v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
MOCPA 2018->Entries by clubs  (number of entries: 53)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ekler AnjaW16Individuals/No club

Bö orienteringslag
1.Ragvin Dag Steinar7720912M21EBö orienteringslagNorway

Emek Hefer OC
1.Perchonok Dmitry7010662M55Emek Hefer OCIsrael

Indre Østfold OK
1.Galborgen Bent9121953M65Indre Østfold OKNorway

Køge OK
1.Grue-sørensen Gunnar8657101M65Køge OKDenmark
2.Christiansen Gerda E.8657110W65Køge OKDenmark

Nottingham Orienteering Club.
1.Cooke David400484M65Nottingham Orienteering Club.United Kingdom

OK Jasenica
1.Markovic Radovan1600010M50OK JasenicaSerbia
2.Ljubisavljevic Tatjana2015226W40OK JasenicaSerbia

OK ZLATOVRV
1.Vasileski Marko M10OK ZLATOVRVMacedonia
2.Petreski IlijaM10OK ZLATOVRVMacedonia
3.Nastovski JovanM10OK ZLATOVRVMacedonia
4.Vasileski GavrilM14OK ZLATOVRVMacedonia
5.Trajkovski DavidM18OK ZLATOVRVMacedonia
6.Todorovski JovanM18OK ZLATOVRVMacedonia
7.Trajkoski IvicaM21EOK ZLATOVRVMacedonia
8.Taleski AleksandarM21EOK ZLATOVRVMacedonia
9.Dimitrijeski NikolcheM21EOK ZLATOVRVMacedonia
10.Atanasoski Jane M21EOK ZLATOVRVMacedonia
11.Koteski MarioM21EOK ZLATOVRVMacedonia
12.Angeleski Zlatko M40OK ZLATOVRVMacedonia
13.Velkoski KirilM65OK ZLATOVRVMacedonia
14.Trajkoska TiffaniW10OK ZLATOVRVMacedonia
15.Ilievska ViktorijaW14OK ZLATOVRVMacedonia
16.Jovcheska MilaW14OK ZLATOVRVMacedonia
17.Bojadzieva MargauxW16OK ZLATOVRVMacedonia
18.Ilievska JovanaW16OK ZLATOVRVMacedonia
19.Ilievska SimonaW18OK ZLATOVRVMacedonia
20.Krzheska EleonoraW18OK ZLATOVRVMacedonia
21.Jovanovska ElenaW18OK ZLATOVRVMacedonia
22.Nastovska IvanaW21EOK ZLATOVRVMacedonia
23.Petreska TalijaW21EOK ZLATOVRVMacedonia
24.Chkripeska MilenaW21EOK ZLATOVRVMacedonia

Orientacijski klub Komenda
1.Gavrilov Igor1007956M45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientation caennaise
1.Compere Laurent1007510M55Orientation caennaiseFrance

Orienteering Team Kosutnjak, Belgrade
1.Kostić NikolaM14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
2.Damjanovic AndrejM14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
3.Vujanovic IvanM18Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
4.Vukovic Igor1632011M21EOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
5.Avramovic Dejan435132M40Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
6.Solaja Eva2077031W16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
7.Krtinic Mia2077040W16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
8.Stuparevic NinaW16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
9.Jaramaz DanicaW16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
10.Najdanovic NevenaW16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia

Sarnena Gora
1.Dalakov Georgi8444222M21ESarnena GoraBulgaria
2.Duchev Zhivko9753579M40Sarnena GoraBulgaria

SG Zittau-Süd
1.Kudraß Peter8140166M50SG Zittau-SüdGermany

SKO "Kompas"Radnevo
1.Kolev Nikolai338449M50SKO "Kompas"RadnevoBulgaria
2.Iliev Slav8625790M50SKO "Kompas"RadnevoBulgaria
3.Ilieva Pavlina2800439W45SKO "Kompas"RadnevoBulgaria

Škofjeloški orientacijski klub
1.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia

Tisvilde Hegn OK
1.Larsen Leif E.500122M65Tisvilde Hegn OKDenmark