v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL 3->Entries by clubs  (number of entries: 63)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Kamniški orientacijski klub
1.Kolman Miran1411630M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kepic EmaZAČETNIKIKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Kepic Lara406895Ž12Kamniški orientacijski klubSlovenia
4.Flerin Drevenšek Suzana1404137Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
5.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
6.Kmetec Barbara1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
7.Kobentar Katja1411629Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Sedej Žiga2107081DRUŽINSKAOK AzimutSlovenia
2.Bončina NizzyDRUŽINSKAOK AzimutSlovenia
3.Sedej Rok406859DRUŽINSKAOK AzimutSlovenia
4.Eržen Nika2107055DRUŽINSKAOK AzimutSlovenia
5.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
6.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
7.Salopek Tihon500470M16OK AzimutSlovenia
8.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
9.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
10.Bogataj Mark2077611M21OK AzimutSlovenia
11.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
12.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
13.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
14.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
15.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
16.Sedej Vlado1398546M50OK AzimutSlovenia
17.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
18.Salopek Dorja500475Ž12OK AzimutSlovenia
19.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
20.Razpet Deja2077602Ž18OK AzimutSlovenia
21.Poljanšek Nika1398929Ž21OK AzimutSlovenia
22.Bogataj Tajda7487748Ž21OK AzimutSlovenia
23.Boncina Abigael422512Ž35OK AzimutSlovenia
24.Istenič MajaŽ35OK AzimutSlovenia
25.Obid MajaŽ35OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Hribar Andraz887794M21OK BrežiceSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Andrejc David232473M21OK Slovenj GradecSlovenia
2.Balek AlešM21OK Slovenj GradecSlovenia
3.Marot Blaž406863M21OK Slovenj GradecSlovenia
4.Andrejc ŽigaM21OK Slovenj GradecSlovenia
5.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
6.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Lili IvanaŽ10OK Slovenj GradecSlovenia
8.Raj Ema PikaŽ10OK Slovenj GradecSlovenia
9.Raj NastjaŽ35OK Slovenj GradecSlovenia
10.Balažič PetjaŽ35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Dovč Jan1398938M21OK TivoliSlovenia
2.Dovč Katja2065593Ž21OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Zupan Tilen1425102M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Babič Silvo2069808M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Lovrecic Sandi2078975OPENOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kölner Brina2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Pust Karin2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Babič Katja7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Zupan Lara1425103Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Zupan Romana1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Pravato Lorenza9270178Ž35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Planinsko društvo Tolmin
1.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia