A |
1. | Gregor Hvala |
A |
OK Azimut | SLO | |
18:20 |
(1) | |
18:20 |
|
2. | Marko Dudic |
A |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
23:14 |
(2) | |
23:14 |
+04:54 |
3. | Blaž Kölner |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
24:09 |
(3) | |
24:09 |
+05:49 |
4. | Dušan Petrovič |
A |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
26:22 |
(4) | |
26:22 |
+08:02 |
5. | Karin Pust |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
29:57 |
(5) | |
29:57 |
+11:37 |
6. | Boris Eržen |
A |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
30:55 |
(6) | |
30:55 |
+12:35 |
7. | Tomaž Pust |
A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
31:59 |
(7) | |
31:59 |
+13:39 |
8. | Igor Bončina |
A |
Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO | |
32:35 |
(8) | |
32:35 |
+14:15 |
9. | Miha Škarabot |
A |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
39:48 |
(9) | |
39:48 |
+21:28 |
B |
1. | Gregor Hvala |
B |
OK Azimut | SLO | |
12:16 |
(1) | |
12:16 |
|
2. | Blaž Kölner |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
15:24 |
(2) | |
15:24 |
+03:08 |
3. | Tomaž Pust |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
17:09 |
(3) | |
17:09 |
+04:53 |
4. | Luka Anderluh |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
18:33 |
(4) | |
18:33 |
+06:17 |
5. | Blaž Petrovič |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
19:50 |
(5) | |
19:50 |
+07:34 |
6. | Slavljenec Soteskar |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
19:59 |
(6) | |
19:59 |
+07:43 |
7. | Gašper Petrovič |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
20:04 |
(7) | |
20:04 |
+07:48 |
8. | Marko Dudć |
B |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
20:52 |
(8) | |
20:52 |
+08:36 |
9. | Jernej Markelj |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
21:12 |
(9) | |
21:12 |
+08:56 |
10. | Saša Žižek |
B |
OK Azimut | SLO | |
21:32 |
(10) | |
21:32 |
+09:16 |
11. | Mha Škarabot |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
21:49 |
(11) | |
21:49 |
+09:33 |
12. | Irena Hacin Kölner |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
22:04 |
(12) | |
22:04 |
+09:48 |
13. | Maja Anderluh |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
26:51 |
(13) | |
26:51 |
+14:35 |
14. | Abigael Vanessa Boncina |
B |
Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO | |
28:00 |
(14) | |
28:00 |
+15:44 |
15. | Katarina Anderluh |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
28:30 |
(15) | |
28:30 |
+16:14 |
16. | Uroš Cankar |
B |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
28:35 |
(16) | |
28:35 |
+16:19 |
17. | Vlado Sedej |
B |
OK Azimut | SLO | |
31:13 |
(17) | |
31:13 |
+18:57 |
| Nizzy Bončina |
B |
OK Azimut | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Tomaž Javornik |
B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Ana Plavčak |
B |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
dns |
| |
disq |
|
| Boris Eržen |
B |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Roman Sladič |
B |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
dns |
| |
disq |
|
| Petra Stojan |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Elena Gombač Šuc |
B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Bojan Jevševar |
B |
OK Brežice | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Rok Žižek |
B |
OK Azimut | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
| Anica Hribar |
B |
OK Brežice | SLO | |
mp |
| |
disq |
|
C |
1. | Anže Kölner |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
07:44 |
(1) | |
07:44 |
|
2. | Brina Kölner |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
09:32 |
(2) | |
09:32 |
+01:48 |
3. | Lana Malič |
C |
| | |
28:35 |
(3) | |
28:35 |
+20:51 |
4. | Tin Šuc |
C |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
28:54 |
(4) | |
28:54 |
+21:10 |
5. | Frida Mezga |
C |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
32:36 |
(5) | |
32:36 |
+24:52 |
| Tanja Mezga |
C |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
dns |
| |
disq |
|
| Izabela Eržen Plavčak |
C |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
dns |
| |
disq |
|