Brez Meja - Senza Confini - 1^ pr. FVG-O-Tour 2020->Entries by classes (number of entries: 93)
NERO - A |
1. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | NERO - A | Individuals/No club | | |
2. | Malič Rok | | NERO - A | Individuals/No club | | |
3. | Kern Tina | 1425105 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Babič Silvo | 2069808 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Blaž Matic | 9101667 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Poženel Natan Maj | 2107053 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Kremžar Tomaž | 2103909 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Jezeršek Polona | 7210499 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Pust Karin | 2069847 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Pust Tomaž | 8200080 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Kölner Blaž | 7210500 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Šuc Timotej | 2113841 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Babič Katja | 7210498 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Ravnikar Žan | 7210496 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Gavrilov Igor | 1007956 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Ravnikar Nika | 1425106 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Ravnikar Monika | 9002007 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Zupan Gregor | 7210497 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Sladič Roman | 442575 | NERO - A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
21. | Cankar Uroš | 980588 | NERO - A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
22. | Eržen Boris | 520504 | NERO - A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
23. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | NERO - A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
24. | Kmetec Barbara | 1408132 | NERO - A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
25. | Bončina Igor | 4625871 | NERO - A | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
26. | Tušar Peter | 1401615 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
27. | Razpet Deja | 2077602 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
28. | Obid Marko | 2107057 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
29. | Štanfel Matjaž | 8667834 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
30. | Stanonik Simon | 2077620 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
31. | Tušar Teja | 2069843 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
32. | Kenda Klemen | 2142777 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
33. | Eržen Valentin | 1000555 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
34. | Vidič Matej | 2069845 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
35. | Pobega Davor | 2114460 | NERO - A | OK Tivoli | Slovenia | |
36. | Salopek Tihomir | 8077277 | NERO - A | OK Ris Delnice | Croatia | |
37. | Salopek Tihon | 8044022 | NERO - A | OK Ris Delnice | Croatia | |
38. | Smole Dušan | 232445 | NERO - A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
39. | Škarabot Miha | 7841967 | NERO - A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
ROSSO - B |
1. | Cokan Jan | 2113837 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Kurinčič Simon | 2113833 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Mirnik Cerar Jona | 406880 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Turk Nejc | 1425107 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Paradiž Petra | 1425118 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Stojan Petra | 2069834 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Seljak Luka | 8011033 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Plavčak Ana | 2045587 | ROSSO - B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
11. | Ecke-Wihan Sonja | 2078972 | ROSSO - B | OJE Wappler | Austria | |
12. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | ROSSO - B | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
13. | Obid Maja | 2127797 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Obid Neža | 2107054 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Štanfel Urša | 8668995 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Sedej David | 406860 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Sedej Vlado | 1398546 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Mohorič Lana | 2077607 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Eržen Nea | 2052183 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Razpet Tajda | 2069842 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Istenič Maja | 2127789 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
22. | Bizjak Božo | 2133344 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
23. | Lapajne Janko | 406850 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
24. | Serženta Seljak Zala | 2114447 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
25. | Ferenc Zala | 442838 | ROSSO - B | OK Tivoli | Slovenia | |
26. | Ferenc Matjaž | 7207941 | ROSSO - B | OK Tivoli | Slovenia | |
27. | Ferenc Ales | 435642 | ROSSO - B | OK Tivoli | Slovenia | |
28. | Salopek Dorja | 8445444 | ROSSO - B | OK Ris Delnice | Croatia | |
29. | Gregorc Urban | 2034086 | ROSSO - B | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
GIALLO - C |
1. | Cociancich Alexia | | GIALLO - C | Individuals/No club | | |
2. | Kurinčič Jakob | 2069815 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kölner Brina | 2113842 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Šuc Enej | 2113839 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Kölner Anže | 2069806 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Kremžar Florijan | 438988 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Seljak Jaka | 2069825 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Sedej Rok | 406859 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Ugrin Maja | 2114451 | GIALLO - C | OK Tivoli | Slovenia | |
10. | Ugrin Nikolina | 2114455 | GIALLO - C | OK Tivoli | Slovenia | |
11. | Ferenc Martin | 2088832 | GIALLO - C | OK Tivoli | Slovenia | |
12. | Škarabot Alenka | 445705 | GIALLO - C | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
13. | Vodlan Darja | 438980 | GIALLO - C | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
BIANCO - D |
1. | Malič Lana | | BIANCO - D | Individuals/No club | | |
2. | Poženel Leila Ema | 2107083 | BIANCO - D | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kurinčič Jerca | 2069797 | BIANCO - D | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Eržen Nika | 2107055 | BIANCO - D | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Obid Anze | 2132996 | BIANCO - D | OK Azimut | Slovenia | |
LUDICO-MOTORIO senza classifica |
1. | Stocchi Morgana | | LUDICO-MOTORIO senza classifica | Individuals/No club | | |
2. | Millo Alessia | | LUDICO-MOTORIO senza classifica | Individuals/No club | | |
3. | Millo Andrea | | LUDICO-MOTORIO senza classifica | Individuals/No club | | |
4. | Šuc Tin | 438998 | LUDICO-MOTORIO senza classifica | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | LUDICO-MOTORIO senza classifica | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
6. | Cankar Tinkara | 520519 | LUDICO-MOTORIO senza classifica | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
7. | Sedej Žiga | 2107081 | LUDICO-MOTORIO senza classifica | OK Azimut | Slovenia | |