v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
BAVARIAN ORIENTEERING TOUR 2018->Entries by clubs  (number of entries: 378)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid ۩ ☼ Bamberg ۩ ☼ Passau ۩ ☼ Kelheim ۩ ☼ Regensburg ۩ ☼ Landshut language language 2

Individuals/No club
1.Davies-Walters SarahBeginnersIndividuals/No clubYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Raberg KlaraBeginnersIndividuals/No clubYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Miculis Maigonis1396669M 21 ShortIndividuals/No club --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Viola Reto8646102M 40-Individuals/No clubYES --- --- --- --- --- GER GER
5.Raberg HenrikM 45-Individuals/No clubYES --- --- --- --- --- ENG ENG
6.Prolingheuer Markus8260672M 45-Individuals/No clubYES --- --- --- --- --- GER ENG
7.Skyllberg Per443363M 55-Individuals/No club --- --- --- --- --- ENG ENG
8.Köck Erwin8196153M 55-Individuals/No clubYES --- --- --- --- --- GER ENG
9.Validzic Damir600216M 55-Individuals/No club --- --- --- --- --- ENG ENG
10.Merirand Jyri361409M 60-Individuals/No clubYES Adult Adult (by boat) Adult Adult (small train) --- RUS GER
11.Henriksen Per1401730M 70-Individuals/No clubYES --- --- --- --- --- ENG GER
12.Gerrard TimothyOpen ShortIndividuals/No clubYES --- --- --- --- --- ENG ENG
13.Ghirlanda StephanOpen ShortIndividuals/No clubYES --- Adult (on foot) --- --- --- GER GER
14.Gerrard Kirsten8041982W 21 LongIndividuals/No clubYES --- --- --- --- --- ENG ENG
15.Rillo Tiina305374W 55-Individuals/No clubYES Adult Adult (by boat) Adult Adult (small train) --- RUS GER
16.Sviatkina Alla410257W 55-Individuals/No clubYES --- --- --- --- --- ENG ENG

ADOL
1.Martínez Ruiz José Manuel8655050M 45-ADOLSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Ramos Román Jose Angel8655048M 50-ADOLSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Ramos Serrano Isabel2062943W -12ADOLSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Serrano Rico Isabel8655047W 45-ADOLSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
5.Pedrero Hartillo Carmen2010905W 45-ADOLSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG

ALCO 69
1.Bonora Yoann7002009M -18ALCO 69FranceYES --- Youth (on foot) --- Youth (on foot) --- FRA ENG
2.Bonora Laurent7300003M 50-ALCO 69FranceYES --- Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- FRA ENG
3.Bonora Béatrice7002008W 50-ALCO 69FranceYES --- Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- FRA ENG

Altair CO
1.Arsac-england Tom7300019M 21 LongAltair COBelgiumYES --- --- --- --- --- ENG FRA
2.Schilder Auke7208664M 45-Altair COBelgiumYES --- Adult (by boat) Adult --- --- ENG ENG
3.Arsac-england Michel6737M 55-Altair COBelgiumYES --- --- --- --- --- ENG FRA
4.Cross Alan8655040M 60-Altair COBelgiumYES --- --- --- --- --- ENG FRA
5.Vandeghinste Etienne1281956M 60-Altair COBelgiumYES --- Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- FRA ENG
6.Hully Eric4010M 65-Altair COBelgiumYES --- Adult (by boat) --- Adult (on foot) --- FRA ENG
7.Lamon WillyM 65-Altair COBelgiumYES --- Adult (by boat) --- Adult (on foot) --- FRA ENG
8.Marie-jeanne ArsacOpen ShortAltair COBelgiumYES --- Adult (by boat) --- Adult (on foot) --- FRA ENG
9.Fockedey NellyOpen ShortAltair COBelgiumYES --- Adult (by boat) --- Adult (on foot) --- FRA ENG
10.Arsac-england Kate7300103W 21 ShortAltair COBelgiumYES --- --- --- --- --- ENG FRA
11.Hermesz Agnes7208663W 35-Altair COBelgiumYES --- Adult (by boat) Adult --- --- ENG FRA
12.Cross Jeannie8643373W 55-Altair COBelgiumYES --- --- --- --- --- ENG FRA
13.Choprix Noëlle320306W 55-Altair COBelgiumYES --- Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- FRA ENG
14.Arsac-england Sally5272W 55-Altair COBelgiumYES --- --- --- --- --- ENG FRA

Archipovas / Dienys
1.Dienienė-archipova Saulė2105091BeginnersArchipovas / DienysLithuaniaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Dienys Algirdas1411010M -12Archipovas / DienysLithuaniaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Archipovas Justinas2042563M 35-Archipovas / DienysLithuaniaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Archipovaitė Živilė2068070W -10Archipovas / DienysLithuaniaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
5.Dienytė Margarita2097076W -10Archipovas / DienysLithuaniaYES --- --- --- --- --- ENG ENG

