v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
EYOC Tour 2018->Entries by clubs  (number of entries: 84)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Poienko Mykhailo1000402M14Individuals/No club
2.Leigh Turner2049324M20Individuals/No club
3.Alias Elan2087492M45Individuals/No club
4.Peer Yossi2071290M65+Individuals/No club
5.Leonchuk Olga1302741W16Individuals/No club
6.NADREHA YELYZAVETA1601763W16Individuals/No club
7.Meir Anat1111774W40Individuals/No club
8.Kuznetsova Tetiana1300260W45Individuals/No club

ANCO
1.Hamel Sophie8040178W40ANCOSwitzerland

ASUL Sports Nature
1.Basset Regis31145M50ASUL Sports NatureFrance
2.Basset Tess408141W12ASUL Sports NatureFrance
3.Basset Fiona31125W21 AASUL Sports NatureFrance
4.Basset Laurence31141W45ASUL Sports NatureFrance

Azuolas
1.Miksys Eugenijus8644493M50AzuolasLithuania
2.Velde Reda8641000W35AzuolasLithuania

Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
1.Burian Hana2067297W45Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary

C.S. BABARUNCA
1.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania
2.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania

Delaware Valley Orienteering Association
1.Ahlswede Greg1410468M21EDelaware Valley Orienteering AssociationUnited States

Fellow Riders
1.Serban Dan430605M40Fellow RidersRomania
2.Serban Loredana7300251Open 1 - Short and easyFellow RidersRomania

Fossum IF
1.Gylterud Sven Arne7202463M50Fossum IFNorway

Indiana Crossroads Orienteering Club
1.Minto Robert9101150M50Indiana Crossroads Orienteering ClubUnited States
2.Blacklock Brenda504572W50Indiana Crossroads Orienteering ClubUnited States

Istanbul Orienteering Spor Kulubu
1.Sahin Deniz Cem887747M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Sahin Can Toprak2046056M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Okmenler Kezban2029527W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
4.Basol Pinar8220088W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey

Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü
1.Karaağaç Aybars Kağan2104807M12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
2.Tural Ateş2104885M12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Mirza Aral Bora2104874M14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Arıkan Toprak Işık2104889M14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
5.Karaağaç Alpertunga2028665M16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
6.Ökmenler Ali Nihat2104822M16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
7.Kurt Mert2104842M21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
8.Özdemir Abdullah2083721M21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
9.Heybetli TunçM40Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
10.Özdemir MehmetOpen 1 - Short and easyKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
11.Falay Heybetli DenizOpen 2 - Short and hardKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
12.Arıkan Irmak Ekin2104890W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
13.Özüak DenizhanW12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
14.Başol Deniz501833W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
15.Başol Kuzey501832W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
16.Cebeci Ilke Dora2104851W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
17.Yılmaz Derin Elif2104876W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
18.Heybetli Hazra Derin2104846W16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

Leader-tour
1.Drach Ivan7200265M12Leader-tourUkraine
2.Kovalchuk Serafim7204649M14Leader-tourUkraine
3.Sviderskyi Igor7204641M14Leader-tourUkraine
4.Tatarnikov Mykhailo2103535M14Leader-tourUkraine
5.Holovach Danylo1007709M14Leader-tourUkraine
6.Petruniak Tetiana7000102W12Leader-tourUkraine
7.Mahlych Anastasiia7200283W12Leader-tourUkraine
8.Svidnitska Lesia1000406W35Leader-tourUkraine

Lynx
1.Isoherranen Sami9201500M45LynxFinland

MOM Budapest
1.Gárdonyi Zsolt888342M/W 10MOM BudapestHungary
2.Gárdonyi Soma2050677M16MOM BudapestHungary

O'Jura
1.Niggli Jurg8201167M50O'JuraFrance
2.Niggli Natalja880011W18O'JuraFrance
3.Niggli Daria1390000W40O'JuraFrance

OK Vihor
1.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia
2.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia

OLG Pfäffikon /
1.Gloor Bernard8108108M50OLG Pfäffikon / Switzerland

Orienteering USA
1.Zakrevski Peter432002M20Orienteering USAUnited States
2.Christopherson Tyra2034211W20Orienteering USAUnited States
3.Bordelon Brigitte2013586W20Orienteering USAUnited States
4.Petersen SarahW20Orienteering USAUnited States
5.Christopherson SiriW20Orienteering USAUnited States
6.Sandbo CarolineW20Orienteering USAUnited States

Orvosegyetem SC
1.Gárdonyi Márk2088248M45Orvosegyetem SCHungary
2.Fuzy Judit505232W45Orvosegyetem SCHungary

Peninsula and Plains Orienteers
1.Joergensen Carsten7010250M45Peninsula and Plains OrienteersNew Zealand
2.Joergensen Torun9091114W12Peninsula and Plains OrienteersNew Zealand
3.Adams Jenni700829W45Peninsula and Plains OrienteersNew Zealand

PSK Pobeda
1.Markovic Srdjan2077069M50PSK PobedaSerbia
2.Babić Jelena1401562W55PSK PobedaSerbia

Tipo Orienteering Club
1.Magyari Orsolya233503Open 2 - Short and hardTipo Orienteering ClubHungary
2.Gönczi Róbert8020501Open 2 - Short and hardTipo Orienteering ClubHungary
3.Gönczi Zsuzsa8030128W12Tipo Orienteering ClubHungary

UKS"Traper"Złocieniec
1.Mazan Aleksandra8650884W21 AUKS"Traper"ZłocieniecPoland

Veszpremi Honved Sportegyesulet
1.Bálint Gergő8061122M12Veszpremi Honved SportegyesuletHungary
2.Bálint Ádám8041007M14Veszpremi Honved SportegyesuletHungary
3.Bálint Bence8032575Open 2 - Short and hardVeszpremi Honved SportegyesuletHungary

WKS Śląsk Wrocław
1.Mazan Bartłomiej921001M21EWKS Śląsk WrocławPoland