v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Falco Cup 2018->Entries by clubs  (number of entries: 97)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Mierlauks Kristaps2011751JuniorIndividuals/No club
2.Gunnarsson Inga426849OpenIndividuals/No club
3.Narvaišs Normunds1313268OpenIndividuals/No club
4.Yuen Wangki2027108OpenIndividuals/No club
5.Narvaiss Normunds1313268OpenIndividuals/No club
6.Jakobsen Svein7207891ParalympicIndividuals/No club

Auseklis IK
1.Lapina Laura Eliza7201414JuniorAuseklis IKLatvia

Ballerup OK
1.Saxtorph Søren246247ParalympicBallerup OKDenmark

British Army Orienteering Club (UK)
1.Bromley Gardner Charles9170791OpenBritish Army Orienteering Club (UK)United Kingdom

Driada
1.Kyrychenko Oleksii2300085OpenDriadaUkraine
2.Stoian Sergii7887787OpenDriadaUkraine
3.Kyrychenko Vitaliy7000027OpenDriadaUkraine
4.Stoian Liudmyla895113OpenDriadaUkraine

Ekaterinburg
1.Korchagina Olga1601265OpenEkaterinburgRussia
2.Salakhova NataliiaParalympicEkaterinburgRussia

Farmaceut Bratislava
1.Furucz Ján8100009OpenFarmaceut BratislavaSlovakia

FSKI "Radolik"
1.Dokuchaev DmitryParalympicFSKI "Radolik"Russia

Hong Kong Island Orienteering Force
1.Kwong Man Fai Timothy9709394OpenHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China
2.Hui Yau Chiu9871009OpenHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China

Hong Kong Orienteering Club
1.Ho Chun Ho1814696OpenHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
2.Li Tak Kun1814532OpenHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

IADC "AUSMA"
1.Jakubovskis GuntisParalympicIADC "AUSMA"Latvia
2.Strods Valdis ParalympicIADC "AUSMA"Latvia

ISRK ,,KRĀSLAVA"
1.Lukaševičs VjačeslavsParalympicISRK ,,KRĀSLAVA"Latvia

Japan Trail-O Team
1.Onishi MasamichiOpenJapan Trail-O TeamJapan
2.Arai Masatoshi212268OpenJapan Trail-O TeamJapan
3.Suzuki NorihiroOpenJapan Trail-O TeamJapan
4.Hashimoto TomohiroOpenJapan Trail-O TeamJapan
5.Tashiro Masayuki2066901OpenJapan Trail-O TeamJapan

Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”
1.Miliauskaitė EmilijaParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
2.Takulinskienė GritaParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
3.Dailydė IrmantasParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
4.Takulinskas VirginijusParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
5.Kasanavičius PetrasParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”Lithuania
6.Šimkovič TadeušParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES

Leicestershire Orienteering Club
1.Phillips Iain7003212OpenLeicestershire Orienteering ClubUnited Kingdom

Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija
1.Gavrilovas BorisasParalympicLietuvos neįgaliųjų sporto federacijaLithuaniaYES
2.Lažinskienė LaimaParalympicLietuvos neįgaliųjų sporto federacijaLithuaniaYES

Løten Orienteringslag
1.Dæhli Sigurd530506OpenLøten OrienteringslagNorway

Manchester and District Orienteering Club
1.Kewley John9063528OpenManchester and District Orienteering ClubUnited Kingdom

Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"
1.Plauska AlgimantasOpenMarijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"LithuaniaYES
2.Matulaitis AlmasParalympicMarijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"LithuaniaYES
3.Žiemys GražvydasParalympicMarijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"LithuaniaYES

Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė"
1.Vasiliauskas AlgimantasParalympicMarijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė"LithuaniaYES
2.Kalėdaitė IngaParalympicMarijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė"LithuaniaYES
3.Kalėdienė ValentinaParalympicMarijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė"LithuaniaYES

NSK Atrama
1.Aleksandrovič VeslavParalympicNSK AtramaLithuaniaYES

Octavian Droobers
1.Urquhart Graham33394OpenOctavian DroobersUnited Kingdom
2.Urquhart Elizabeth8655906OpenOctavian DroobersUnited Kingdom