ASKÖ Henndorf
1.Kohlbacher Roland8188882M 50-ASKÖ HenndorfAustriaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Müller Leo520447M 65-ASKÖ HenndorfAustriaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Böhm Eduard1480913M 70-ASKÖ HenndorfAustriaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Hinterhofer Katharina8111131W 45-ASKÖ HenndorfAustriaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
5.Müller Brigitte5399W 70-ASKÖ HenndorfAustriaYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Baiersdorfer SV
1.Seeger Guido8210560M 55-Baiersdorfer SVGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG

Basingstoke Andover District Orienteers
1.Gook Charles2009286M 50-Basingstoke Andover District OrienteersUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Gook Andrea410829W 45-Basingstoke Andover District OrienteersUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG

BETA URSUS Rosice
1.Ptáčková Pavlína[tourist only]BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER
2.Ptáčková Marie[tourist only]BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER
3.Ptáček Pavel980377M 50-BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER
4.Denemarek Oldřich7510216M 65-BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER
5.Ptáček Ladislav2113090M 65-BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER
6.Peřinková Irena331257W 50-BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER

BIZONS STALINGRAD
1.Popov Sergey8645028M 21 LongBIZONS STALINGRADRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
2.Popov Alexey2062628M 45-BIZONS STALINGRADRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
3.Popova Natalia2113040Open ShortBIZONS STALINGRADRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
4.Popov Alexey1633950Open ShortBIZONS STALINGRADRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
5.Razina Lika8646217W 21 LongBIZONS STALINGRADRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG

BorderLiners
1.Johnson Paul8651795M 65-BorderLinersUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Johnson Judy12342W 65-BorderLinersUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Bristol Harbourside
1.Hunt David8641546Open LongBristol Harbourside United Kingdom --- --- --- Adult (on foot) --- ENG ENG

C.D.C.E.B.E.
1.Hervás Lucas Jesús8010106M 35-C.D.C.E.B.E.SpainYES --- --- --- --- --- ESP ENG
2.Díaz-toledo Fernández Teresa256741W 50-C.D.C.E.B.E.SpainYES --- --- --- --- --- ESP ENG

C.O. Liège
1.Seba Ruben49045M -10C.O. LiègeBelgiumYES --- --- Youth --- --- FRA FRA
2.Pierlot André7763014M 55-C.O. LiègeBelgiumYES --- Adult (by boat) --- --- --- FRA ENG
3.Scuvee Robert49107M 65-C.O. LiègeBelgiumYES --- --- Adult --- --- FRA ENG
4.Pierlot Elvire2089828W -12C.O. LiègeBelgiumYES --- Youth (by boat) --- --- --- FRA FRA
5.Leyimangoye Judith2046059W 35-C.O. LiègeBelgiumYES --- Adult (by boat) --- --- --- FRA ENG
6.Scuvee-Moreau Jacqueline49114W 65-C.O. LiègeBelgiumYES --- --- Adult --- --- FRA ENG
7.Poncelet Agnes49046W 65-C.O. LiègeBelgiumYES --- --- Adult --- --- FRA ENG

CA Rosé
1.Cuche Denis8002101M 60-CA RoséSwitzerlandYES --- Adult (by boat) Adult --- Adult GER FRA

CEColivenc
1.Friberg Joachim8196587M 50-CEColivencSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Friberg Alicia8140376W 21 LongCEColivencSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Club Orientació Catalunya
1.Veleda Díaz David8027878M 40-Club Orientació CatalunyaSpainYES --- --- --- --- --- ESP ESP
2.Bossa Bueso Pere8638383M 50-Club Orientació CatalunyaSpainYES --- --- --- --- --- ESP ESP

Club Orientation Boucles de la Seine
1.Dudout Arielle[tourist only]Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES Adult Adult (by boat) --- Adult (small train) Adult FRA ENG
2.Dudout Serge882704M 45-Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES Adult Adult (by boat) --- Adult (small train) Adult FRA ENG

co colmar
1.Duboc Michel8240156M 60-co colmarFranceYES --- --- --- --- --- FRA GER
2.Makovicka Libor1603126M 65-co colmarFranceYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult FRA ENG
3.Makovicka Véronique1603127W 50-co colmarFranceYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult FRA ENG

CO Lausanne-Jorat
1.Naceur Ibrahim8644480M 55-CO Lausanne-JoratSwitzerlandYES --- --- --- --- --- FRA ENG
2.Naceur Najla8642191W 50-CO Lausanne-JoratSwitzerlandYES --- --- --- --- --- FRA ENG

