Individuals/No club |
1. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | A | Individuals/No club | | |
|
2. | Golmajer Tamara | | C | Individuals/No club | | |
|
3. | Golmajer Verena | | C | Individuals/No club | | |
|
4. | Frantar Brina | | Družinska | Individuals/No club | | |
|
5. | Frantar Rok | | Družinska | Individuals/No club | | |
|
Kamniški orientacijski klub |
1. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
sama |
OK Azimut |
1. | Hvala Gregor | 1398955 | A | OK Azimut | Slovenia | |
Štarterja |
2. | Eržen Valentin | 1000555 | A | OK Azimut | Slovenia | |
|
3. | Obid Marko | 2107057 | A | OK Azimut | Slovenia | |
|
4. | Gantar Lara | 2077619 | A | OK Azimut | Slovenia | |
Pivo&Cvetje |
5. | Obid Neža | 2107054 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sosolke |
6. | Eržen Nea | 2052183 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sosolke |
7. | Sedej David | 1413730 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 1 |
8. | Sedej Katarina | 1398546 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 2 |
9. | Sedej Rok | 1413730 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 1 |
10. | Sedej Vlado | 1398546 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 2 |
OK Brežice |
1. | Piltaver Jaka | | A | OK Brežice | Slovenia | |
Pivo&Cvetje |
OK Tivoli |
1. | Ugrin Nikolina | 2114455 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
OKT A1 |
2. | Pobega Davor | 2114460 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
OKT A1 |
3. | Ugrin Maja | 2114451 | C | OK Tivoli | Slovenia | |
|
Orientacijski klub Komenda |
1. | Ravnikar Nika | 1425106 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Parin&Rika |
2. | Pust Karin | 2069847 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Parin&Rika |
3. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
4. | Babič Silvo | 1425109 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Babičeva banda |
5. | Zavrl Zala | 9011122 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
6. | Blaž Matic | 9101667 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Štarterja |
7. | Babič Katja | 7210498 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Babičeva banda |
8. | Zupan Gregor | 7210497 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Sam |
9. | Zupan Lara | 1425103 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
L&R |
10. | Zupan Romana | 1425101 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
L&R |
11. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnarce |
12. | Kölner Anže | 2069806 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnerja |
13. | Kölner Blaž | 7210500 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnerja |
14. | Kölner Brina | 2113842 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnarce |
15. | Šuc Enej | 2113839 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Šucki |
16. | Šuc Timotej | 2113841 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Šucki |
17. | Stojan Petra | 2069834 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Sama |
18. | Cokan Jan | 2113837 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Ta hitra |
19. | Pust Tomaž | 2088287 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Ta hitra |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Plavčak Ana | 2045587 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
ŠOK |
2. | Eržen Boris | 520504 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
ŠOK |
3. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | Družinska | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|