5. Munich O-Cup 2020->Entries by countries (number of entries: 71)
1. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
11:10-11:30 |
2. | Herrmann Simon | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
10:50-11:09 |
3. | Ay Alican | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
10:50-11:09 |
4. | Ensslin Vincent | 7022077 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
10:30-10:49 |
5. | Schwendemann Mona | 900090 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
10:50-11:09 |
6. | Goetz James | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
beliebig |
7. | Grabowski Jens | 7205508 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
beliebig |
8. | Lehmann Mark | 8223332 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
beliebig |
9. | Pillon Floriane | 1411909 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
beliebig |
10. | Stoffel Rainer | 2074300 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
10:30-10:49 |
11. | Vencheva Bilyana | 1840330 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
11:10-11:30 |
12. | Rene Guillaume | | Bahn C - Kinder | Individuals/No club | | |
10:50-11:09 |
13. | Brandl Isabella | | Bahn C - Kinder | Individuals/No club | | |
10:50-11:09 |
Germany |
1. | Compeyron Robin | | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:50-11:09 |
2. | Natho Ronny | 8061177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:50-11:09 |
3. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
4. | Cherniavsky Inessa | 7204579 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
5. | Habuš Ivan | 439211 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
6. | Burrell Teresa | 7207903 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
7. | Neumüller Mathias | 7208679 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
8. | Silfwergard Örjan | 8629604 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
9. | Kupriyanov Alexey | 8646232 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:50-11:09 |
10. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
beliebig |
11. | Yordanov Teodor | 8403301 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
12. | Mirkovic Marijan | 8061012 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
13. | Herashchenko Dianora | 8061995 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
14. | Weinig Peter | 8255255 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
15. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
16. | Barthelemy Maud | 1415202 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
17. | Manoilova Olga | 235848 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
18. | Cherniavsky Sergey | 8303014 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
19. | Garus Rainer | 8320666 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
20. | Flandrin Maxime | | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11:10-11:30 |
21. | Simeonova Mira | 8300991 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
22. | Kirsch Alois | 7207177 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
23. | Steinhauser-Kirsch Susanne | 364334 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
24. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
beliebig |
25. | Maeder Maria | 2078957 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
26. | Mirkovic Hrvoje | 8061012 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
27. | Mirkovic Zvonimir | 8122015 | Bahn B - Juniors | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
28. | Hay Jack | 8102007 | Bahn B - Juniors | OC München | Germany | |
10:30-10:49 |
29. | Danninger Bastian | 8333838 | Bahn B - Juniors | OC München | Germany | |
beliebig |
30. | Körner Ralph | 8099000 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
11:10-11:30 |
31. | Voskamp Eckart | 8220366 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
11:10-11:30 |
32. | Werthmann Arndt | 8191079 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
10:30-10:49 |
33. | Hergert Alexander | 8075544 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
10:50-11:09 |
34. | Weid Uwe | 8303555 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
10:50-11:09 |
35. | Glanz Werner | 1859 | Bahn B - Mittel | OLV Landshut | Germany | |
10:50-11:09 |
36. | Ehrl Blandine | 8201026 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
beliebig |
37. | Holzhammer Erich | 8000773 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
10:50-11:09 |
38. | Stumpfegger Markus | 7161209 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
10:50-11:09 |
39. | Engler Ralf | 8655476 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
beliebig |
40. | Hacker Louis | 8141184 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
10:30-10:49 |
41. | Holzhammer Sabine | 2066164 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
10:50-11:09 |
42. | Stumpfegger Madeleine | 7300376 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
10:50-11:09 |
43. | Holzhammer Alexander | 2800940 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
10:50-11:09 |
44. | Stumpfegger Valentin | 2801196 | Bahn C - Kinder | OL Forstern | Germany | |
beliebig |
45. | Stumpfegger Bastian | 280093 | Bahn B - Juniors | OL Forstern | Germany | |
10:50-11:09 |
46. | Hay Lukas | 1971255 | Bahn C - Kinder | Hay Family | Germany | |
11:10-11:30 |
47. | Ebert Roger | 8182128 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
10:30-10:49 |
48. | Ebert Josephine | 1982725 | Bahn B - Mittel | TSV Jetzendorf | Germany | |
10:30-10:49 |
49. | Ebert Nora | 422695 | Bahn C - Kinder | TSV Jetzendorf | Germany | |
11:10-11:30 |
50. | Ebert James | 2048520 | Bahn C - Kinder | TSV Jetzendorf | Germany | |
11:10-11:30 |
51. | Kolehmainen Valtteri | 8210194 | Bahn A - Lang | OLG Regensburg | Germany | |
11:10-11:30 |
Spain |
1. | Redondo Barthelemy Anabel | 2115396 | Bahn C - Kinder | Malarruta | Spain | |
11:10-11:30 |
2. | Redondo Barthelemy Jaime | 2021469 | Bahn B - Juniors | Malarruta | Spain | |
10:30-10:49 |
Ukraine |
1. | Babenko Ivan | | Bahn A - Lang | Individuals | Ukraine | |
10:50-11:09 |
2. | Gutsul Anton | | Bahn A - Lang | Individuals | Ukraine | |
10:50-11:09 |
3. | Tsvelykh Ivan | | Bahn A - Lang | Individuals | Ukraine | |
10:50-11:09 |
4. | Ramon Sebastià | | Bahn A - Lang | Individuals | Ukraine | |
|
United Kingdom |
1. | Raffle Arthur | 8145316 | Bahn A - Lang | University of Durham Orienteering Club | United Kingdom | |
11:10-11:30 |