COMA
1.Pereira Roldan Pablo2082894M -12COMASpainYES --- --- --- --- --- ESP ENG
2.Gálvez Muñoz Iván Antonio7204871M 21 LongCOMASpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Pereira Rivero Paul8647680M 45-COMASpainYES --- --- --- --- --- ESP ENG
4.Garrido Osuna María241276Open LongCOMASpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
5.Roldán Pareja Marian8647671W 40-COMASpainYES --- --- --- --- --- ESP ENG

Coureurs de Bois
1.Blatz Penny[tourist only]Coureurs de BoisCanadaYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult ENG ENG
2.Johnston BrianM 50-Coureurs de BoisCanadaYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult ENG ENG

Course Orientation Tours Sud
1.Girard Julien1270889M 21 LongCourse Orientation Tours SudFrance --- --- --- --- --- FRA ENG

CPOC
1.Velhinho Hugo7964765M 21 ShortCPOCPortugalYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Dandenong Ranges Orienteering Club
1.Dodd Ian580777M 60-Dandenong Ranges Orienteering ClubAustraliaYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) Adult ENG ENG
2.Dodd Debbie600777W 55-Dandenong Ranges Orienteering ClubAustraliaYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) Adult ENG ENG

Deeside O.C.
1.Embrey John8150558M 60-Deeside O.C.United KingdomYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult ENG ENG
2.Embrey Jacky8170958W 60-Deeside O.C.United KingdomYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult ENG ENG

Derwent Valley Orienteers
1.Addison Marla887381BeginnersDerwent Valley OrienteersUnited KingdomYES Adult --- Adult Adult (on foot) --- ENG ENG
2.Addison Paul8641852M 60-Derwent Valley OrienteersUnited KingdomYES Adult --- Adult Adult (on foot) --- ENG ENG

E. D. ALCON
1.Dominguez Monsalve Sergio1403295M -10E. D. ALCONSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Dominguez Berjon Jose1403307M 40-E. D. ALCONSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Monsalve Collado Nines209921Open ShortE. D. ALCONSpainYES --- --- --- --- --- ENG ENG

ESV Lok Berlin-Schöneweide
1.Graumann Bodo823543M 21 LongESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Nauth Markus410234M 21 LongESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Fuersten OK Ettingen
1.Eggli Roland503689M 70-Fuersten OK EttingenSwitzerlandYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- GER ENG
2.Eggli Margrit2088815W 70-Fuersten OK EttingenSwitzerlandYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- GER ENG

FUN EVENTS
1.Lahellec Yann7682910M 50-FUN EVENTSFrance --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Vercaemere Céline8180168W 50-FUN EVENTSFrance --- --- --- --- --- ENG ENG

G.S. CapannORI
1.Della Maggiora Claudio206429M 50-G.S. CapannORIItalyYES --- --- --- --- --- ITA ENG
2.Pierucci Isabella210849W 50-G.S. CapannORIItalyYES --- --- --- --- --- ITA ENG

Greater Vancouver Orienteering Club
1.Porter Russell7200134Open LongGreater Vancouver Orienteering ClubCanadaYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Guyancourt Orientation 78
1.Urvoas Cyprien1060203M -18Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
2.Iceaga Jon7002102M -18Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
3.Urvoas Anthony7010576M 40-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
4.Poteau Jimmy1077812M 40-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- FRA GER
5.Iceaga Joël1077833M 45-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
6.Chardot Thierry1780709M 55-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- Adult (by boat) --- --- --- FRA ENG
7.Campbell Nick8080749M 60-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- ENG ENG
8.Urvoas Nadege2062413W 40-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
9.Iceaga Céline2062408W 40-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
10.Chardot Ulrike1780712W 50-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- Adult (by boat) --- --- --- GER ENG
11.Campbell Jane8080750W 60-Guyancourt Orientation 78FranceYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Hansa Simmerath
1.Mols Karl2085660BeginnersHansa SimmerathGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
2.Steiger Daniel7110664M 21 LongHansa SimmerathGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
3.Wollgarten Hermann780150M 65-Hansa SimmerathGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG

Harlequins OC
1.Lambe Robin8119716M -14Harlequins OCUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Dolphin Phil8116930W 40-Harlequins OCUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Hasharon O Club
1.Nussbaum Omri7210091M -14Hasharon O ClubIsraelYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Nussbaum Nadav2071093M -18Hasharon O ClubIsraelYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Nussbaum Yitzhak2071047M 50-Hasharon O ClubIsraelYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Green Warren2071250M 65-Hasharon O ClubIsraelYES --- --- --- --- --- ENG ENG
5.Nussbaum Sharon2071056W 45-Hasharon O ClubIsraelYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Herlufsholm
1.Kristensen Arne213996M 55-Herlufsholm DenmarkYES --- --- --- --- --- GER ENG

Holbaek Orienteringsklub
1.Nielsen Henrik8646075M 55-Holbaek OrienteringsklubDenmarkYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Nielsen Jannie1402050W 50-Holbaek OrienteringsklubDenmarkYES --- --- --- --- --- ENG ENG

