Individuals/No club |
1. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | M45 | Individuals/No club | | |
|
2. | Šuc Enej | | Otroška | Individuals/No club | | |
|
3. | Kremžar Florijan | | Otroška | Individuals/No club | | |
|
4. | Šuc Teja | | Otroška | Individuals/No club | | |
|
5. | Šuc Tin | | Otroška | Individuals/No club | | |
|
Expres Czech Team |
1. | Gawel Jiri | 301272 | M21B | Expres Czech Team | Czech Republic | |
|
2. | Olexa Zdeněk | 682624 | M21B | Expres Czech Team | Czech Republic | |
|
Kamniški orientacijski klub |
1. | Kmetec Barbara | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
|
2. | Zagorc Tina | 1404145 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
|
Mariborski OK |
1. | Allwinger Herwig | 7000500 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
|
2. | Bauman Boris | 673167 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
|
OK Azimut |
1. | Poženel Natan Maj | 2107053 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
2. | Čelik Aljaž | 435615 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
3. | Salopek Tihon | 500470 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
4. | Gantar Tjaž | 2077609 | M18 | OK Azimut | Slovenia | |
|
5. | Eržen Valentin | 1000555 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
|
6. | Močnik Nejc | 1401614 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
|
7. | Močnik Rok | 9909999 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
|
8. | Kacin Emil | 300748 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
|
9. | Bogataj Boštjan | 2045683 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
|
10. | Vidič Matej | 2069845 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
|
11. | Hvala Gregor | 1398955 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
|
12. | Poljanšek Aleš | 2069848 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
|
13. | Kenda Klemen | 887795 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
|
14. | Salopek Tihomir | 500458 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
|
15. | Cvelbar Uroš | 406855 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
|
16. | Jazbar Jožko | 1398949 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
|
17. | Bončina Igor | 1968213 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
|
18. | Močnik Silvij | 1401599 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
|
19. | Sedej Vlado | 1398546 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
zgodnji start prosim |
20. | Lapajne Janko | 406850 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
|
21. | Knap Črtomir | 406852 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
|
22. | Rejec Pavel | 445663 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
|
23. | Leban Marijan | 406846 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
|
24. | Eržen Nea | 2052183 | MŽ10 | OK Azimut | Slovenia | |
|
25. | Cvelbar Luka | 1398926 | MŽ10 | OK Azimut | Slovenia | |
|
26. | Cvelbar Mila | 2088818 | MŽ10 | OK Azimut | Slovenia | |
|
27. | Bogataj Rok | 2045663 | MŽ10 | OK Azimut | Slovenia | |
|
28. | Sedej David | 406860 | Začetniki | OK Azimut | Slovenia | |
|
29. | Sedej Rok | 406859 | Začetniki | OK Azimut | Slovenia | |
|
30. | Eržen Nika | 2107055 | Začetniki | OK Azimut | Slovenia | |
|
31. | Salopek Dorja | 500475 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
|
32. | Leban Manja | 2069811 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
33. | Tušar Teja | 2069843 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
34. | Razpet Deja | 2077602 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
|
35. | Poljanšek Nika | 1398929 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
|
36. | Bogataj Nataša | 2088810 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
|
37. | Jeram Nuša | 2052392 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
čimbolj pozen start |
38. | Poljanšek Marjanca | 2107070 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
|
39. | Rejec Marjana | 445666 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
|
OK Brežice |
1. | Hribar Timotej | 406722 | M14 | OK Brežice | Slovenia | |
|
2. | Jevševar Martin | 2077853 | M14 | OK Brežice | Slovenia | |
|
3. | Zorko Nejc | 308919 | M14 | OK Brežice | Slovenia | |
|
4. | Bogovič Vid | 439275 | M21E | OK Brežice | Slovenia | |
Pozen start |
OK Kapela |
1. | Vukmanović Mladen | 720210 | M45 | OK Kapela | Croatia | |
|
2. | Vidaković Fabian | | Otroška | OK Kapela | Croatia | |
|
3. | Vukmanović Martin | | Otroška | OK Kapela | Croatia | |
|
4. | Vidaković Majda | 2113348 | Ž12 | OK Kapela | Croatia | |
|
5. | Jerković Perić Olga | 2105108 | Ž14 | OK Kapela | Croatia | |
|
6. | Bergant Vidakovic Sandra | 2105097 | Ž21B | OK Kapela | Croatia | |
|
7. | Vukmanović Vinka | 552005 | Ž21E | OK Kapela | Croatia | |
|
OK Maksimir |
1. | Delić Petar | 535353 | M35 | OK Maksimir | Croatia | YES |
|
OK Tivoli |
1. | Kunc Matevž | 2050437 | M14 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
2. | Kunc Gregor | 7204990 | M16 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
3. | Smrekar Peter | 9999004 | M16 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
4. | Kunc Robert | 2073100 | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
5. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
6. | Ferenc Martin | 2088832 | MŽ10 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
