A |
1. | Jan Dovč |
A |
OK Tivoli | SLO | |
43:01 |
(1) | |
43:01 |
|
2. | Peter Tušar |
A |
OK Azimut | SLO | |
45:51 |
(2) | |
45:51 |
+02:50 |
3. | Žan Ravnikar |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
45:55 |
(3) | |
45:55 |
+02:54 |
4. | Gregor Hvala |
A |
OK Azimut | SLO | |
46:05 |
(4) | |
46:05 |
+03:04 |
5. | Igor Gavrilov |
A |
Polzela | RUS | |
46:29 |
(5) | |
46:29 |
+03:28 |
6. | Blaž Kölner |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
47:58 |
(6) | |
47:58 |
+04:57 |
7. | Boštjan Čerin |
A |
OK Tivoli | SLO | |
50:26 |
(7) | |
50:26 |
+07:25 |
8. | Bojan Jevševar |
A |
OK Brežice | SLO | |
57:38 |
(8) | |
57:38 |
+14:37 |
9. | Mojca Flerin Drevenšek |
A |
Kamniški orientacijski klub | SLO | |
59:39 |
(9) | |
59:39 |
+16:38 |
10. | Ajda Flašker |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
59:41 |
(10) | |
59:41 |
+16:40 |
11. | Simon Kurinčič |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
60:40 |
(11) | |
60:40 |
+17:39 |
12. | Zala Zavrl |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
63:32 |
(12) | |
63:32 |
+20:31 |
13. | Tomaž Kremžar |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
65:41 |
(13) | |
65:41 |
+22:40 |
14. | Matej Sedej |
A |
OK Azimut | SLO | |
66:47 |
(14) | |
66:47 |
+23:46 |
15. | Klemen Kenda |
A |
OK Azimut | SLO | |
66:59 |
(15) | |
66:59 |
+23:58 |
16. | Anica Hribar |
A |
OK Brežice | SLO | |
71:35 |
(16) | |
71:35 |
+28:34 |
17. | Tomaž Pust |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
80:04 |
(17) | |
80:04 |
+37:03 |
18. | Gregor Zupan |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
80:06 |
(18) | |
80:06 |
+37:05 |
19. | Monika Ravnikar |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
80:42 |
(19) | |
80:42 |
+37:41 |
20. | Matej Čerin |
A |
| | |
80:46 |
(20) | |
80:46 |
+37:45 |
21. | Boris Eržen |
A |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
92:43 |
(21) | |
92:43 |
+49:42 |
22. | Primož Podobnik |
A |
OK Azimut | SLO | |
94:26 |
(22) | |
94:26 |
+51:25 |
| Tihomir Salopek |
A |
OK Azimut | SLO | |
dns |
| |
disq |
|
B |
1. | Martin Jevševar |
B |
OK Brežice | SLO | |
43:32 |
(1) | |
43:32 |
|
2. | Katja Babič |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
43:51 |
(2) | |
43:51 |
+00:19 |
3. | Tina Kern |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
43:53 |
(3) | |
43:53 |
+00:21 |
4. | Ana Pia Pogačar |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
44:07 |
(4) | |
44:07 |
+00:35 |
5. | Andrea Rivetta |
B |
Semiperdo Orienteering Maniago | ITA | |
44:17 |
(5) | |
44:17 |
+00:45 |
6. | Alessandro Rivetta |
B |
Semiperdo Orienteering Maniago | ITA | |
44:25 |
(6) | |
44:25 |
+00:53 |
7. | Aljaž Luznar |
B |
| | |
49:18 |
(7) | |
49:18 |
+05:46 |
8. | Miha Škarabot |
B |
OK Azimut | SLO | |
49:34 |
(8) | |
49:34 |
+06:02 |
9. | Marko Obid |
B |
OK Azimut | SLO | |
49:48 |
(9) | |
49:48 |
+06:16 |
10. | Valentin Eržen |
B |
OK Azimut | SLO | |
49:59 |
(10) | |
49:59 |
+06:27 |
11. | Aleš Čerin |
B |
| | |
56:07 |
(11) | |
56:07 |
+12:35 |
12. | Natan Maj Poženel |
B |
Planinsko društvo Tolmin | SLO | |
58:01 |
(12) | |
58:01 |
+14:29 |
13. | Rok Kern |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
58:58 |