HSV Ried im Innkreis
1.Haider Anna8630860BeginnersHSV Ried im InnkreisAustria --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Wolf Markus8363680M 50-HSV Ried im InnkreisAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER
3.Schmid Michael885000M 50-HSV Ried im InnkreisAustria --- --- --- --- --- GER GER
4.Josef Hones8116117M 60-HSV Ried im InnkreisAustria --- --- --- --- --- GER ENG

IL Tyrving
1.Danielsen Fredrik8228892M 21 ShortIL TyrvingNorwayYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Danielsen Vidar8638409M 60-IL TyrvingNorwayYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Pedersen Kari8638410W 65-IL TyrvingNorwayYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Imperdible
1.García-catalán Simón Ramón1603360M 50-ImperdibleSpainYES --- --- --- --- --- ESP ENG
2.Perez Riofrio Ana Belen8197411W 40-ImperdibleSpainYES --- --- --- --- --- ESP ENG

Interlopers
1.Ackland Graeme1600445M 55-InterlopersUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Ackland Jane1204012W 50-InterlopersUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Kaulsdorfer OLV Berlin
1.Lemnitzer Eberhard1407598M 80-Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
2.Lemnitzer Erika7204585W 70-Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER

KCTM Vysočina
1.Parkan Tomáš8663132M -10KCTM VysočinaCzech RepublicYES --- Youth (by boat) Youth --- --- CZE ENG
2.Potužník Viktor2096259M -14KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (by boat) Youth Youth (on foot) --- GER ENG
3.Mareček Šimon8000543M -18KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
4.Nechanický Jan8000321M -18KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
5.Čech Petr8656540M 21 LongKCTM VysočinaCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG
6.Foltýn Tomáš219260M 21 LongKCTM VysočinaCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG
7.Hladílek Jan8655465M 21 LongKCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult CZE ENG
8.Potužník Martin2113492M 40-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (by boat) Adult Adult (on foot) --- GER ENG
9.Nechanický Pavel7205006M 45-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult CZE GER
10.Nechuta Milan49811M 45-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- CZE ENG
11.Parkan Jiří8656643M 50-KCTM VysočinaCzech RepublicYES --- Adult (by boat) Adult --- --- CZE ENG
12.Petráček Aleš53631M 55-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult CZE GER
13.Buriánek Jaromír7206545M 70-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult CZE ENG
14.Potužníková Adéla2113415W -12KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (by boat) Youth Youth (on foot) --- GER ENG
15.Pilná Klára436958W -14KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
16.Marečková Ema2011896W -14KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
17.Blažková Veronika7210128W -14KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
18.Blažková Kateřina8636796W -16KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
19.Shánělová Štěpánka2011852W -18KCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
20.Foltýnová Eva7205966W -18KCTM VysočinaCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG
21.Nechanická Klára8656601W 21 LongKCTM VysočinaCzech RepublicYES Youth Youth (on foot) Youth Youth (on foot) Youth CZE ENG
22.Petráčková Kristýna336763W 21 ShortKCTM VysočinaCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG
23.Potužníková Eva2113481W 40-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (by boat) Adult Adult (on foot) --- GER ENG
24.Nechanická Daniela8656600W 40-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult CZE ENG
25.Nechutová Alena2075659W 45-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- CZE ENG
26.Rosecká Alena8655485W 60-KCTM VysočinaCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- CZE ENG

Kčt Aš
1.Kahy Pilař7003021M 45-Kčt AšCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG

KOB Dobřichovice
1.Procházka Antonin1955315M 50-KOB DobřichoviceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER
2.Prochazkova Miluse1954721W 55-KOB DobřichoviceCzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER

Kölner OL-Team
1.Kammholz Almut2068664W 50-Kölner OL-TeamGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG

Korsnäs IF OK
1.Jönsson Mats9610407M 55-Korsnäs IF OKSweden --- --- --- --- --- ENG ENG

KTV Altdorf
1.Kempf Adolf2043928M 80-KTV AltdorfSwitzerlandYES --- --- --- --- --- GER ENG

Kuopion Suunnistajat / Bavarian
1.Nygård Marko8657320M 50-Kuopion Suunnistajat / BavarianFinlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Nygård Marikki8663228W 21 LongKuopion Suunnistajat / BavarianFinlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Nygård Minna2083824W 50-Kuopion Suunnistajat / BavarianFinlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Lakeland Orienteering Club
1.Capper Graham8270258M 60-Lakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Smith Roger50326M 70-Lakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Capper Louise8250660W 55-Lakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Smith Ann41329W 70-Lakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Luxembourg Orienteering Club
1.Roach David9020556M 60-Luxembourg Orienteering ClubLuxembourgYES --- --- --- --- --- ENG ENG

LV Deggendorf
1.Kitzinger Elisabeth2133212W 21 ShortLV DeggendorfGermanyYES --- Adult (on foot) --- --- --- GER GER
2.Kiener Cornelia2133211W 35-LV DeggendorfGermanyYES --- Adult (on foot) --- Adult (on foot) --- GER GER

Manchester and District Orienteering Club
1.Beresford Stephen7300075M 70-Manchester and District Orienteering ClubUnited KingdomYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Military Orienteering Team NL
1.Nouwelant, Van Den Pim7001944M 21 LongMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES --- --- --- --- --- ENG GER

MTV Bamberg
1.Nikolaus Liviu300963M 55-MTV BambergGermany --- --- --- --- --- ENG ENG

Naturfreunde Linz
1.Stadler Siegfried8000035M 45-Naturfreunde LinzAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER

NF Brückl
1.Prommer Günther2066430M 65-NF BrücklAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER
2.Prommer Martha2066435W 65-NF BrücklAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER

OC München
1.Danninger Bastian8333838M -12OC MünchenGermanyYES --- Youth (by boat) --- --- --- GER GER
2.Despetovic Tihomir8657246M 21 LongOC MünchenGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
3.Natho Ronny661177M 21 LongOC MünchenGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
4.Danninger Tobias7898789M 40-OC MünchenGermanyYES --- Adult (by boat) --- --- --- GER GER
5.Natho Yara2084429W -10OC MünchenGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
6.Natho Leonie2061245W -12OC MünchenGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER

OK Azimut
1.Bončina Igor2800010M 50-OK AzimutSloveniaYES Adult Adult (by boat) --- Adult (small train) Adult ENG ENG
2.Boncina Abigael Vanessa 1968213Open ShortOK AzimutSloveniaYES Adult Adult (by boat) --- Adult (small train) Adult ENG ENG

OK Bjelovar
1.Orehoci Anica[tourist only]OK BjelovarCroatiaYES --- Adult (by boat) Adult Adult (small train) Adult ENG ENG
2.Orehoci Robert8250869M 45-OK BjelovarCroatiaYES --- Adult (by boat) Adult Adult (small train) Adult ENG ENG

OK Bovec
1.Bosisio Kristian8151076Open LongOK BovecSlovenia --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Udovic Metka8261178Open LongOK BovecSlovenia --- --- --- --- --- ENG ENG

OK Brada
1.Škorpil Marek52275M -10OK BradaCzech Republic --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Škorpil Martin2011900M 60-OK BradaCzech Republic --- --- --- --- --- ENG ENG

OK Jihlava
1.Orany Vojtech2126366M -14OK JihlavaCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Orany Tomáš889294M 45-OK JihlavaCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Oranyova Sylva52192W -12OK JihlavaCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OK Leipzig
1.Treibmann Peter9090359M 55-OK LeipzigGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
2.Treibmann Bettina9190661W 55-OK LeipzigGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER

OK Lokomotiva Plzeň
1.Šoupa Martin301717M -14OK Lokomotiva PlzeňCzech RepublicYES --- --- --- --- --- CZE ENG
2.Šoupa Karel301709M 45-OK Lokomotiva PlzeňCzech RepublicYES --- --- --- --- --- CZE ENG
3.Šoupová Jana301705W 50-OK Lokomotiva PlzeňCzech RepublicYES --- --- --- --- --- CZE GER

OK Silva Campina
1.Tudorache Mihai7112122M 45-OK Silva CampinaRomania --- --- --- --- --- ENG ENG

OK TYR
1.Kindlund TildaBeginnersOK TYRSwedenYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Raberg LottaW 65-OK TYRSwedenYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OK99 Hradec Králové
1.Melichar Igor1413331M 50-OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Kubečková Zdeňka1413332W 40-OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OL Forstern
1.Dreier Johannes2041782M 60-OL ForsternGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Müller Monika7771313W 55-OL ForsternGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OL Kufstein
1.Frey Armin500897Open ShortOL KufsteinAustriaYES --- --- --- --- --- GER ENG
2.Frey Emma500898W -10OL KufsteinAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER
3.Konrad-Frey Birgit8270177W 40-OL KufsteinAustriaYES --- --- --- --- --- GER ENG
4.Mairhofer Petra8020675W 40-OL KufsteinAustriaYES --- --- --- --- --- GER ENG

OL Mett
1.Zwahlen Robert8655295M 65-OL MettSwitzerlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Zwahlen Madlen62584W 65-OL MettSwitzerlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OL Zimmerberg
1.Ghirlanda Claudia[tourist only]OL ZimmerbergSwitzerland --- Adult (on foot) --- --- --- GER GER
2.Ghirlanda Sina[tourist only]OL ZimmerbergSwitzerland --- Youth (on foot) --- --- --- GER GER
3.Ghirlanda Silvan8643459M -14OL ZimmerbergSwitzerlandYES --- Youth (on foot) --- --- --- GER GER