7. | Kunc Mojca | 2073099 | MŽ10 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
8. | Šumečki Janez | 445685 | OPEN | OK Tivoli | Slovenia | |
|
9. | Ledinšek Biserka | 445689 | Začetniki | OK Tivoli | Slovenia | |
|
10. | Ferenc Tinka | 442838 | Ž12 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
11. | Ferenc Zala | 445684 | Ž14 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
12. | Ferenc Julija | 435642 | Ž18 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
13. | Kunc Rešek Natalija | 445687 | Ž45 | OK Tivoli | Slovenia | |
|
Orientacijski klub Komenda |
1. | Seljak Luka | 2069816 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
2. | Turk Nejc | 2069800 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
3. | Zupan Tilen | 2070917 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
4. | Kavčič Domen | 2069807 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
5. | Ravnikar Žan | 2069796 | M18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
6. | Kurinčič Simon | 442831 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
7. | Zupan Gregor | 2070920 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
8. | Zavrl Janez | 2052362 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
9. | Seljak Borut | 2062633 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
10. | Malus Franc | 2069802 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Zgodnji start |
11. | Babič Silvo | 2069808 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
12. | Kremžar Tomaž | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
13. | Kölner Blaž | 2052358 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
14. | Pust Tomaž | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
15. | Kölner Anže | 438995 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
16. | Kölner Brina | 406831 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
17. | Kurinčič Jakob | 235878 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
18. | Cokan Jan | 438986 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
19. | Kremžar Lucija | 2103910 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
20. | Seljak Jaka | 2069825 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
21. | Malus Ožbej | 438993 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Zgodnji start |
22. | Malus Drejc | 438991 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Zgodnji start |
23. | Kurinčič Jerca | 2069798 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
24. | Malus Vita | 2069813 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Zgodnji start |
25. | Kavčič Lucija | 235877 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
26. | Babič Katja | 2069815 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
27. | Ravnikar Nika | 2052394 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
28. | Pust Karin | 2069847 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
29. | Pogačar Ana Pia | 2052388 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
30. | Jezeršek Polona | 2034095 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
31. | Primožič Patricija | 2069791 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
32. | Zavrl Zala | 9011122 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
33. | Zupan Lara | 2070918 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
34. | Zupan Romana | 2070919 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
35. | Paradiž Petra | 2069797 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
36. | Stojan Petra | 2069834 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
37. | Vuga Seljak Alenka | 2056924 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
38. | Ravnikar Monika | 9002007 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
39. | Flašker Ajda | 2036371 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Anderluh Luka | 895021 | M14 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
2. | Škarabot Matej | 1908999 | M18 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
3. | Rojc Iztok | 7777222 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
4. | Anderluh Gregor | 305954 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
5. | Škarabot Miha | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
6. | Foški Valter | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
7. | Zupan Aleš | 406804 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
8. | Anderluh Ana Maja | 235897 | Otroška | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
9. | Foški Oskar | 435134 | Začetniki | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
10. | Škarabot Anja | 253346 | Ž14 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
11. | Anderluh Katarina Eva | 406896 | Ž14 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
12. | Jerše Damjana | 349769 | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
13. | Foški Mojca | 7131068 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
14. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
15. | Anderluh Marija | 50289 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Gregorc Urban | 2034086 | M21A | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Sladič Roman | 442575 | M55 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
2. | Plavčak Ana | 2045587 | Ž21E | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|