O-PMF 2019 - Zagreb Indoor Orienteering Challenge->Start times by clubs (number of entries: 156)
|
1. | Anja Hruškar | | Ž18 | | |
18:09:00 |
2. | Barbara Carević | | Žene A | | |
18:39:00 |
3. | Igor Vukmirović | 7663976 | Muški A | | |
18:14:00 |
4. | Iva Hruškar | | Žene B | | |
18:48:00 |
5. | Juliana Lana Prah | | Žene B | | |
18:40:00 |
6. | Jure Janković | | Muški A | | |
18:24:00 |
7. | Mario Goljak | | Muški B | | |
18:25:00 |
8. | Miljenko Crnković | | Muški A | | |
18:02:00 |
9. | Natalija Šagud | | Žene B | | |
18:43:00 |
10. | Nenad Krpan | | Muški A | | |
18:16:00 |
11. | Sabina Seražin Korper | 46479 | Žene A | | |
18:03:00 |
12. | Sandra Petrin | 46460 | Ž45 | | |
18:32:00 |
13. | Vacant | | Muški B | | |
18:29:00 |
14. | Vacant | | Žene A | | |
18:43:00 |
15. | Vacant | | M45 | | |
18:10:00 |
16. | Vacant | | M45 | | |
18:08:00 |
17. | Vacant | | Ž45 | | |
18:33:00 |
18. | Vacant | | Žene A | | |
18:05:00 |
19. | Vacant | | Muški A | | |
18:56:00 |
20. | Vacant | | Žene B | | |
18:57:00 |
21. | Vacant | | Ž18 | | |
18:03:00 |
22. | Vacant | | Muški A | | |
18:54:00 |
23. | Viktorija Gladoić | | Žene B | | |
18:53:00 |
24. | Vlatko Tounec | | M45 | | |
18:15:00 |
OK Bjelovar |
1. | Adam Novak | | M18 | OK Bjelovar | CRO |
18:14:00 |
2. | Andrej Perković | | M18 | OK Bjelovar | CRO |
18:52:00 |
3. | Bartol Perković | | M18 | OK Bjelovar | CRO |
18:46:00 |
4. | Željko Belaj | 232288 | M45 | OK Bjelovar | CRO |
18:19:00 |
OK Ivan Merz |
1. | Ana Srebačić | 1717177 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:07:00 |
2. | Dario Štambuk | 7111959 | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:14:00 |
3. | Davorka Srebačić | 1919197 | Ž45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:39:00 |
4. | Dora Kermek | 1515155 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:11:00 |
5. | Iva Štambuk | 5724 | Žene A | OK Ivan Merz | CRO |
18:35:00 |
6. | Jakov Boban | 236880 | M18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:37:00 |
7. | Jelena Gojmerac | 236860 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:05:00 |
8. | Lidija Detić | 1999219 | Žene B | OK Ivan Merz | CRO |
18:54:00 |
9. | Lucija Marijela Štambuk | 5729 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:18:00 |
10. | Luka Gojmerac | 236873 | M18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:40:00 |
11. | Mile Boban | | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:04:00 |
12. | Miroslav Hainž | 1782000 | Muški A | OK Ivan Merz | CRO |
18:18:00 |
13. | Miroslav Priher | 1968521 | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:20:00 |
14. | Mirta Boban | | Ž45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:37:00 |
15. | Predrag Labaš | 1965125 | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:22:00 |
16. | Rea Boban | 5738 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:16:00 |
17. | Senija Zadravec Kermek | 1414144 | Ž45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:24:00 |
18. | Tomislav Gojmerac | 206436 | M45 | OK Ivan Merz | CRO |
18:02:00 |
19. | Zdenka Petra Štambuk | 5768 | Ž18 | OK Ivan Merz | CRO |
18:02:00 |
OK Japetic |
1. | Borna Kuzmanić | 237599 | M18 | OK Japetic | CRO |
18:42:00 |
2. | Daniela Popović Budi | 1420785 | Žene B | OK Japetic | CRO |
18:56:00 |
3. | Filip Cvetković | 999505 | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:42:00 |
4. | Franjo Budi | 8232323 | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:48:00 |
5. | Gabrijela Baburek | | Ž45 | OK Japetic | CRO |
18:26:00 |
6. | Ivana Kuzmanić | 237600 | Ž45 | OK Japetic | CRO |
18:21:00 |
7. | Luka Kosić | 2113424 | Muški B | OK Japetic | CRO |
18:23:00 |
8. | Matija Razum | 8221221 | Muški A | OK Japetic | CRO |
18:26:00 |
9. | Mirja Pavić | 1403140 | Žene A | OK Japetic | CRO |
18:09:00 |
OK Jelen |
1. | Miran Koščica | 219388 | Muški B | OK Jelen | CRO |
18:26:00 |
2. | Monika Martina Sipina Ha. | 8654952 | Žene A | OK Jelen | CRO |
18:25:00 |
3. | Noa Kelc | 446318 | M18 | OK Jelen | CRO |
18:32:00 |
4. | Zdravko Novosel | | Muški A | OK Jelen | CRO |
18:28:00 |
OK Kapela |
1. | Aida Krkić Drobić | 2133012 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:41:00 |
2. | Ana Mandić | 2118091 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:37:00 |
3. | Beata Adrianna Glinska | 2109710 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:34:00 |
4. | Davor Čapeta | 300745 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:20:00 |
5. | Domagoj Delimar | 7300541 | Muški B | OK Kapela | CRO |
18:30:00 |
6. | Dorotea Kutleša | 2118092 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:11:00 |
7. | Goran Vodopija | 2087742 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:04:00 |
8. | Hrvoje Dasović | 2133029 | M45 | OK Kapela | CRO |
18:18:00 |
9. | Irena Čorko Meštrović | 2105096 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:23:00 |
10. | Ivan Bublić | 7211185 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:36:00 |
11. | Ivana Mahečić | 2133013 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:45:00 |
12. | Krešo Špoljar | 2123970 | M45 | OK Kapela | CRO |
18:12:00 |
13. | Krunoslav Peh | 7212008 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:12:00 |
14. | Majda Vidaković | 2113348 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:15:00 |
15. | Martin Meštrović | 2128477 | M18 | OK Kapela | CRO |
18:39:00 |
16. | Melissa Drobić | 2132926 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:06:00 |
17. | Monika Kovaljesko | 7207170 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:15:00 |
18. | Nada Baturina | 2117420 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:23:00 |
19. | Olga Jerković Perić | 2105108 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:12:00 |
20. | Petra Dasović | 2133352 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:19:00 |
21. | Sanda Berženji | 2120666 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:19:00 |
22. | Sandra Bergant Vidaković | 2105097 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:49:00 |
23. | Saša Glagolić | 2113384 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:33:00 |
24. | Srebrenka Vuk | 2121763 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:27:00 |
25. | Tihomir Dugi | 9201754 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:40:00 |
26. | Tomislav Meštrović | 2088246 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:50:00 |
27. | Vanja Suhina | 7207153 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:32:00 |
28. | Vedran Kaldi | 9102186 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:46:00 |
29. | Vera Franc | 2109704 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:38:00 |
30. | Wanda Kovač | 2113332 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:17:00 |
OK Maksimir |
1. | Doroteja Držaić | 7190889 | Žene B | OK Maksimir | CRO |
18:51:00 |
2. | Lobel Horvat | 7910421 | Muški A | OK Maksimir | CRO |
18:08:00 |
3. | Milivoj Uroic | 236866 | M45 | OK Maksimir | CRO |
18:05:00 |
4. | Mirjana Horvat | 888973 | Ž45 | OK Maksimir | CRO |
18:30:00 |
5. | Mirka Jakšić | 1261971 | Ž45 | OK Maksimir | CRO |
18:36:00 |
6. | Petar Strmečki | 7889999 | M45 | OK Maksimir | CRO |
18:11:00 |
7. | Saša Horvat | 7040662 | M45 | OK Maksimir | CRO |
18:09:00 |
8. | Vibor Strmečki | 1422007 | M18 | OK Maksimir | CRO |
18:38:00 |
OK Medjimurje |
1. | Jasminka Cindrić Perkovi. | 411373 | Žene B | OK Medjimurje | CRO |
18:46:00 |
OK Orion |
1. | Ana Tišljar | 2061228 | Žene A | OK Orion | CRO |
18:41:00 |
2. | Ivo Tišljar | 2111098 | M45 | OK Orion | CRO |
18:21:00 |
3. | Mirko Tišljar | 337631 | M18 | OK Orion | CRO |
18:44:00 |
OK Vihor |
1. | Ana-Marija Pavić | 222402 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:31:00 |
2. | Bojana Nikolić | 406740 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:28:00 |
3. | Damir Gobec | 585858 | M45 | OK Vihor | CRO |
18:17:00 |
4. | Darinka Lovrec | 893814 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:22:00 |
5. | Domagoj Pavlin | 8280273 | Muški B | OK Vihor | CRO |
18:27:00 |
6. | Dora Težak | 893830 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:13:00 |
7. | Helena Dukić | 222412 | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:52:00 |
8. | Ines Jurač | 2115770 | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:47:00 |
9. | Iva Lovrec | 893815 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:17:00 |
10. | Iva Tatić | 222411 | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:42:00 |
11. | Ivica Mesić | | M45 | OK Vihor | CRO |
18:13:00 |
12. | Jan Gobec | 8135002 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:10:00 |
13. | Janko Hodak | 2115762 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:35:00 |
14. | Jura Kukec | 1289347 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:34:00 |
15. | Maja Cvitković | 636977 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:25:00 |
16. | Maja Kušt | 2067893 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:21:00 |
17. | Marijan Turkalj | 222415 | Muški B | OK Vihor | CRO |
18:24:00 |
18. | Marko Jurač | 2115761 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:49:00 |
19. | Mateo Merlin | 2115768 | Muški B | OK Vihor | CRO |
18:31:00 |
20. | Mia Lovrec | 893816 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:27:00 |
21. | Mika Smital | 2115767 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:30:00 |
22. | Mirta Hodak | 2115782 | Ž18 | OK Vihor | CRO |
18:08:00 |
23. | Monika Pavić | 222409 | Ž18 | OK Vihor | CRO |
18:04:00 |
24. | Nataša Kolarek | 222413 | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:50:00 |
25. | Noa Kolarek | 222420 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:33:00 |
26. | Paula Pavlin | 8231003 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:07:00 |
27. | Paula Prpić | 2115769 | Žene A | OK Vihor | CRO |
18:31:00 |
28. | Petar Jurač | 2115766 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:51:00 |
29. | Sanja Penc | 222404 | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:44:00 |
30. | Timo Vilim Gobec | 7212119 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:38:00 |
31. | Tin Kodba | 2115765 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:47:00 |
32. | Tomislav Varnica | 8079783 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:52:00 |
33. | Tomislav Vuk | 7778899 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:44:00 |
34. | Vedrana Radić | 222408 | Žene B | OK Vihor | CRO |
18:55:00 |
35. | Vid Kodba | 2115763 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:43:00 |
36. | Viktor Pavić | 222403 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:45:00 |
37. | Zdenko Horjan | 893833 | M45 | OK Vihor | CRO |
18:07:00 |
38. | Željka Miljković | 2115764 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:35:00 |
Orijentacijski klub Varaždin |
1. | Ana Smuđ | 2113448 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:10:00 |
2. | Ema Potrebica | 2113339 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:13:00 |
3. | Ivan Pasquino | 2113340 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:50:00 |
4. | Janik Martinčević | 2113449 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:41:00 |
5. | Karmen Holenda | 1416414 | Ž45 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:29:00 |
6. | Luka Kocijan | 2113338 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:36:00 |
7. | Mario Lah | 2117408 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:34:00 |
8. | Ozren Pevec | 8656792 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:48:00 |
9. | Siniša Lah | 2113388 | Muški B | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:28:00 |
10. | Srećko Radulović | 2113447 | M45 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:03:00 |
PSK Pobeda |
1. | Dušan Markovic | 8625195 | Muški A | PSK Pobeda | SRB |
18:06:00 |
2. | Nataša Todosić | 8626967 | Žene A | PSK Pobeda | SRB |
18:29:00 |
3. | Predrag Krstić | 9998889 | Muški A | PSK Pobeda | SRB |
18:22:00 |
4. | Snežana Todosić | 2800112 | Ž45 | PSK Pobeda | SRB |
18:20:00 |
5. | Srdjan Djidji Markovic | 2077069 | M45 | PSK Pobeda | SRB |
18:06:00 |
South Yorkshire Orienteers |
1. | Tony Udris | 9911840 | M45 | South Yorkshire Orienteers | GBR |
18:16:00 |