OLA TSV Deggendorf
1.Geiger Christiane8188811W 50-OLA TSV DeggendorfGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Seidl Silvia2767W 55-OLA TSV DeggendorfGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER

OLC SKOG FRIBOURG
1.Grote Andreas7775577M 45-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland --- --- --- --- --- GER FRA

OLG Regensburg
1.Kraus Konstantin1462002M -18OLG RegensburgGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
2.Kraus Katharina1692004W -14OLG RegensburgGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
3.Kraus Sophie7042000W -18OLG RegensburgGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
4.Weber Petra1965923W 50-OLG RegensburgGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG

OLG Suhr
1.Quidort Marcel8152336M 60-OLG SuhrSwitzerlandYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (small train) Adult GER GER
2.Quidort Monika8260660W 60-OLG SuhrSwitzerlandYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (small train) Adult GER GER

OLK Piz Hasi
1.Schaffner Martin8630850M 50-OLK Piz HasiSwitzerlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OL-Team Filder
1.Heim Peter652010M 50-OL-Team FilderGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER

OLV Landshut
1.Oechler Lukas9022000M -10OLV LandshutGermanyYES Youth Youth (by boat) Youth Youth (small train) Youth GER GER
2.Oechler Moritz8324441M -12OLV LandshutGermanyYES Youth Youth (by boat) Youth Youth (small train) Youth GER GER
3.Oechler Jakob8012012M -14OLV LandshutGermanyYES Youth Youth (by boat) Youth Youth (small train) Youth GER GER
4.Körner Christoph8230289M 21 LongOLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
5.Körner Ralph8099000M 35-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
6.von Hirschheydt Platon8403000M 35-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
7.Voskamp Eckart8220366M 50-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
8.Rácz Csaba211876M 50-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
9.Zölde Norberth8404840M 50-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
10.Werthmann Arndt2048140M 65-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
11.Werthmann Gerhard7007222M 65-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
12.Glanz Werner1859M 65-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
13.Meißner Britta8123488W 21 LongOLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
14.Schöps Angelika1409472W 50-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
15.Schultze Andrea9669336W 55-OLV LandshutGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OLV Luzern
1.Köpfli Damian8640999M 21 LongOLV LuzernSwitzerlandYES --- --- --- --- --- GER ENG
2.Köpfli Urs1931440M 55-OLV LuzernSwitzerlandYES --- --- --- --- --- GER ENG
3.Köpfli Susanne437848W 55-OLV LuzernSwitzerlandYES --- --- --- --- --- GER ENG

O-MEPHI
1.Dudnikov Vladimir8630810M 21 LongO-MEPHIRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
2.Byrkin Victor8631536M 21 LongO-MEPHIRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
3.Byrkina Ekaterina1301450Open ShortO-MEPHIRussiaYES --- --- --- --- --- ENG ENG

OREL
1.Erokhina Tatiana[tourist only]ORELRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
2.Erokhin Viatcheslav238620M 60-ORELRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
3.Simakova Svetlana2101478W 40-ORELRussiaYES --- --- --- --- --- FRA ENG

ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1.Bianchi Markus700710M 45-ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER
2.Mayrhofer Robert7530504M 65-ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER
3.Bianchi Karin7040553W 40-ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER
4.Mayrhofer Ines7550503W 60-ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES --- --- --- --- --- GER GER

Ostars
1.Maerkovich Evgeni2071123M 21 LongOstarsIsrael Adult Adult (by boat) Adult Adult (small train) Adult ENG ENG
2.Maerkovich Marina2071198W 21 LongOstarsIsraelYES Adult Adult (by boat) Adult Adult (small train) Adult ENG ENG
3.Maerkovich Sophia2071156W 60-OstarsIsraelYES Adult Adult (by boat) Adult Adult (small train) Adult ENG ENG

PL Team 360
1.Wąsiewicz Jerzy8050202M -14PL Team 360PolandYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Wąsiewicz Piotr1418717M 45-PL Team 360PolandYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Wąsiewicz Urszula1418718W -12PL Team 360PolandYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Wąsiewicz Marzena1418713W 45-PL Team 360PolandYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Polisportiva Castello
1.Citterico Dario2099285M 65-Polisportiva CastelloItalyYES --- Adult (by boat) Adult --- --- ITA ENG
2.Arcaleni Emilia2091657W 50-Polisportiva CastelloItalyYES --- Adult (by boat) Adult --- --- ITA ENG

Prudhoe Orienteering Klub
1.Smyth Patrick9570430M 60-Prudhoe Orienteering KlubUnited KingdomYES --- Adult (on foot) --- Adult (on foot) Adult ENG GER

PSK OLYMP PRAHA
1.John Vladimír49500M 60-PSK OLYMP PRAHACzech RepublicYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) --- CZE GER

