3. Munich O-Cup 2021->Start times by classes (number of entries: 57)
Report type:
Start times by name |
Start times by classes |
Start times by countries |
Start times by clubs
Time format:
Bahn A - Lang |
1. | Sergey Cherniavsky | 8303014 | Bahn A - Lang | | |
10:10:00 |
2. | Arist Kozhevnikov | 8125108 | Bahn A - Lang | | |
10:12:00 |
3. | Mona Schwendemann | 900090 | Bahn A - Lang | | |
10:14:00 |
4. | Marijan Mirkovic | 8061012 | Bahn A - Lang | | |
10:16:00 |
5. | Robin Compeyron | 8254348 | Bahn A - Lang | | |
10:18:00 |
6. | Jens Künstner | | Bahn A - Lang | | |
10:20:00 |
7. | Ivan Babenko | | Bahn A - Lang | | |
10:22:00 |
8. | Ivan Habuš | 8310176 | Bahn A - Lang | | |
10:24:00 |
9. | Alexandru Ciobanu | | Bahn A - Lang | | |
10:28:00 |
10. | Anton Gutsul | | Bahn A - Lang | | |
10:30:00 |
11. | Ralph Körner | 8099000 | Bahn A - Lang | | |
10:32:00 |
12. | Peter Viskup | 8049 | Bahn A - Lang | | |
10:36:00 |
13. | Ralf Engler | 8655476 | Bahn A - Lang | | |
10:40:00 |
14. | Andreas Enborg | 8071340 | Bahn A - Lang | | |
10:44:00 |
15. | Rainer Garus | 8320666 | Bahn A - Lang | | |
10:46:00 |
16. | Alexandra Danninger | 1234565 | Bahn A - Lang | | |
10:48:00 |
17. | Antonija Pavicic | 8090285 | Bahn A - Lang | | |
10:52:00 |
18. | Ari Kolehmainen | 8301162 | Bahn A - Lang | | |
10:56:00 |
19. | Maud Barthelemy | 1415202 | Bahn A - Lang | | |
11:00:00 |
20. | Tobias Danninger | 7898789 | Bahn A - Lang | | |
11:04:00 |
21. | Mark Lehmann | 8223332 | Bahn A - Lang | | |
11:08:00 |
22. | Blandine Ehrl | 8201026 | Bahn A - Lang | | |
11:12:00 |
23. | Alexander Hergert | 8075544 | Bahn A - Lang | | |
11:16:00 |
24. | Olga Manoilova | 235848 | Bahn A - Lang | | |
11:20:00 |
25. | Teodor Yordanov | 1840330 | Bahn A - Lang | | |
11:24:00 |
26. | Dianora Herashchenko | 8061995 | Bahn A - Lang | | |
11:28:00 |
27. | Maxime Flandrin | 8050997 | Bahn A - Lang | | |
11:32:00 |
28. | Martin Gygax | 8662199 | Bahn A - Lang | | |
11:36:00 |
29. | Gygax Regula | 8655266 | Bahn A - Lang | | |
11:40:00 |
30. | Thomas Schöps | 8040400 | Bahn A - Lang | | |
11:48:00 |
Bahn B - Juniors |
1. | Jack Hay | 8102007 | Bahn B - Juniors | | |
10:35:00 |
2. | Zvonimir Mirkovic | 8122015 | Bahn B - Juniors | | |
10:59:00 |
3. | Bastian Danninger | 8333838 | Bahn B - Juniors | | |
11:10:00 |
Bahn B - Mittel |
1. | Ciprian Talaba | 1980324 | Bahn B - Mittel | | |
10:13:00 |
2. | Bernhard Reuschl | 8101021 | Bahn B - Mittel | | |
10:17:00 |
3. | Guido Trotter | 7130313 | Bahn B - Mittel | | |
10:21:00 |
4. | Olga Andriyanova | | Bahn B - Mittel | | |
10:26:00 |
5. | Dagmar Goetz | 2050435 | Bahn B - Mittel | | |
10:34:00 |
6. | Alois Kirsch | 7207177 | Bahn B - Mittel | | |
10:38:00 |
7. | Hengyu Yang | | Bahn B - Mittel | | |
10:50:00 |
8. | Floriane Pillon | 1411909 | Bahn B - Mittel | | |
10:58:00 |
9. | Katharina Pommerenke | 7207152 | Bahn B - Mittel | | |
11:02:00 |
10. | Reinhold Kraus | 8155255 | Bahn B - Mittel | | |
11:06:00 |
11. | Werner Glanz | 1859 | Bahn B - Mittel | | |
11:14:00 |
12. | Alzbeta Souckova | | Bahn B - Mittel | | |
11:30:00 |
13. | Josef Eben | 2013355 | Bahn B - Mittel | | |
11:38:00 |
14. | Siri Gygax | 8653154 | Bahn B - Mittel | | |
11:46:00 |
Bahn C - Kinder |
1. | Alexander Kozhevnikov | 9812510 | Bahn C - Kinder | | |
11:01:00 |
2. | Daniel Cherniavsky | 7204579 | Bahn C - Kinder | | |
11:03:00 |
3. | Dana Trotter Silhava | | Bahn C - Kinder | | |
11:18:00 |
4. | Lukas Hay | 1971255 | Bahn C - Kinder | | |
11:22:00 |
5. | Seraphima Sagulenko | | Bahn C - Kinder | | |
11:26:00 |
6. | Malte Enborg | 821217 | Bahn C - Kinder | | |
11:34:00 |
7. | Hrvoje Mirkovic | 8061012 | Bahn C - Kinder | | |
11:37:00 |
8. | Emma Viskupova | 416884 | Bahn C - Kinder | | |
11:39:00 |
9. | Mislav Mirkovic | 8122015 | Bahn C - Kinder | | |
11:42:00 |
Bahn C - Kurz |
1. | Viktor Gutsul | | Bahn C - Kurz | | |
10:31:00 |
|