Open |
1. | Yuen Wangki | 2027108 | Open | Individuals/No club | | |
2. | Gunnarsson Inga | 426849 | Open | Individuals/No club | | |
3. | Narvaišs Normunds | 1313268 | Open | Individuals/No club | | |
4. | Narvaiss Normunds | 1313268 | Open | Individuals/No club | | |
5. | Urquhart Graham | 33394 | Open | Octavian Droobers | United Kingdom | |
6. | Urquhart Elizabeth | 8655906 | Open | Octavian Droobers | United Kingdom | |
7. | Kacin Emil | 300748 | Open | Slovenian TrailO Team | Slovenia | |
8. | Keresteš Mateja | 406794 | Open | Slovenian TrailO Team | Slovenia | |
9. | Keresteš Krešo | 581321 | Open | Slovenian TrailO Team | Slovenia | |
10. | Furucz Ján | 8100009 | Open | Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
11. | Ho Chun Ho | 1814696 | Open | Hong Kong Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
12. | Li Tak Kun | 1814532 | Open | Hong Kong Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
13. | Kewley John | 9063528 | Open | Manchester and District Orienteering Club | United Kingdom | |
14. | Phillips Iain | 7003212 | Open | Leicestershire Orienteering Club | United Kingdom | |
15. | Sławiński Tadeusz | 2077831 | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
16. | Puternicka Joanna | 9870922 | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
17. | Wieszaczewski Jacek | 852702 | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
18. | Crawford Sharon | 992444 | Open | Rocky Mountain Orienteering Club | United States | |
19. | 梁智恒 Liang Chi Hang | 7300393 | Open | Orienteering Seeds | Hong Kong S.A.R., China | |
20. | Dobra Tom | 7746016 | Open | University of Bristol Orienteering Club | United Kingdom | |
21. | Kukenys Egidijus | | Open | OSK Falco | Lithuania | YES |
22. | Mikolavičius Gintaras | 8638417 | Open | OSK Falco | Lithuania | |
23. | Gieseler Christian | 7160682 | Open | OLG Siegerland | Germany | |
24. | Jensen Herluf | 9441867 | Open | Svendborg OK | Denmark | |
25. | Tsang Michael Chun Chi | 8657210 | Open | Scout Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
26. | Dæhli Sigurd | 530506 | Open | Løten Orienteringslag | Norway | |
27. | Waaler Lars Jakob | 404242 | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
28. | Waaler Martin Aarholt | 262683 | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
29. | Waaler Ole-johan | 2077225 | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
30. | Arai Masatoshi | 212268 | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
31. | Hashimoto Tomohiro | | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
32. | Onishi Masamichi | | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
33. | Suzuki Norihiro | | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
34. | Tashiro Masayuki | 2066901 | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
35. | Stoian Liudmyla | 895113 | Open | Driada | Ukraine | |
36. | Stoian Sergii | 7887787 | Open | Driada | Ukraine | |
37. | Kyrychenko Vitaliy | 7000027 | Open | Driada | Ukraine | |
38. | Kyrychenko Oleksii | 2300085 | Open | Driada | Ukraine | |
39. | Sterner Magnus | 10508 | Open | Strängnäs-Malmby OL | Sweden | |
40. | Lapina Ilze | 7000195 | Open | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | |
41. | Silvervret Lars | 259288 | Open | OK Hedströmmen | Sweden | |
42. | Fredholm Eva | 501811 | Open | OK Linné | Sweden | |
43. | Fredholm Martin | 501786 | Open | OK Linné | Sweden | |
44. | Fredholm Owe | 894284 | Open | OK Linné | Sweden | |
45. | Kobzarev Alexander | 887952 | Open | Orienta PODA | Russia | |
46. | Blyakhman Anatoly | 1601770 | Open | Rostov-on-Don | Russia | |
47. | Oginskii Eduard | | Open | Rus-Pskov | Russia | |
48. | Mazan Bartłomiej | 921001 | Open | WKS Śląsk Wrocław | Poland | |
49. | Mazan Aleksandra | 8650884 | Open | UKS"Traper"Złocieniec | Poland | |
50. | Korchagina Olga | 1601265 | Open | Ekaterinburg | Russia | |
51. | Ekelöf Roland | 340714 | Open | Stigmännen Karlshamns OK | Sweden | |