SCAPA Nancy Orientation
1.Martin Pascal9003567M 45-SCAPA Nancy OrientationFranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
2.Fath Jean-Marie9888544M 60-SCAPA Nancy OrientationFranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
3.Alle Paul8002080M 60-SCAPA Nancy OrientationFranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
4.Martin Laura2054321W -10SCAPA Nancy OrientationFranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
5.Bastien-fath Nicole38227W 70-SCAPA Nancy OrientationFranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG

SPOBO
1.Huber Kurt8113485M 70-SPOBOSwitzerlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG

SRD SK
1.Bogdanovs Igors8120869M 45-SRD SKEstoniaYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Vakrõõm Tais8230986W 21 ShortSRD SKEstoniaYES --- --- --- --- --- ENG ENG

SSV Planeta Radebeul
1.Wiedenfeld Frank7300398M 55-SSV Planeta RadebeulGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG

Suunta Jyväskylä
1.Nygård Mette8657314W -18Suunta JyväskyläFinlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Thiel Rolf2033012M 70-SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Thiel Susi1402002W 70-SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

SV Mietraching
1.Geiger Lara7007013W -14SV MietrachingGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

SV Wannweil
1.Weber Justus8220409M -10SV WannweilGermanyYES --- Youth (by boat) --- Youth (on foot) Youth GER GER
2.Weber Jonas8311206M -12SV WannweilGermanyYES --- Youth (by boat) --- Youth (on foot) Youth GER GER
3.Weber Peter8657684Open ShortSV WannweilGermanyYES --- Adult (by boat) --- Adult (on foot) Adult GER GER
4.Engelke-Weber Anita8658640Open ShortSV WannweilGermanyYES --- Adult (by boat) --- Adult (on foot) Adult GER GER

Tampereen Pyrinto
1.Huhtanen Ossi1396340M 55-Tampereen PyrintoFinlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Huhtanen Meri1396648W 50-Tampereen PyrintoFinlandYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Technion
1.Stepanov Valery2071203M 55-TechnionIsraelYES --- --- --- --- --- RUS ENG
2.Stepanova Svetlana2071204W 55-TechnionIsraelYES --- --- --- --- --- RUS ENG

Terlaner Orientierungsläufer
1.Anuchkin Oleg8006262M 50-Terlaner OrientierungsläuferItalyYES --- --- --- --- --- ITA GER
2.De Paola Nicola210693M 60-Terlaner OrientierungsläuferItalyYES --- --- --- --- --- ITA GER
3.Anuchkina Larisa8006868W 50-Terlaner OrientierungsläuferItalyYES --- --- --- --- --- ITA GER
4.Sanin Cristina210716W 55-Terlaner OrientierungsläuferItalyYES --- --- --- --- --- ITA GER

TGV Horn
1.Horn Gerhard9200007M 70-TGV HornGermany --- --- --- --- --- GER GER

Titan
1.Bor Alex8654955M 55-TitanRussiaYES --- --- --- --- --- ENG ENG

TSV Jetzendorf
1.Ebert James422695BeginnersTSV JetzendorfGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
2.Ritzenthaler Leo8112111M -14TSV JetzendorfGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Baath Ole Magnus7061302M -14TSV JetzendorfGermanyYES Youth Youth (by boat) Youth Youth (small train) Youth GER ENG
4.Ebert Roger2048520M 40-TSV JetzendorfGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
5.Hagen Alexander2036246M 45-TSV JetzendorfGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
6.Baath Veikko7640629M 50-TSV JetzendorfGermanyYES --- Adult (by boat) --- --- --- GER ENG
7.Baath Fina7080602W -10TSV JetzendorfGermanyYES --- Youth (by boat) --- --- --- GER ENG
8.Baath Lena7080601W -10TSV JetzendorfGermanyYES --- Youth (by boat) --- --- --- GER ENG
9.Ritzenthaler Kayla2099899W -16TSV JetzendorfGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
10.Ebert Josephine1982725W 35-TSV JetzendorfGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
11.Lorenz-Baath Katrin780822W 40-TSV JetzendorfGermanyYES --- Adult (by boat) --- --- --- GER ENG
12.Ritzenthaler Kristin8632427W 40-TSV JetzendorfGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

TSV Natternberg
1.Hötzinger Stefan2800130M 45-TSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Hötzinger Sylvia2110998Open LongTSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Pfeffer Birgit2110984Open LongTSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Hötzinger Michael2110989Open ShortTSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
5.McGall Lukas2110987Open ShortTSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
6.Hötzinger Verena2800128W -14TSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
7.Bisani Pia2086562W -16TSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
8.Engl Veronika8141201W -18TSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
9.Hansbauer Julia2086559W 21 ShortTSV NatternbergGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

TV 1894 Coburg-Neuses
1.Tatzel Anton2061275M -14TV 1894 Coburg-NeusesGermanyYES Youth Youth (by boat) Youth Youth (small train) Youth GER ENG
2.Weid Uwe1401180M 45-TV 1894 Coburg-NeusesGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Meißner Ralph8338838M 65-TV 1894 Coburg-NeusesGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
4.Oechler Dieter9080544M 70-TV 1894 Coburg-NeusesGermanyYES --- --- --- --- --- GER GER
5.Jacobi Antonia2084426W -14TV 1894 Coburg-NeusesGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
6.Weid Angelika2041748W 70-TV 1894 Coburg-NeusesGermanyYES Adult Adult (by boat) Adult Adult (small train) Adult GER GER

TV Oberkirch
1.Kopp Simone[tourist only]TV OberkirchGermanyYES Adult --- --- --- --- GER ENG
2.Kimmig Emil8201057M 60-TV OberkirchGermanyYES Adult --- --- --- --- GER ENG

TV Osterhofen
1.Bauer Alexander2045574M -18TV OsterhofenGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Liebl Siegfried2045572M 50-TV OsterhofenGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Weigold Peter1403121M 55-TV OsterhofenGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
4.Kümpfbeck Josef7090356M 60-TV OsterhofenGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
5.Reischl Georg6507M 80-TV OsterhofenGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
6.Bauer Iris236914W 50-TV OsterhofenGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
7.Liebl Gertrud2078968W 50-TV OsterhofenGermanyYES --- --- --- --- --- ENG ENG

U.S. Primiero A.S.D
1.Gobber Paolo1000021M -12U.S. Primiero A.S.DItalyYES --- Youth (by boat) --- --- --- ITA GER
2.Gobber Andrea7201860M 45-U.S. Primiero A.S.DItalyYES --- Adult (by boat) --- --- --- ITA GER
3.Crepaz Manuela2053496W 45-U.S. Primiero A.S.DItalyYES --- Adult (by boat) --- --- --- ITA GER

Uringa Orienteers
1.Mckenzie Ian2056431Open LongUringa OrienteersAustraliaYES --- --- --- --- --- ENG ENG

VERVINS ORIENTATION
1.Lecoyer Régis1020721M 65-VERVINS ORIENTATIONFranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG
2.Lecoyer Annick1020717W 65-VERVINS ORIENTATIONFranceYES --- --- --- --- --- FRA ENG

Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
1.Sence Axel8002078M -12Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Sence Stephane8002069M 40-Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES --- --- --- --- --- ENG ENG
3.Sence Romane8059009W -14Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES --- --- --- --- --- ENG ENG
4.Sence Marie-pierre1603773W 40-Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES --- --- --- --- --- ENG ENG

Volzhanin
1.Korneev Vladimir1633629M 40-VolzhaninRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
2.Klenin Alexey1280777M 40-VolzhaninRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
3.Klenina Galina1602249W -14VolzhaninRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG
4.Korneeva Irina1633639W 40-VolzhaninRussiaYES --- --- --- --- --- RUS ENG

Waterford Orienteers
1.Beuken Julien8646274M 21 ShortWaterford OrienteersIrelandYES --- --- Adult --- --- ENG ENG
2.Cox Andrew8280356M 60-Waterford OrienteersIrelandYES --- --- Adult --- --- ENG ENG
3.Cox Jana8646271Open ShortWaterford OrienteersIrelandYES --- --- Adult --- --- ENG ENG
4.Cox Angela1201054Open ShortWaterford OrienteersIrelandYES --- --- Adult --- --- ENG ENG
5.Cox Laura2801230W 21 ShortWaterford OrienteersIrelandYES --- --- Adult --- --- ENG ENG

Wimborne orienteers
1.Hands David[tourist only]Wimborne orienteersUnited KingdomYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult ENG ENG
2.Hands Sue8230248W 70-Wimborne orienteersUnited KingdomYES Adult Adult (on foot) Adult Adult (on foot) Adult ENG ENG

WOLF Haltern
1.Harms Matthias1111108M -10WOLF HalternGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
2.Harms Christian1967430M 50-WOLF HalternGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
3.Harms Lisa7082004W -14WOLF HalternGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG
4.Harms Martina504629W 45-WOLF HalternGermanyYES --- --- --- --- --- GER ENG

Yarra Valley Orienteering Club
1.Van Geldermalsen Ted8643994M 60-Yarra Valley Orienteering ClubAustraliaYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) Adult ENG ENG
2.Freemantle Margi8643993W 60-Yarra Valley Orienteering ClubAustraliaYES Adult Adult (on foot) --- Adult (on foot) Adult ENG ENG

YCONE SENS
1.Guerin Franck1780728M 60-YCONE SENSFrance --- --- --- --- --- ENG ENG
2.Zhen Danni31394W 21 ShortYCONE SENSFrance --- --- --- --- --- ENG ENG