O-PMF 2018 - Zagreb Indoor Orienteering Challenge->Start times by clubs (number of entries: 131)
|
1. | Ana Budi | 1420785 | Žene B | | |
18:35:00 |
2. | Barbara Puljić | | Žene A | | |
18:11:00 |
3. | Bojana Nikolić | | Ž45 | | |
18:19:00 |
4. | Ea Kecerin | | Žene A | | |
18:19:00 |
5. | Filip Marendic | 2111490 | M18 | | |
18:40:00 |
6. | Igor Vukmirović | | Muški A | | |
18:17:00 |
7. | Juliana Lana Prah | | Žene B | | |
18:40:00 |
8. | Mateo Merlin | | Muški A | | |
18:03:00 |
9. | Nikola Tot | | Muški A | | |
18:02:00 |
10. | Sabina Seražin Korper | 46479 | Žene A | | |
18:04:00 |
11. | Silvija Perak | | Žene B | | |
18:43:00 |
12. | Tina Katić | | Ž18 | | |
18:23:00 |
13. | Vacant | | Žene A | | |
18:50:00 |
14. | Vacant | | M45 | | |
18:50:00 |
15. | Vacant | | Muški B | | |
18:47:00 |
16. | Vacant | | Ž45 | | |
18:49:00 |
17. | Vacant | | Muški B | | |
18:48:00 |
18. | Vacant | | Žene B | | |
18:47:00 |
19. | Vacant | | M45 | | |
18:49:00 |
20. | Vacant | | Žene B | | |
18:48:00 |
21. | Vacant | | Ž45 | | |
18:50:00 |
22. | Vacant | | Ž18 | | |
18:50:00 |
23. | Vacant | | Ž18 | | |
18:49:00 |
24. | Vacant | | Muški A | | |
18:47:00 |
25. | Vacant | | Žene A | | |
18:49:00 |
26. | Vacant | | Muški A | | |
18:48:00 |
27. | Vacant | | M18 | | |
18:47:00 |
28. | Vacant | | M18 | | |
18:48:00 |
29. | Zoran Kalinić | | Muški A | | |
18:14:00 |
KOB Cingov Spisska Nova Ves |
1. | Martin Barč | 307385 | Muški A | KOB Cingov Spisska Nova Ves | SVK |
18:19:00 |
OK Bjelovar |
1. | Željko Belaj | 232288 | M45 | OK Bjelovar | CRO |
18:06:00 |
OK Ivan Merz |
1. | Ana Srebačić | 1717177 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:29:00 |
2. | Bruno Marić | 1946000 | M18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:41:00 |
3. | Dario Štambuk | 7111959 | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:05:00 |
4. | Davorka Srebačić | 1919197 | Ž45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:18:00 |
5. | Dora Kermek | 1515155 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:25:00 |
6. | Iva Štambuk | 7041999 | Žene A | OK Ivan Merz | CRO |
18:18:00 |
7. | Jakov Boban | 236880 | M18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:30:00 |
8. | Jelena Gojmerac | 236860 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:21:00 |
9. | Lidija Detić | 1968521 | Žene B | OK Ivan Merz | CRO |
18:45:00 |
10. | Luka Gojmerac | 236873 | M18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:34:00 |
11. | Mile Boban | | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:14:00 |
12. | Miroslav Hainž | 1931982 | Muški A | OK Ivan Merz | CRO |
18:10:00 |
13. | Mirta Boban | | Ž45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:22:00 |
14. | Petar Gojmerac | 421656 | Muški B | OK Ivan Merz | CRO |
18:30:00 |
15. | Predrag Labaš | 1968623 | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:07:00 |
16. | Rea Boban | 5738 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:37:00 |
17. | Senija Zadravec - Kermek | 1414144 | Ž45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:24:00 |
18. | Tomislav Gojmerac | 206436 | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:10:00 |
19. | Zdenka Petra Štambuk | 5768 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:33:00 |
OK Japetic |
1. | Borna Kuzmanić | | M18 | OK Japetic | CRO |
18:20:00 |
2. | Filip Cvetković | 999505 | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:08:00 |
3. | Frane Marković | 7777733 | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:05:00 |
4. | Franjo Budi | 770914 | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:24:00 |
5. | Ivana Kuzmanić | | Ž45 | OK Japetic | CRO |
18:30:00 |
6. | Jelena Lesjak | 2113425 | Ž18 | OK Japetic | CRO |
18:35:00 |
7. | Luka Kosić | 2113424 | Muški B | OK Japetic | CRO |
18:26:00 |
8. | Matija Razum | 8221221 | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:20:00 |
9. | Mirja Pavić | 1403140 | Žene A | OK Japetic | CRO |
18:17:00 |
10. | Roko Puharić | | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:12:00 |
11. | Sonja Lesjak | 2121769 | Žene A | OK Japetic | CRO |
18:06:00 |
OK Jelen |
1. | Dalibor Stankovski | | Muški A | OK Jelen | CRO |
18:31:00 |
2. | Draženka Birkić | 446318 | Žene B | OK Jelen | CRO |
18:33:00 |
3. | Marijan Bogović | 7891004 | M45 | OK Jelen | CRO |
18:08:00 |
4. | Miroslav Besten | 219395 | M45 | OK Jelen | CRO |
18:03:00 |
5. | Željka Gajdek | 446316 | Žene B | OK Jelen | CRO |
18:37:00 |
OK Kapela |
1. | Beata Adrianna Glinska | 2109710 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:25:00 |
2. | Dražen Gadžić | 7210949 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:18:00 |
3. | Goran Vodopija | 2087742 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:09:00 |
4. | Irena Čorko Meštrović | 2105096 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:15:00 |
5. | Ivana Mahečić | 2110091 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:44:00 |
6. | Krešo Špoljar | 2123970 | M45 | OK Kapela | CRO |
18:12:00 |
7. | Luka Filetin | 7207151 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:21:00 |