52. | Hui Yau Chiu | 9871009 | Open | Hong Kong Island Orienteering Force | Hong Kong S.A.R., China | |
53. | Kwong Man Fai Timothy | 9709394 | Open | Hong Kong Island Orienteering Force | Hong Kong S.A.R., China | |
54. | Bromley Gardner Charles | 9170791 | Open | British Army Orienteering Club (UK) | United Kingdom | |
55. | Čaikovskienė Rūta | | Open | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
56. | Stankevič Robertas | 682062 | Open | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
57. | Tertsunen Ari | 2080682 | Open | Tuusulan Voima-Veikot ry. | Finland | |
58. | Hoienko Yevhen | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
59. | Vovk Vladyslav | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
60. | Plauska Algimantas | | Open | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | YES |
Paralympic |
1. | Jakobsen Svein | 7207891 | Paralympic | Individuals/No club | | |
2. | Keighley Richard | 9111945 | Paralympic | Wimborne orienteers | United Kingdom | |
3. | Saxtorph Søren | 246247 | Paralympic | Ballerup OK | Denmark | |
4. | Gavrilovas Borisas | | Paralympic | Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija | Lithuania | YES |
5. | Lažinskienė Laima | | Paralympic | Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija | Lithuania | YES |
6. | Borisenkova Marina | 254100 | Paralympic | Orienteering club "RUS" | Russia | |
7. | Kucherenko Dmitry | 6303001 | Paralympic | Rostov-on-Don | Russia | |
8. | Trifanova Olga | | Paralympic | Rostov-on-Don | Russia | |
9. | Kozina Liubov | | Paralympic | Russia National Team | Russia | |
10. | Khalanskiy Artem | | Paralympic | Russia National Team | Russia | |
11. | Shmatov Pavel | | Paralympic | Russia National Team | Russia | |
12. | Salakhova Nataliia | | Paralympic | Ekaterinburg | Russia | |
13. | Lukaševičs Vjačeslavs | | Paralympic | ISRK ,,KRĀSLAVA" | Latvia | |
14. | Dokuchaev Dmitry | | Paralympic | FSKI "Radolik" | Russia | |
15. | Kasanavičius Petras | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | |
16. | Dailydė Irmantas | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
17. | Miliauskaitė Emilija | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
18. | Šimkovič Tadeuš | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
19. | Takulinskas Virginijus | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
20. | Takulinskienė Grita | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
21. | Nemeikšis Stasys | | Paralympic | Žmonių su fizine negalia sporto klubas "Entuziastas" | Lithuania | YES |
22. | Kalėdaitė Inga | | Paralympic | Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė" | Lithuania | YES |
23. | Kalėdienė Valentina | | Paralympic | Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė" | Lithuania | YES |
24. | Vasiliauskas Algimantas | | Paralympic | Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė" | Lithuania | YES |
25. | Matulaitis Almas | | Paralympic | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | YES |
26. | Žiemys Gražvydas | | Paralympic | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | YES |
27. | Aleksandrovič Veslav | | Paralympic | NSK Atrama | Lithuania | YES |
28. | Jakubovskis Guntis | | Paralympic | IADC "AUSMA" | Latvia | |
29. | Strods Valdis | | Paralympic | IADC "AUSMA" | Latvia | |
Junior |
1. | Mierlauks Kristaps | 2011751 | Junior | Individuals/No club | | |
2. | Lapina Laura Eliza | 7201414 | Junior | Auseklis IK | Latvia | |
3. | Pavlov Andrei | 1407022 | Junior | Rostov-on-Don | Russia | |
4. | Stulginskaitė Ūla | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
5. | Rudinskij Daniel | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
6. | Stulginskas Džiugas | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
7. | Ivleva Anastasija | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
8. | Stanaitis Rimantas | 822166 | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |