v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4 days Transylvania Open 2018 - ed. 17->Entries by classes  (number of entries: 309)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M12
1.Irina FarcasM12Individuals/No club
2.Szikszai Balázs2037702M12C.S. TranSilva ClujRomania
3.Vígh Ervin2037708M12C.S. TranSilva ClujRomania
4.Demian Luca211789M12CSO DUDU FlorestiRomania
5.Solmanis Uvis2049468M12IK AuseklisLatviaYES
6.Arnicans Roberts4660144M12IK AuseklisLatviaYES
7.Costache Robert211745M12CSU BrasovRomania
8.Takanen EetuM12Vehkalahden VeikotFinland
9.Corsatea Horia2050627M12C.S. Chimia VictoriaRomania
10.Petru Tulban7209819M12C.S. BABARUNCARomania
11.Agheorghiesei Alexandru211837M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
12.Agheorghiesei Cezar211839M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
13.Agheorghiesei Rares211840M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
14.Alexandru Rus211836M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
15.Biro Laurentiu211835M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
16.Kotai Alexandro2061634M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
17.Pop Serban7205534M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
18.Tamas Lucas8636826M12NORD B.MareRomania

M14
1.Albert Mátyás2037704M14C.S. TranSilva ClujRomania
2.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
3.Lecinskis Emils2082442M14IK AuseklisLatviaYES
4.Stana Gustavs8006008M14IK AuseklisLatviaYES
5.Lazdans Emils8082004M14IK AuseklisLatviaYES
6.Saulite Emils2073763M14IK AuseklisLatviaYES
7.Schmidt Claudiu2042240M14CSU BrasovRomania
8.Colcear David2042232M14CSU BrasovRomania
9.Galateanu Andrei2075029M14UNEFS BucharestRomania
10.Allwinger Otto8050401M14Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
11.Lazar Sergiu2050626M14C.S. Chimia VictoriaRomania
12.Ioan Iacob7209829M14C.S. BABARUNCARomania
13.Dumitrean Sergiu1899404M14Maratin Rivulus DominarumRomania
14.Catana Gabriel2061635M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
15.Strambu Luca2061632M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
16.Hreniuc David2069204M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M16
1.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vörös Ádám2061637M16C.S. TranSilva ClujRomania
3.Árva Norbert2061649M16CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Steselis Renars7202726M16IK AuseklisLatviaYES
5.Saulite Matiss8632861M16IK AuseklisLatviaYES
6.Vadean Catalin7205530M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Catana Alexandru7205521M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M18
1.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
2.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
3.Vígh Loránd2037712M18C.S. TranSilva ClujRomania
4.Ráduly Csongor7210419M18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
5.Stana Kristians200008M18IK AuseklisLatviaYES
6.Gailis Rihards2021101M18IK AuseklisLatviaYES
7.Johansens Pauls1006180M18IK AuseklisLatviaYES
8.Crisan Ionut7205526M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Peles Vlad2069205M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M20
1.Mate Sergiu2061603M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M21E
1.Chereches Cosmin1006649M21EC.S. TranSilva ClujRomania
2.Tőkés Attila2037713M21EC.S. TranSilva ClujRomania
3.Divin Péter2061645M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
4.Ferenczi Márk2061646M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
5.Botoș Sorin7211386M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Szőcs Attila9102026M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Szász Botond7210414M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
8.Simion Suciu7210423M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
9.Szep Zoltan7210421M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
10.Zideluns Janis1396657M21EIK AuseklisLatviaYES
11.Zideluns Mikelis8300333M21EIK AuseklisLatviaYES
12.Sneiders Rihards8629977M21EIK AuseklisLatviaYES
13.Solmanis Davis8077888M21EIK AuseklisLatviaYES
14.Olaru Maricel866000M21ECAOC USAUnited States
15.Rob Claudiu2042233M21ECSU BrasovRomania
16.Pricop Paul7205803M21ECSU BrasovRomania
17.Pagaime Levi1457148M21EADFAPortugalYES
18.Brettschneider Moritz5056M21EKaulsdorfer OLV BerlinGermany
19.Hidman Niklas8090589M21EHalmstad OKSweden
20.Wallentin Taerk Nils7788877M21EHalmstad OKSweden
21.Håkansson Henrik950831M21EGöteborg-Majorna OKSweden
22.Tintar Mihai Andrei8000416M21EUniversitatea CraiovaRomania

M35
1.Kuszalik JozsefM35C.S. TranSilva ClujRomania
2.Barbu Gabriel Nicolae1007405M35C.S. OtopeniRomania
3.Ráduly Róbert Kálmán7210417M35CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
4.Bostan Adrian7205775M35CSU BrasovRomania
5.Tudorache Mihai7112122M35OK Silva CampinaRomania
6.Sebestyen Istvan7777740M35Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Darjan Florin211765M35C.S. Pro-Silva ZalauRomania