8. | Marijana Žgela Putnikovi. | 337656 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:07:00 |
9. | Monika Kovaljesko | 7207170 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:05:00 |
10. | Nada Baturina | 2117420 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:27:00 |
11. | Olga Jerković Perić | 2105108 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:27:00 |
12. | Sanda Berženji | 2088239 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:03:00 |
13. | Sandra Bergant Vidaković | 2105097 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:34:00 |
14. | Sandra Latinger | 2126435 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:46:00 |
15. | Saša Glagolić | 2113384 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:09:00 |
16. | Snježana Zubčić | 2110092 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:38:00 |
17. | Tihomir Dugi | 9201754 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:11:00 |
18. | Tomislav Meštrović | 2088246 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:06:00 |
19. | Vanja Suhina | 7207153 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:23:00 |
20. | Vera Franc | 2109704 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:20:00 |
21. | Višnja Dukić | 2127809 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:13:00 |
22. | Wanda Kovač | 2113332 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:31:00 |
OK Maksimir |
1. | Mirjana Horvat | 888973 | Ž45 | OK Maksimir | CRO |
18:23:00 |
2. | Mirka Jakšić | 2801275 | Ž45 | OK Maksimir | CRO |
18:31:00 |
3. | Petar Strmečki | 7889999 | M45 | OK Maksimir | CRO |
18:04:00 |
4. | Saša Horvat | 7040662 | M45 | OK Maksimir | CRO |
18:02:00 |
5. | Vibor Strmečki | 1422007 | Muški B | OK Maksimir | CRO |
18:28:00 |
6. | Višnja Kabalin Borenić | 888972 | Ž45 | OK Maksimir | CRO |
18:21:00 |
OK Medjimurje |
1. | Jasminka Cindrić Perkovi. | 411373 | Žene B | OK Medjimurje | CRO |
18:41:00 |
OK Orion |
1. | Ana Tišljar | 2061228 | Žene A | OK Orion | CRO |
18:08:00 |
2. | Ivo Tišljar | 2111098 | Muški A | OK Orion | CRO |
18:07:00 |
3. | Mirko Tišljar | 2061228 | M18 | OK Orion | CRO |
18:26:00 |
OK Vihor |
1. | Barbara Carević | | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:39:00 |
2. | Damir Gobec | 585858 | M45 | OK Vihor | CRO |
18:15:00 |
3. | Darinka Lovrec | 893814 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:29:00 |
4. | Domagoj Pavlin | 7778000 | Muški B | OK Vihor | CRO |
18:29:00 |
5. | Dora Tezak | 893830 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:10:00 |
6. | Dražen Tutić | 2111491 | M45 | OK Vihor | CRO |
18:13:00 |
7. | Goran Marović | 893831 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:13:00 |
8. | Iva Lovrec | 893815 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:12:00 |
9. | Jan Gobec | 8135002 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:22:00 |
10. | Karlo Težak | 222406 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:38:00 |
11. | Luka Karavidović | 1010183 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:22:00 |
12. | Maja Cvitković | 636977 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:32:00 |
13. | Mia Lovrec | 893816 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:02:00 |
14. | Nenad Lovrec | 893813 | M45 | OK Vihor | CRO |
18:17:00 |
15. | Paula Pavlin | 8231003 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:16:00 |
16. | Paula Prpić | | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:14:00 |
17. | Tomislav Varnica | 8079783 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:15:00 |
18. | Tomislav Vuk | 7778899 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:04:00 |
19. | Vlatka Stupalo | 2084417 | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:36:00 |
20. | Zdenko Horjan | 893833 | M45 | OK Vihor | CRO |
18:11:00 |
Orijentacijski klub Varaždin |
1. | Biserka Vodopija | 2113441 | Ž45 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:26:00 |
2. | Bruno Vodopija | 2113341 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:24:00 |
3. | Janik Martinčević | 2117408 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:28:00 |
4. | Karmen Holenda | 1416414 | Ž45 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:28:00 |
5. | Krunoslav Canjuga | 1151981 | Muški B | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:25:00 |
6. | Luka Kocijan | 2113338 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:36:00 |
7. | Ozren Pevec | 2113448 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:32:00 |
8. | Siniša Lah | 2113388 | Muški B | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:27:00 |
9. | Sven Ivor Lebinac | 2113340 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:39:00 |
10. | Tanja Potrebica | 2113460 | Žene B | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:42:00 |
Polzela |
1. | Igor Gavrilov | 1007956 | M45 | Polzela | RUS |
18:16:00 |
South Yorkshire Orienteers |
1. | Tony Udris | 9911840 | M45 | South Yorkshire Orienteers | GBR |
18:09:00 |
Uddevalla Orienteringsklubb |
1. | Daniel Olsson | 7001337 | Muški A | Uddevalla Orienteringsklubb | SWE |
18:16:00 |