9. Munich O-Cup 2022->Entries by classes (number of entries: 73)
Bahn A - Lang |
1. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
2. | Arzumanov Alexey | 219411 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
3. | Holschbach Kora | 219408 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
4. | Bertrand Sam | 1415202 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
5. | Tiryaki Sena | 219427 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
6. | Hay Jack | 8102007 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
7. | Weinig Peter | 8255255 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
8. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
9. | Enborg Andreas | 8071340 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10. | Enborg Anna | 8212177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11. | Burrell Teresa | 7207903 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
12. | Neumüller Mathias | 7208679 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
13. | Danninger Alexandra | 8434348 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
14. | Danninger Bastian | 8333838 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
15. | Barthelemy Maud | 8034718 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
16. | Kasatkina Olga | 8076708 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
17. | Senin Mikhail | 2086763 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
18. | Kuznetsova Elizaveta | 1406742 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
19. | Herashchenko Dianora | 8061995 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
20. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
21. | Tomarovskaya Uliana | 1406679 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
22. | Yordanov Teodor | 1840330 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
23. | Natho Ronny | 8061177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
24. | Garus Rainer | 8320666 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
25. | Kuebler Hansjoerg | 8225335 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
26. | Ivansson Jan | 8111122 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
27. | Manoilova Olga | 235848 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
28. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
29. | Vallina Abaria Alejandro | 8001019 | Bahn A - Lang | Piloña Deporte | Spain | |
30. | Körner Ralph | 8099000 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
31. | Dünzinger Werner | 8403282 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
32. | Körner Christoph | 8230289 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
33. | Dünzinger Jonas | 8404019 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
34. | Schwendemann Mona | 900090 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
35. | Haider Anna | 8630860 | Bahn A - Lang | HSV Ried im Innkreis | Austria | |
36. | Josef Hones | 8116117 | Bahn A - Lang | HSV Ried im Innkreis | Austria | |
37. | Ebert Roger | 8182128 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
38. | Aluas Ioan | 7404090 | Bahn A - Lang | DAV Sektion Karpaten | Germany | |
39. | Kraus Reinhold | 8155255 | Bahn A - Lang | DAV Sektion Karpaten | Germany | |
40. | Viskup Peter | 8474753 | Bahn A - Lang | Slavia ZU Zilina | Slovakia | |
Bahn B - Mittel |
1. | Mathur Anurag | 219420 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
2. | Zhang Yiran | 219422 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
3. | Stoffel Rainer | 2074300 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
4. | Madejczyk Otto | 219414 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
5. | Kübler Cora | 2041791 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
6. | Kübler Arne | 2067881 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
7. | Dretser Asya | 219404 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
8. | Beekenkamp Thomas | 219412 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
9. | Rene Guillaume | 219401 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
10. | Natho Leonie | 2061245 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
11. | Kirsch Alois | 7207177 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
12. | Pattantyús-Ábrahám Margit | 8077543 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
13. | Ehrl Blandine | 8201026 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
14. | Rathje-Kübler Ilka | 8001077 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
15. | Eben Josef | 2013355 | Bahn B - Mittel | OLV Landshut | Germany | |
16. | Ebert Josephine | 1982725 | Bahn B - Mittel | TSV Jetzendorf | Germany | |
17. | Goetz Dagmar | 2050435 | Bahn B - Mittel | DAV Sektion Karpaten | Germany | |
18. | Ehrl Charlotte | 1469 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
Bahn C - Kinder |
1. | Narváez-Pattantyús Emma | 45152 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
2. | Badia Landefeld Pol | 8008041 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
3. | Hay Lukas | 1971255 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
4. | Enborg Malte | 821217 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
5. | Enborg Wilma | 790713 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
6. | Dünzinger Maja | 2046027 | Bahn C - Kinder | OLV Landshut | Germany | |
7. | Ebert Nora | 422695 | Bahn C - Kinder | TSV Jetzendorf | Germany | |
8. | Viskup Emma | 1101020 | Bahn C - Kinder | Slavia ZU Zilina | Slovakia | |
9. | Viskup Dominik | 8049 | Bahn C - Kinder | Slavia ZU Zilina | Slovakia | |
Bahn B - Jugend |
1. | René Maxime | 219416 | Bahn B - Jugend | Individuals/No club | | |
2. | René Maëlys | 219424 | Bahn B - Jugend | Individuals/No club | | |
3. | Badia Landefeld Gil | 8288822 | Bahn B - Jugend | OC München | Germany | |
4. | Senina Nadezhda | 1406745 | Bahn B - Jugend | OC München | Germany | |
5. | Dünzinger Nora | 2046022 | Bahn B - Jugend | OLV Landshut | Germany | |
6. | Ebert James | 2048520 | Bahn B - Jugend | TSV Jetzendorf | Germany | |