M40
1.Deák Attila2061644M40CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Szántó István7211385M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Varga Levente7211384M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Cioban Paul8649283M40CSO DUDU FlorestiRomania
5.Svoboda Jiří8069069M40OK RoztokyCzech Republic
6.Grecu Horatiu7300253M40Mentor Silva BucharestRomania
7.Grecu Mihnea1006671M40Mentor Silva BucharestRomania
8.Pop Mircea8648833M40Maratin Rivulus DominarumRomania

M45
1.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
3.Divin György2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Pap Gáspár2118610M45CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Pálfi Előd2061627M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Dalya Zsolt2061622M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Heim Laszló2061625M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Mózes Róbert2061623M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Demian Bogdan7300259M45CSO DUDU FlorestiRomania
10.Heinrihsons Arnis2021234M45IK AuseklisLatviaYES
11.Silins Valters1603089M45IK AuseklisLatviaYES
12.Rode Gerrit7000024M45Ski-Club Helsa e.V.Germany
13.Gran Kyrre7211416M45Fet olagNorway
14.Stupu Petru2042235M45CSU BrasovRomania
15.Nicolae Tulban7209807M45C.S. BABARUNCARomania
16.Zsigmond Istvan2061619M45C.S. Compass ClujRomania
17.Marton Janos8130268M45C.S. Compass ClujRomania
18.Bogdanovits Andras jr8654847M45HBS HungaryHungary
19.Sturz Lazar FelixM45CSO MadarasRomania
20.Tamas Relu8637582M45Spria B.SprieRomania

M50
1.Virág Péter2061608M50C.S. TranSilva ClujRomania
2.Tőkés Árpád1006655M50C.S. TranSilva ClujRomania
3.Mátyás Zoltán2061609M50C.S. TranSilva ClujRomania
4.Nimara Florin211829M50C.S. OtopeniRomania
5.König Péter2118618M50CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Kiss Mihaly7210412M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Izsák András2061624M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Szász János7210415M50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
9.Hase Michael8630265M50TSV KarlshorstGermany
10.Wrzesiński Krzysztof8636526M50Ind. PolandPoland
11.Dinu Gheorghe2042224M50CSU BrasovRomania
12.Robinson Richard1405888M50ASUB OrientationBelgiumYES
13.Allwinger Herwig7000500M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
14.Szocs Laszlo8080923M50C.S. Compass ClujRomania
15.Kiss Attila2061616M50C.S. Compass ClujRomania

M55
1.Nikolaus Liviu300963M55MTV BambergGermany
2.Tarr Attila2118617M55CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Moldovan Laszlo2132591M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Germán-Salló Zoltán7210411M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Szőcs Zoltan7210413M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Partanen Timo445381M55Rasti-HyryFinland
7.Brettschneider Gerhard5075M55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
8.Kirvesmies JuhaM55Lahden Suunnistajat -37Finland
9.Gaumigs Andrejs8025907M55BebriLatviaYES
10.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
11.Grigor Costan1165557M55Garage Racing B.MareRomania

M60
1.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
2.Ábrány Sándor2118614M60CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Hegedus Abel1396181M60Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
4.Zsilkin Victor45916M60Honved Bottyan NyiregyhazaHungary
5.Urdea Gheorghe2050629M60C.S. Chimia VictoriaRomania
6.Maiorescu Gabriel1302737M60Mentor Silva BucharestRomania
7.Cretu Ilie338707M60PC IasiRomania

M65
1.Enyedi Andrei1006646M65C.S. TranSilva ClujRomania
2.Szántó István2072524M65CS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Freimanis Patriks8111800M65IK AuseklisLatviaYES
4.Elson Robert9200580M65AustralopersAustralia
5.Galateanu Lucian425851M65UNEFS BucharestRomania
6.Ticleanu Mircea211869M65Metropolitan BucurestiRomania
7.Gobl Edmund211767M65C.S. Pro-Silva ZalauRomania

M70
1.Bacs Andrei1396160M70C.S. OtopeniRomania
2.Deák Attila sr.2118615M70CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Cioban Dumitru2072520M70CSO DUDU FlorestiRomania
4.Zánkay András416701M70Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
5.Gaylord Rich432253M70CAOC USAUnited States
6.Bogdanovits Andras snrM70HBS HungaryHungary
7.Tautu Ioan211766M70C.S. Pro-Silva ZalauRomania

M75
1.Licis Arno2011768M75IK AuseklisLatviaYES
2.Ákos Szecsődi45498M75Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary

