
3.Dobnik Rafael7727722M19OLC Union ViktringAustria
4.Tintar Mihai AndreiM19Universitatea CraiovaRomania
5.Copetchi Stefan1302811M19UNEFS BucharestRomania
6.Fürnkranz Martin223703M19Naturfreunde Sollenau-FelixdorfAustria
7.MAIER Curt9911111M19ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAustria

W19
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141W19Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Culcean Roxana 7205533W19Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Herashchenko Dianora2091745W19OC MünchenGermany
4.Anana-saranen Joanne7208156W19PihkaniskatFinland
5.Perac Sladjana1407891W19OLC WienerwaldAustria

M45
1.Pietsch Werner8464685M45NF WienAustria
2.Pacher Hannes8011559M45SU Schöckl GrazAustria
3.Mair Freddy439240M45Haunold Orienteering TeamItaly
4.Happacher Franz2103431M45Haunold Orienteering TeamItaly
5.Mazzier Alessandro7210004M45Haunold Orienteering TeamItaly
6.Adenstedt Nikolaus8091965M45Orienteering KlosterneuburgAustria
7.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
8.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Bončina Igor2800010M45OK AzimutSlovenia
10.Julkunen TeroM45Lounais-Hämeen RastiFinland
11.Cherniavsky Sergey7204579M45OC MünchenGermany
12.Steinwender Michael237635M45SU KlagenfurtAustria
13.Unegg Franz8260671M45SU KlagenfurtAustria
14.Wöllik Helmut427655M45SU KlagenfurtAustria
15.Lerchegger Helmut1200268M45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
16.Polster Josef9000006M45HSV Spittal/DrauAustria
17.Aichholzer Christian504048M45OLC GrazAustria

M35
1.Borisov Maxim1401300M35Individuals/No club
2.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club
3.Matti David1202303M35HSV VillachAustria
4.Weitlaner Andreas7761023M35Haunold Orienteering TeamItaly
5.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
7.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
8.Wenzel Hannes9900001M35OLC Union ViktringAustria
9.Sebestyen Istvan7777740M35Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Scherr Bruno1080556M35Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
11.Kaltenbacher Pierre8080804M35HSV OL Wiener NeustadtAustria

W35
1.Borisova Julia2024388W35Individuals/No club
2.Weitlaner Simone7780103W35Haunold Orienteering TeamItaly
3.Adenstedt Ingrid8180670W35Orienteering KlosterneuburgAustria
4.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Zupan Romana1425101W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Stojan Petra2069834W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Habenicht Regina9940000W35SU KlagenfurtAustria
8.Lehofer Petra46496W35Naturfreunde KühnsdorfAustria

W45
1.Pacher Gerhild7120364W45SU Schöckl GrazAustria
2.Hartmann Kathrin7530573W45Haunold Orienteering TeamItaly
3.Unegg Christine8301171W45SU KlagenfurtAustria
4.Egarter Michaela2088827W45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria

M55
1.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Kymäläinen Jari411691M55Tampereen PyrintoFinland
3.Herzog Christian9428017M55OLC Union ViktringAustria
4.Dobnik Günther7110000M55OLC Union ViktringAustria
5.Saranen Aki7207732M55PihkaniskatFinland
6.Mikula Dieter99999900M55SU KlagenfurtAustria
7.Habenicht Max8000036M55SU KlagenfurtAustria
8.Mandl Robert807770M55SU KlagenfurtAustria
9.Winfried Schöffmann410763M55ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAustria
10.Letychevskyi OleksandrM55O-club, KyivUkraine
11.Mykhailichenko Oleksandr1008074M55O-club, KyivUkraine
12.Kradischnig Günter8611028M55Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
13.Wendler Michael320227M55Fun-Orienteering GrazAustria

W55
1.Pietsch Silvia46469W55NF WienAustria
2.Rudakova Olena1300217W55Dnipro-KolobokUkraine
3.Oskalenko Oksana1395191W55Dnipro-KolobokUkraine
4.Kymäläinen Maritta411693W55Tampereen PyrintoFinland
5.Olsson Christina580810W55Skåneslättens OLSweden
6.Maier Ursula46211W55ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAustria

M65
1.Nelson Charles202151M65OK AzimutSlovenia
2.Olsson Gert9200092M65Skåneslättens OLSweden
3.Venhauer Otto8190841M65OLC Union ViktringAustria
4.Kempf Adolf2043928M65KTV AltdorfSwitzerland
5.Germ Wolfgang46242M65Naturfreunde KühnsdorfAustria

W65
1.Venhauer Dietlinde8291044W65OLC Union ViktringAustria

Open
1.Aigmüller Flora443912OpenSU Schöckl GrazAustria
2.König LauraOpenSU Schöckl GrazAustria
3.Holzer Kerstin2045602OpenSU Schöckl GrazAustria
4.Lueger Lena2086567OpenSU Schöckl GrazAustria
5.Peinsith TanjaOpenSU Schöckl GrazAustria
6.Monsberger Teresa443911OpenSU Schöckl GrazAustria
7.Stracke AmelieOpenSU Schöckl GrazAustria
8.Aigmüller Camilla443924OpenSU Schöckl GrazAustria
9.Gregori PatrickOpenHSV VillachAustria
10.Boncina Abigael Vanessa 1968213OpenOK AzimutSlovenia
11.Bogataj Boštjan2045683OpenOK AzimutSlovenia
12.Obid Maja2127797OpenOK AzimutSlovenia
13.Bogataj Nataša2088810OpenOK AzimutSlovenia
14.Istenič Maja2127789OpenOK AzimutSlovenia
15.Julkunen AkseliOpenLounais-Hämeen RastiFinland
16.Julkunen JohannaOpenLounais-Hämeen RastiFinland
17.Cherniavsky Inessa2068663OpenOC MünchenGermany