OK Hedströmmen
1.Silvervret Lars259288OpenOK HedströmmenSweden

OK Linné
1.Fredholm Martin501786OpenOK LinnéSweden
2.Fredholm Owe894284OpenOK LinnéSweden
3.Fredholm Eva501811OpenOK LinnéSweden

OLG Siegerland
1.Gieseler Christian7160682OpenOLG SiegerlandGermany

Orienta PODA
1.Kobzarev Alexander887952OpenOrienta PODARussia

Orienteering club "RUS"
1.Borisenkova Marina254100ParalympicOrienteering club "RUS"Russia

Orienteering Seeds
1.梁智恒 Liang Chi Hang7300393OpenOrienteering SeedsHong Kong S.A.R., China

Orientop Wrocław
1.Sławiński Tadeusz2077831OpenOrientop WrocławPoland
2.Puternicka Joanna9870922OpenOrientop WrocławPoland
3.Wieszaczewski Jacek852702OpenOrientop WrocławPoland

OSK Falco
1.Mikolavičius Gintaras8638417OpenOSK FalcoLithuania
2.Kukenys EgidijusOpenOSK FalcoLithuaniaYES

OSK Prolisok
1.Hoienko YevhenOpenOSK ProlisokUkraine
2.Vovk VladyslavOpenOSK ProlisokUkraine

Porsgrunn Orienteringslag
1.Waaler Ole-johan2077225OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
2.Waaler Lars Jakob404242OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
3.Waaler Martin Aarholt262683OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway

RASKK - Vilniaus SC
1.Stulginskas DžiugasJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
2.Stanaitis Rimantas822166JuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
3.Rudinskij DanielJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
4.Stulginskaitė ŪlaJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
5.Ivleva AnastasijaJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
6.Čaikovskienė RūtaOpenRASKK - Vilniaus SCLithuania
7.Stankevič Robertas682062OpenRASKK - Vilniaus SCLithuania

Rocky Mountain Orienteering Club
1.Crawford Sharon992444OpenRocky Mountain Orienteering ClubUnited States

Rostov-on-Don
1.Pavlov Andrei1407022JuniorRostov-on-DonRussia
2.Blyakhman Anatoly1601770OpenRostov-on-DonRussia
3.Kucherenko Dmitry6303001ParalympicRostov-on-DonRussia
4.Trifanova OlgaParalympicRostov-on-DonRussia

Rus-Pskov
1.Oginskii EduardOpenRus-PskovRussia

Russia National Team
1.Kozina LiubovParalympicRussia National TeamRussia
2.Shmatov PavelParalympicRussia National TeamRussia
3.Khalanskiy ArtemParalympicRussia National TeamRussia

Scout Orienteering Club
1.Tsang Michael Chun Chi8657210OpenScout Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

Slovenian TrailO Team
1.Keresteš Mateja406794OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
2.Kacin Emil300748OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
3.Keresteš Krešo581321OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia

Stigmännen Karlshamns OK
1.Ekelöf Roland340714OpenStigmännen Karlshamns OKSweden

Strängnäs-Malmby OL
1.Sterner Magnus10508OpenSträngnäs-Malmby OLSweden

Svendborg OK
1.Jensen Herluf9441867OpenSvendborg OKDenmark

Tuusulan Voima-Veikot ry.
1.Tertsunen Ari2080682OpenTuusulan Voima-Veikot ry.Finland

UKS"Traper"Złocieniec
1.Mazan Aleksandra8650884OpenUKS"Traper"ZłocieniecPoland

University of Bristol Orienteering Club
1.Dobra Tom7746016OpenUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited Kingdom

Wimborne orienteers
1.Keighley Richard9111945ParalympicWimborne orienteersUnited Kingdom

WKS Śląsk Wrocław
1.Mazan Bartłomiej921001OpenWKS Śląsk WrocławPoland

Ziemeļkurzeme OK
1.Lapina Ilze7000195OpenZiemeļkurzeme OKLatvia

Žmonių su fizine negalia sporto klubas "Entuziastas"
1.Nemeikšis StasysParalympicŽmonių su fizine negalia sporto klubas "Entuziastas"LithuaniaYES