M80+
1.Rusu Constantin211879M80+C.S. TranSilva ClujRomania
2.Tanase Nicolae Puiu1007387M80+C.S. OtopeniRomania
3.Gofchtein SemionM80+Ind. IsraelIsrael
4.Dopovecz Iuliu Sr.7209808M80+C.S. BABARUNCARomania
5.Szocs Sandor211753M80+C.S. Compass ClujRomania

W12
1.Nyilas Boglárka2118607W12CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Lice Licite Liene4660136W12IK AuseklisLatviaYES
3.Birzkope Marta7100777W12IK AuseklisLatviaYES
4.Grantskalna Grieta4660139W12IK AuseklisLatviaYES
5.Henrietta Paskucz-Szathmáry W12Tipo Orienteering ClubHungary
6.Diana Maria Pop2050624W12C.S. Chimia VictoriaRomania
7.Tudorache Alexia2068660W12OK Silva CampinaRomania
8.Sabou Tania2069208W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Denisa Rus348957W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W14
1.Pálhegyi Orsolya2118603W14CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Marton Dorottya2118601W14CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Blaskó Nóra2118606W14CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Vandrus Brigitta2118605W14CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Ples Brigitta2118604W14CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Gulbe Marta8630818W14IK AuseklisLatviaYES
7.Berke Laura8632060W14IK AuseklisLatviaYES
8.Lapina Sanda7205490W14IK AuseklisLatviaYES
9.Oprea Bianca2042231W14CSU BrasovRomania
10.Stupu Iulia222742W14CSU BrasovRomania
11.Lodor Codruta2050622W14C.S. Chimia VictoriaRomania
12.Sabou Codruta2069207W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
13.Ciocian Rebeca2069210W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W16
1.Deák Bernadett2061643W16CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Ráduly Réka7210420W16CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
4.Zagorska Alise8077700W16IK AuseklisLatviaYES
5.Lazdane Taiga8082002W16IK AuseklisLatviaYES
6.Bluma Irbe9200246W16IK AuseklisLatviaYES
7.Baltmane Paula2085068W16IK AuseklisLatviaYES
8.Berke Kristine8632444W16IK AuseklisLatviaYES
9.Creciun Alexandra2061634W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Roman Alexandra7205522W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W18
1.Bartha Dorottya7205531W18C.S. TranSilva ClujRomania
2.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
3.Lapina Laura7201414W18IK AuseklisLatviaYES
4.Alksne Paula200011W18IK AuseklisLatviaYES
5.Stage Emilija7888000W18IK AuseklisLatviaYES
6.Ozola Eliza9200911W18IK AuseklisLatviaYES
7.Vimba Elizabete7110102W18IK AuseklisLatviaYES
8.Galateanu Adela2075027W18UNEFS BucharestRomania
9.Teca Alina2069202W18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W20
1.Mandel Réka430647W20CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
2.Voltrova Alena8181015W20OK RoztokyCzech Republic
3.Pop Ioana8648831W20Maratin Rivulus DominarumRomania
4.Culcean Roxana 7205533W20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W21E
1.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomania
2.Néda Ágnes1006651W21EC.S. TranSilva ClujRomania
3.Néda Katalin7205532W21EC.S. TranSilva ClujRomania
4.Sturz Lazar Ana-maria2075005W21EC.S. TranSilva ClujRomania
5.Ráduly Annamária7210418W21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
6.Sneidere Madara80001515W21EIK AuseklisLatviaYES
7.Freimane Kristine8060194W21EIK AuseklisLatviaYES
8.Stupu Anca211743W21ECSU BrasovRomania
9.Settergren Malin900216W21EHalmstad OKSweden
10.Karlsson Karin1401382W21EHalmstad OKSweden
11.Edgren Aina951601W21EGöteborg-Majorna OKSweden
12.Gergely Enikő2132600W21EC.S. Compass ClujRomania
13.Pop Maria8648832W21EMaratin Rivulus DominarumRomania

W35
1.Dumitrascu Irina1007409W35C.S. OtopeniRomania

W40
1.Stüdeli-Fey Eniko1407749W40C.S. TranSilva ClujRomania
2.Májer Réka1006656W40C.S. TranSilva ClujRomania
3.Fazakas Emoke2072519W40CS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Heinrihsone Ilona2021156W40IK AuseklisLatviaYES
5.Kuzmis Tonya334274W40CAOC USAUnited States
6.Zsigmond Erika2061613W40C.S. Compass ClujRomania

W45
1.Sárközi Zsuzsa2061639W45C.S. TranSilva ClujRomania
2.Donogan Kinga2061606W45C.S. TranSilva ClujRomania
3.Cioban Julia350826W45CSO DUDU FlorestiRomania
4.Aughuet Laurence1405887W45ASUB OrientationBelgiumYES
5.Asboltne Kerekes Agnes416604W45Debreceni Ifj. Kult. Szov.Hungary
6.Allwinger Tünde1501000W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
7.Kerekes Kinga2061618W45C.S. Compass ClujRomania

W50
1.Szőcs Hajnal7211383W50CS ORIENTER Tg MuresRomania
2.Szász Neli2072516W50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
3.Maria-Ruxandra Dopovecz7209809W50C.S. BABARUNCARomania
4.Cserveny Judit505203W50C.S. Compass ClujRomania
5.Pop Lucia2069201W50Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W55
1.Jurvakainen Tuija445316W55Rasti-HyryFinland
2.Steina Mudite2045381W55IK AuseklisLatviaYES
3.Priedite Iveta2057533W55IK AuseklisLatviaYES
4.Brettschneider Gudrun5066W55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Kirvesmies VuokkoW55Lahden Suunnistajat -37Finland
6.Gaumiga Antra7034197W55BebriLatviaYES
7.Muller Kati2061617W55C.S. Compass ClujRomania

W60
1.Kosmaceva Tamara8650334W60IK AuseklisLatviaYES
2.Vitola Benita200009W60IK AuseklisLatviaYES
3.Duze Dace202123W60IK AuseklisLatviaYES
4.Prindule Aina200010W60IK AuseklisLatviaYES
5.Deconescu Natalia1201055W60CS Orienteering Masters HunedoaraRomania
6.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania
7.Maiorescu Niculina1302808W60Mentor Silva BucharestRomania

W65+
1.Seglina Silvija2005129W65+IK AuseklisLatviaYES
2.Freimane Beata8000888W65+IK AuseklisLatviaYES
3.Hardy Jan1418737W65+AustralopersAustralia
4.Nistoreanu Valentina1302893W65+Mentor Silva BucharestRomania

Open
1.Csis IldikoOpenC.S. TranSilva ClujRomania
2.Szikszai Ildikó211771OpenC.S. TranSilva ClujRomania
3.Kuszalik JuliaOpenC.S. TranSilva ClujRomania
4.Barbu Andreea1007408OpenC.S. OtopeniRomania
5.Szanto Timea211856OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
6.David Forvith Noemi222710OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Heim Klara2061626OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Ulme Gundega2021237OpenIK AuseklisLatviaYES
9.Conceição DianaOpenADFAPortugalYES
10.Szocs Anett339888OpenC.S. Compass ClujRomania
11.Manea Carina435420OpenOK Silva CampinaRomania

OPT
1.Czinege Tímea1006644OPTC.S. TranSilva ClujRomania
2.Czinege Zoltán1006643OPTC.S. TranSilva ClujRomania
3.Pálfi Tamás9102818OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Szocs Zoltan Jr.9102817OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Germán - Salló Zoltán Jr.2061621OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Gonzalez Ocon Antonio7201352OPTCOMASpainYES
7.Brettschneider Max5078OPTKaulsdorfer OLV BerlinGermany
8.Ticleanu Alexandru8629119OPTMetropolitan BucurestiRomania
9.Tudorache Ana Maria435444OPTOK Silva CampinaRomania

OPT-SH
1.Szikszai Attila2037714OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
2.Esztergár Ildiko2061607OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
3.Veres Koppány238884OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
4.Divin Anna2118619OPT-SHCS Ady Liceum OradeaRomania
5.Moldován Réka211773OPT-SHCS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Frias Prieto Irene Pilar403758OPT-SHCOMASpainYES
7.Gericke Madeline5032OPT-SHKaulsdorfer OLV BerlinGermany
8.Muller Csaba211797OPT-SHC.S. Compass ClujRomania

M10
1.Moisescu SebastianM10Individuals/No club
2.Savini Marco211787M10CSO DUDU FlorestiRomania
3.Grecu Radu1006667M10Mentor Silva BucharestRomania
4.Kiss Csongor211798M10C.S. Compass ClujRomania
5.Manu Cristian222835M10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Chiriac Andrei211763M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
7.Centea Razvan211764M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
8.Centea DanM10C.S. Pro-Silva ZalauRomania

W10
1.Flueras Anamaria211792W10Individuals/No club
2.Gyongyi GorogW10Individuals/No club
3.Sipos BiancaW10Individuals/No club
4.Sipos NadiaW10Individuals/No club
5.Moisescu CezaraW10Individuals/No club
6.Mátyás PetraW10C.S. TranSilva ClujRomania
7.Heim Sara201549W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Varga Agnes211761W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Varga Kata6648W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
10.David Julia211859W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
11.Cioban Adina211785W10CSO DUDU FlorestiRomania
12.Stupu Sonia211818W10CSU BrasovRomania
13.Takanen TiituW10Vehkalahden VeikotFinland
14.Pascu Ana2050625W10C.S. Chimia VictoriaRomania
15.Gergely Zsofi + Marci211793W10C.S. Compass ClujRomania
16.Carla Sebestyen442842W10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania