1. | Ajda Jarc | 8031291 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:17:00 |
2. | Alenka Škarabot | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:47:00 |
3. | Alenka Vuga Seljak | 8639679 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:55:00 |
4. | Aleš Borštnik | 8639663 | M60 | OK Tivoli | SLO |
11:09:00 |
5. | Aleš Zupan | 7777808 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:36:00 |
6. | Alja Draksler | | Ž21 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
12:27:00 |
7. | Ana Plavčak | 8639707 | Ž35 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:46:00 |
8. | Ana Pia Pogačar | 8639684 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:37:00 |
9. | Andrej Jarc | 8639691 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:16:00 |
10. | Anja Slapničar | 439134 | Ž21 | Rod Jezerski zmaj Velenje | SLO |
12:33:00 |
11. | Anna Levstafieva | | ZAČETNIKI | | |
11:00:00 |
12. | Anze Obid | 8031282 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:04:00 |
13. | Anže Kölner | 8280028 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:18:00 |
14. | Barbara Topolovec | | OTROŠKA | | |
11:00:00 |
15. | Borbála Boldizsár | 2022164 | Ž45 | Göcsej KTFE | HUN |
11:33:00 |
16. | Boris Eržen | 8639670 | M50 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:38:00 |
17. | Borut Gantar | 8639730 | M18 | OK Azimut | SLO |
11:40:00 |
18. | Božo Bizjak | 8031278 | M18 | OK Azimut | SLO |
11:50:00 |
19. | Brina Gantar | 8031283 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
11:19:00 |
20. | Brina Kölner | 8639681 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:51:00 |
21. | Damjana Jerše | 7441139 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:51:00 |
22. | Darja Čufer | 8114117 | Ž45 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:39:00 |
23. | Darja Gorjup Poženel | 2113845 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:57:00 |
24. | Darja Vodlan | 438980 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:59:00 |
25. | David Čufer | 8639650 | M21 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:24:00 |
26. | David Sedej | 8639743 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:20:00 |
27. | Dorja Salopek | 8445444 | Ž21 | OK Ris Delnice | CRO |
12:21:00 |
28. | Dragan Krivičić | 218959 | OPEN | STRAŽILOVO | SRB |
11:00:00 |
29. | Drejc Malus | 8031292 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:02:00 |
30. | Dušan Smolè | 8639654 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:28:00 |
31. | Ela Firm | 2300226 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:35:00 |
32. | Elena Gombač Šuc | 2113840 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:56:00 |
33. | Ema Pika Raj | 8639660 | Ž21 | OK Slovenj Gradec | SLO |
12:53:00 |
34. | Franc Malus | 1425117 | M50 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:42:00 |
35. | Gal Janšek Vodovnik | 8277083 | M10 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:04:00 |
36. | Gregor Andrejc | 8277077 | M35 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:28:00 |
37. | Gregor Hvala | 8639739 | M21 | OK Azimut | SLO |
12:36:00 |
38. | Gregor Pavlič | 2065880 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:30:00 |
39. | Ida Antonija Raj | 8639659 | Ž10 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:51:00 |
40. | Igor Bončina | 8639715 | M50 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:30:00 |
41. | Igor Gavrilov | 8681449 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:10:00 |
42. | Irena Balažič | 8277084 | Ž45 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:37:00 |
43. | Irena Hacin Kölner | 8639682 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:52:00 |
44. | Ivo Kete | 8414515 | M60 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:15:00 |
45. | Izabela Eržen | 8639701 | Ž10 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:39:00 |
46. | Jaka Seljak | 8639677 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:48:00 |
47. | Jan Šalamun | 8639711 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
12:38:00 |
48. | Jošt Hadalin | 8031285 | M18 | OK Azimut | SLO |
11:46:00 |
49. | Jure Kavčič | 2300248 | M21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:34:00 |
50. | Jure Uštar | 8031279 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:10:00 |
51. | Karin Butala | | OTROŠKA | | |
11:00:00 |
52. | Karin Pust | 8639687 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:31:00 |
53. | Katarina Sedej | 1100102 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
12:02:00 |
54. | Katja Kalan Uštar | 2124874 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:45:00 |
55. | Klara Smrke | 1425108 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:47:00 |
56. | Klavdija Prezelj | 2146199 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:43:00 |
57. | Klemen Žnidar | 8222833 | M35 | OK Tivoli | SLO |
11:20:00 |
58. | Kristjan Gantar | 2107075 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:38:00 |
59. | Ksenija Šajn | 2300248 | OPEN | | |
11:00:00 |
60. | Lan Kurtanjek | 2142753 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:08:00 |
61. | Lara Zupan | 1425103 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:29:00 |
62. | Leila Ema Poženel | 8031284 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:31:00 |
63. | Lili Ivana Raj | 8639658 | Ž16 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:23:00 |
64. | Lisa Ulaga | | ZAČETNIKI | | |
11:00:00 |
65. | Lovro Kurtanjek | 8031287 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:00:00 |
66. | Luka Kurtanjek | 2142754 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:18:00 |
67. | Luka Rožič | 8277076 | M12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:32:00 |
68. | Luka Seljak | 8011033 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:54:00 |
69. | Maj Boncina | 2113834 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:11:00 |
70. | Maja Prosen | 8639693 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:01:00 |
71. | Maks Firm | 2069797 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:16:00 |
72. | Manca Pahor | 2070919 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:59:00 |
73. | Manja Leban | 8639732 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
12:35:00 |
74. | Marjan Firm | 2022953 | OPEN | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
75. | Marko Obid | 2107057 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:22:00 |
76. | Marta Malus | 1425113 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:00:00 |
77. | Matej Sedej | 8639741 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:14:00 |
78. | Matjaž Draksler | 520502 | M21 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
12:32:00 |
79. | Miha Škarabot | 8639651 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:40:00 |
80. | Mihej Prezelj | 8509187 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:16:00 |
81. | Miro Šalamun | 8223226 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:32:00 |
82. | Miša Andrejc | 8277080 | Ž16 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:27:00 |
83. | Mojca Flerin Drevenšek | 8333301 | Ž21 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
12:49:00 |
84. | Monika Ravnikar | 9002007 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:41:00 |
85. | Nea Eržen | 8044534 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
12:47:00 |
86. | Nejc Turk | 1425107 | M21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:30:00 |
87. | Neža Jarc | 235870 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:27:00 |
88. | Neža Obid | 8639745 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
12:39:00 |
89. | Nika Eržen | 8482566 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
11:25:00 |
90. | Nuša Jeram | 1222022 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
12:43:00 |
91. | Oleksandr Levstafiev | 1302717 | M35 | | |
11:08:00 |
92. | Oliver Mlakar | 2142769 | OTROŠKA | OK Azimut | SLO |
11:00:00 |
93. | Oskar Zajec | 8277081 | M12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:20:00 |
94. | Ožbej Malus | 8639673 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:14:00 |
95. | Peter Geszti | 8500030 | M35 | Göcsej KTFE | HUN |
11:04:00 |
96. | Petra Pust | 8639694 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:41:00 |
97. | Polona Jezeršek | 8639674 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:45:00 |
98. | Primož Gantar | 8639735 | M21 | OK Azimut | SLO |
12:26:00 |
99. | Rado Prezelj | 1021259 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:34:00 |
100. | Robi Mlakar | 8031297 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:08:00 |
101. | Rok Bogataj | 8031286 | M18 | OK Azimut | SLO |
11:44:00 |
102. | Rok Sedej | 8639740 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:12:00 |
103. | Rok Smrke | 7210496 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:32:00 |
104. | Romana Zupan | 8639686 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:03:00 |
105. | Sandra Šmerc | | OTROŠKA | | |
11:00:00 |
106. | Saša Žižek | 8639733 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:53:00 |
107. | Sergey Churkin | 8150477 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:06:00 |
108. | Silvij Močnik | 8639738 | M60 | OK Azimut | SLO |
11:13:00 |
109. | Silvo Babič | 1425109 | M50 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:26:00 |
110. | Simon Stanonik | 8639725 | M21 | OK Azimut | SLO |
12:42:00 |
111. | Špela Mlakar | 2224209 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:38:00 |
112. | Stanko Čufer | 8113117 | M60 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:11:00 |
113. | Suzana Flerin Drevenšek | 1404143 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:50:00 |
114. | Tanja Stevanović Perme | 8444480 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:49:00 |
115. | Teja Šuc | 8031290 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:21:00 |
116. | Tejo Gaber Raj | 8277079 | M12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:14:00 |
117. | Tihomir Salopek | 8077277 | M50 | OK Ris Delnice | CRO |
11:24:00 |
118. | Tihon Salopek | 8044022 | M21 | OK Ris Delnice | CRO |
12:20:00 |
119. | Timeja Prezelj | 2420719 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:53:00 |
120. | Timotej Šuc | 8002583 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:24:00 |
121. | Tina Jarc | 8639690 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:04:00 |
122. | Tomaž Mlakar | 2159477 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:26:00 |
123. | Tomaž Pust | 8200080 | M50 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:34:00 |
124. | Uroš Cankar | 8072561 | M21 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
12:22:00 |
125. | Urša Smrke | 2052362 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:48:00 |
126. | Val Jarc | 2069801 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:26:00 |
127. | Vianez Bončina | 8639700 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:44:00 |
128. | Vlado Sedej | 1398546 | M60 | OK Azimut | SLO |
11:07:00 |
129. | Zala Zavrl | 9011122 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:25:00 |
130. | Žan Smrke | 2022943 | OTROŠKA | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
131. | Zana Sumrada | | ZAČETNIKI | | |
11:00:00 |
132. | Zdenko Pavlič | 2088835 | M60 | OK Azimut | SLO |
11:03:00 |
133. | Žiga Sedej | 8639742 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:17:00 |