1. | Appelboom Elly | 2063359 | 5.5 km middel | Argus | Netherlands | |
2. | Appelboom Frans | 2063358 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
3. | Backer Jantien | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
4. | Branger Justin | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
5. | Broex Bart | 752603 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
6. | Daemen Eletta | 1418622 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
7. | De Weert Evelien | | 5.5 km middel | olv MINOR | Netherlands | |
8. | De Wit Nout | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
9. | Demarteau Martell | | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
10. | Dongen, Van Michel | 8001976 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
11. | Eggels Iris | | 5.5 km middel | Argus | Netherlands | |
12. | Elfrink Herman | 1312959 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
13. | Elfrink Tessa | | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
14. | Engel Jasper | | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
15. | Geers Kees | 213490 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
16. | Heller Renee | 222151 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
17. | Hoeksma Martine | 7690909 | 4.5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
18. | Jirásek Michal | 7777400 | 8 km technisch moeilijk | OK Slavia Hradec Kralove | Czech Republic | |
19. | Jiraskova Barbora | 2053561 | 4.5 km technisch moeilijk | OK Slavia Hradec Kralove | Czech Republic | |
20. | Luzzi Damiano | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
21. | Manrubia Marta | 1425696 | 4.5 km technisch moeilijk | Club Orientacio Bergueda | Spain | |
22. | Mensink Frank | 994111 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
23. | Mulder Katinka | 332112 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
24. | Norberhuis Steffan | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
25. | Pellegrom Erwin | 2063352 | 5.5 km middel | Argus | Netherlands | |
26. | Pellegrom Mark | 222157 | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
27. | Pince Van Der Aa Peter | 1008206 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
28. | Raaphorst Philip | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
29. | Rand Larissa | 741212 | 4.5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
30. | Ruhe Michelle | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
31. | Siezen Dirk | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
32. | Siezen Lotte | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
33. | Siezen Mark | | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
34. | Siezen Tess | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
35. | Stijkel Henk | 1403441 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
36. | Stijkel Julian | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
37. | Stokkermans Tom | 1221771 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
38. | Swinkels Elke | | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
39. | Van Arnhem Nando | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
40. | Van Den Berg Arie Willem | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
41. | Van Den Heuvel Mardo | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
42. | Van Der Hulst Robert | 1411302 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
43. | Van Der Wijk Pim | 7110266 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
44. | Van Eif Plien | 2034167 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
45. | Van Elten Johan | 565000 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
46. | Van Hoegaerden Coline | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
47. | Van Loon Roland | 1201048 | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
48. | Van Reedt Dortland Maartje | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
49. | Van Werven Olaf | 6287 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
50. | Van Zweeden Anne | 345953 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
51. | Van Zweeden Cas | 345951 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
52. | Van Zweeden Dorien | 345952 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
53. | Van Zweeden Jacqueline | 337624 | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
54. | Van Zweeden Vera | 337625 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
55. | Verduijn Irene | | 4.5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
56. | Wessels Sonny | | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
57. | Wichers Hoeth Jochem | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
58. | Wit De Hans | 7001414 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
59. | Witsenboer Jan | 2041776 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
60. | Zwikker Christa | 222155 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
61. | Zwikker Dirk | 222156 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
62. | Zwikker Elin | 332116 | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
63. | Zwikker Marit | 2063357 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
64. | Zwikker Olga | 1403443 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
65. | Zwikker Sadie | 6289 | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |