SOL 2 – dolge proge, DP ultra dolge proge (M/Ž21E)->Entries by clubs (number of entries: 130)
Individuals/No club |
1. | Podrekar Anže | | M16 | Individuals/No club | | |
- |
- |
2. | Mikuz Denis | 422516 | M21B | Individuals/No club | | |
- |
- |
3. | Skvarča Matjaž | 442805 | M21B | Individuals/No club | | |
- |
- |
4. | Šavli Jernej | 442836 | M21B | Individuals/No club | | |
- |
- |
5. | Sočič Sara | | Otroška | Individuals/No club | | |
- |
- |
6. | Weithauser Irena | | Otroška | Individuals/No club | | |
- |
- |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Kokelj Denis | 1404150 | M21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
|
|
2. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
|
|
3. | Kmetec Barbara | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
|
|
Mariborski OK |
1. | Pernek Vinko | 406899 | M50 | Mariborski OK | Slovenia | |
- |
- |
OK Azimut |
1. | Sedej David | 406860 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
2. | Škvarča Aljaž | | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
3. | Bogataj Rok | 2045663 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
X |
4. | Salopek Tihon | 500470 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
|
5. | Obid Aljaž | 2107069 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
6. | Obid Marko | 2107057 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
7. | Eržen Valentin | 1000555 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
8. | Močnik Nejc | 1401614 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
9. | Vidič Matej | 2069845 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
10. | Bogataj Boštjan | 2045683 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
- |
X |
11. | Seljak Borut | 9999940 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
12. | Tušar Peter | 1401615 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
13. | Sedej Matej | 1413730 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
14. | Poljanšek Aleš | 2069848 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
15. | Salopek Tihomir | 500458 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
|
|
16. | Kacin Vojko | 406709 | M50 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
17. | Rejec Pavel | 445663 | M50 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
18. | Leban Marijan | 406846 | M50 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
19. | Knap Črtomir | 406852 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
20. | Sedej Vlado | 1398546 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
21. | Lapajne Janko | 406850 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
22. | Bončina Nizzy | 422512 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
23. | Sedej Rok | 406859 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
24. | Sedej Žiga | 2107081 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
25. | Eržen Nika | 2107055 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
26. | Eržen Nea | 2052183 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
27. | Salopek Dorja | 500475 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
|
|
28. | Obid Neža | 2107054 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
29. | Leban Manja | 2069811 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
30. | Tušar Teja | 2069843 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
31. | Serženta Seljak Zala | 435644 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
32. | Poljanšek Nika | 1398929 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
33. | Razpet Deja | 2077602 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
34. | Bogataj Nataša | 2088810 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
- |
X |
35. | Obid Maja | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
36. | Boncina Abigael | 422512 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
37. | Istenič Maja | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
38. | Bogataj Tajda | 7487748 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
39. | Žižek Saša | 406784 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
40. | Rejec Marjana | 445666 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
41. | Poljanšek Marjanca | 2107070 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
- |
- |
OK Brežice |
1. | Jevševar Martin | 2077853 | M14 | OK Brežice | Slovenia | |
- |
- |
2. | Zorko Nejc | 308919 | M14 | OK Brežice | Slovenia | |
- |
- |
3. | Jevševar Bojan | 2077852 | M21E | OK Brežice | Slovenia | |
- |
- |
4. | Hribar Andraz | 887794 | M21E | OK Brežice | Slovenia | |
X |
- |
5. | Hribar Anica | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | Slovenia | |
- |
- |
OK Maksimir |
1. | Delić Petar | 7820618 | M35 | OK Maksimir | Croatia | |
- |
- |
OK Tivoli |
1. | Ferenc Martin | 2088832 | M10 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
2. | Trajbarič Martin | 2116278 | M16 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
3. | Čerin Matej | 2110350 | M21E | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
4. | Dovč Jan | 1398938 | M21E | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
5. | Čerin Boštjan | 2050432 | M21E | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
6. | Kunc Robert | 2073100 | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
7. | Borštnik Aleš | 406885 | M50 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
8. | Čerin Aleš | 2050455 | M50 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
9. | Ferenc Tinka | 442838 | Ž12 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
10. | Ferenc Zala | 445684 | Ž14 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
11. | Cerar Tinkara | | Ž18 | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
12. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | Ž21E | OK Tivoli | Slovenia | |
- |
- |
OK Variopintos ZG |
1. | Delgado Francisco | 893829 | M45 | OK Variopintos ZG | Spain | |
- |
- |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Malus Drejc | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
2. | Malus Ožbej | 1425114 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
3. | Šuc Enej | 2113839 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
4. | Seljak Jaka | 2069825 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
5. | Kurinčič Jakob | 2069815 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
6. | Kölner Anže | 2113838 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
|
7. | Seljak Luka | 2069816 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
8. | Trunk Nejc | 1401620 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
X |
- |
9. | Cokan Jan | 2113837 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
10. | Kern Rok | 1425119 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
11. | Zupan Tilen | 1425102 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
12. | Turk Nejc | 1425107 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
13. | Kavčič Jure | 1425115 | M18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
14. | Kurinčič Simon | 2113833 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
X |
- |
15. | Zupan Gregor | 7210497 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
X |
- |
16. | Šuc Timotej | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
17. | Malus Franc | 1425117 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
18. | Blaž Matic | 9101667 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
|
19. | Kölner Blaž | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
|
20. | Kremžar Tomaž | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
21. | Gavrilov Igor | 1007956 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
22. | Pust Tomaž | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
|
23. | Korelc Andrej | 2069819 | M50 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
24. | Zavrl Janez | 7055111 | M50 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
25. | Zorman Jernej | 9988877 | Open | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
X |
- |
26. | Šuc Tin | 438998 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
27. | Kurinčič Jerca | 2069798 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
28. | Kölner Brina | 2113842 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
|
29. | Trunk Neža | 2069805 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
X |
- |
30. | Kremžar Lucija | 2103910 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
31. | Švigelj Zala Mia | 2069810 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
32. | Malus Vita | 1425116 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
33. | Pust Karin | 2069847 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
|
34. | Ravnikar Nika | 1425106 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
35. | Kern Tina | 1425105 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
36. | Malus Marta | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
37. | Stojan Petra | 2069834 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
38. | Paradiž Petra | 1425118 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
X |
- |
39. | Ravnikar Monika | 9002007 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
40. | Flašker Ajda | 2036371 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
41. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
- |
42. | Trunk Špela | 2052361 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
- |
X |
43. | Zupan Romana | 1425101 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
X |
- |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Foški Oskar | 435134 | M10 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
2. | Smole Enej | 446310 | M16 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
3. | Škarabot Matej | 1908999 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
X |
4. | Petrovič Gašper | 1401504 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
5. | Petrovič Dušan | 1566506 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
6. | Anderluh Gregor | | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
7. | Foški Valter | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
8. | Škarabot Miha | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
X |
- |
9. | Smole Dušan | 232445 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
10. | Vodlan Darja | 438980 | Začetniška | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
- |
11. | Škarabot Anja | 253346 | Ž16 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
X |
- |
12. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
- |
X |
Planinsko društvo Tolmin |
1. | Poženel Natan Maj | 2107053 | M16 | Planinsko društvo Tolmin | Slovenia | |
- |
- |
2. | Poženel Leila Ema | 2107083 | Otroška | Planinsko društvo Tolmin | Slovenia | |
- |
- |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Draksler Matjaž | 520502 | M21A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
- |
- |
2. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | Otroška | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
- |
- |
3. | Šmid Luna | | Ž12 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
- |
- |