(13) | |
58:58 |
+15:26 |
14. | Gregor Pavlič |
B |
SSD-AŠZ GAJA | ITA | |
62:05 |
(14) | |
62:05 |
+18:33 |
15. | Vlado Sedej |
B |
OK Azimut | SLO | |
62:34 |
(15) | |
62:34 |
+19:02 |
16. | Karin Pust |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
63:58 |
(16) | |
63:58 |
+20:26 |
17. | Igor Bončina |
B |
OK Azimut | SLO | |
66:41 |
(17) | |
66:41 |
+23:09 |
18. | Maria Elena Simonelli |
B |
Semiperdo Orienteering Maniago | ITA | |
67:10 |
(18) | |
67:10 |
+23:38 |
19. | Roman Sladič |
B |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
68:55 |
(19) | |
68:55 |
+25:23 |
20. | Andrej Korelc |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
71:49 |
(20) | |
71:49 |
+28:17 |
21. | Romana Zupan |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
78:32 |
(21) | |
78:32 |
+35:00 |
22. | Irena Hacin Kölner |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
78:33 |
(22) | |
78:33 |
+35:01 |
23. | Timotej Šuc |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
78:35 |
(23) | |
78:35 |
+35:03 |
24. | Janez Zavrl |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
92:50 |
(24) | |
92:50 |
+49:18 |
25. | Zdenko Pavlič |
B |
SSD-AŠZ GAJA | ITA | |
102:19 |
(25) | |
102:19 |
+58:47 |
| Ana Plavčak |
B |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Silvo Babič |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Petra Paradiž |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
dnf |
| |
disq |
|
| Sandi Lovrecic |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
dns |
| |
disq |
|
| Abigael Boncina |
B |
OK Azimut | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Tilen Zupan |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
dns |
| |
disq |
|
C |
1. | Nejc Zorko |
C |
OK Brežice | SLO | |
29:42 |
(1) | |
29:42 |
|
2. | Lucija Kremžar |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
32:11 |
(2) | |
32:11 |
+02:29 |
3. | Enej Šuc |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
32:58 |
(3) | |
32:58 |
+03:16 |
4. | Brina Kölner |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
33:42 |
(4) | |
33:42 |
+04:00 |
5. | Jakob Kurinčič |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
34:25 |
(5) | |
34:25 |
+04:43 |
6. | David Sedej |
C |
OK Azimut | SLO | |
35:58 |
(6) | |
35:58 |
+06:16 |
7. | Maja Obid |
C |
OK Azimut | SLO | |
37:08 |
(7) | |
37:08 |
+07:26 |
8. | Maja Istenič |
C |
OK Azimut | SLO | |
39:05 |
(8) | |
39:05 |
+09:23 |
9. | Benjamin Repnik |
C |
| | |
39:45 |
(9) | |
39:45 |
+10:03 |
10. | Rok Sedej |
C |
OK Azimut | SLO | |
43:59 |
(10) | |
43:59 |
+14:17 |
11. | Florijan Kremžar |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
45:50 |
(11) | |
45:50 |
+16:08 |
12. | Lara Zupan |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
46:03 |
(12) | |
46:03 |
+16:21 |
13. | Žiga Sedej |
C |
OK Azimut | SLO | |
62:26 |
(13) | |
62:26 |
+32:44 |
14. | Teja Šuc |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
63:24 |
(14) | |
63:24 |
+33:42 |
15. | Tin Šuc |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
63:35 |
(15) | |
63:35 |
+33:53 |
| Dorja Salopek |
C |
OK Azimut | SLO | |
dns |
| |
disq |
|
| Anže Kölner |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
|
| |
disq |
|