Kamniški orientacijski klub |
1. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Kmetec Barbara | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Zagorc Tina | 1404145 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
Mariborski OK |
1. | Bauman Boris | 8270366 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
2. | Allwinger Herwig | 7000500 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
OK Azimut |
1. | Sedej Rok | 406859 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Obid Anze | 2132996 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Sedej David | 406860 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Bizjak Beno | 2148495 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Novak Nejc | 2142771 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Bogataj Rok | 2045663 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Bizjak Božo | 2133344 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Gantar Borut | 406857 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Gantar Primož | 2107071 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Eržen Valentin | 1000555 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Drešček Andraž | | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Bogataj Boštjan | 2045683 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Gantar Kristjan | 2107075 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Obid Marko | 2107057 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Stanonik Simon | 2077620 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Štanfel Matjaž | 8667834 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Hvala Gregor | 1398955 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Bogataj Mark | 8000018 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Tušar Peter | 1401615 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Kenda Klemen | 2142777 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Sedej Matej | 1413730 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
22. | Poljanšek Aleš | 2069848 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
23. | Leban Marijan | 2114459 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
24. | Lapajne Janko | 406850 | M65 | OK Azimut | Slovenia | |
25. | Sedej Vlado | 1398546 | M65 | OK Azimut | Slovenia | |
26. | Bizjak Julija | 2148496 | Začetniki | OK Azimut | Slovenia | |
27. | Sedej Žiga | 2107081 | Začetniki | OK Azimut | Slovenia | |
28. | Gantar Brina | 2114454 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
29. | Eržen Nika | 2107055 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
30. | Eržen Nea | 2052183 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
31. | Močnik Jana | 442805 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
32. | Obid Neža | 2107054 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
33. | Majdič Špela | 442834 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
34. | Leban Manja | 2069811 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
35. | Mohorič Lana | 2077607 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
36. | Tušar Teja | 2069843 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
37. | Bogataj Nataša | 2088810 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
38. | Istenič Maja | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
39. | Štanfel Urša | 8668995 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
40. | Gantar Damjana | 2107072 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
41. | Obid Maja | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
42. | Sedej Katarina | 1100102 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
43. | Razpet Deja | 2077602 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
44. | Poljanšek Nika | 1398929 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
45. | Gantar Lara | 2077619 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
46. | Žižek Saša | 2141141 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
OK Slov. Konjice |
1. | Lebar Daniel | 8003658 | M35 | OK Slov. Konjice | Slovenia | |
OK Tivoli |
1. | Ferenc Martin | 2088832 | M12 | OK Tivoli | Slovenia | |
2. | Ferenc Ales | 435642 | M21B | OK Tivoli | Slovenia | |
3. | Borštnik Aleš | 406885 | M55 | OK Tivoli | Slovenia | |
4. | Ugrin Maja | 2114451 | Začetniki | OK Tivoli | Slovenia | |
5. | Ugrin Nikolina | 2114455 | Ž14 | OK Tivoli | Slovenia | |
6. | Ferenc Tinka | 442838 | Ž14 | OK Tivoli | Slovenia | |
7. | Ferenc Julija | 7207941 | Ž21B | OK Tivoli | Slovenia | |
8. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | Ž35 | OK Tivoli | Slovenia | |
Orientacijski klub Brežice |
1. | Jevševar Martin | 2077853 | M16 | Orientacijski klub Brežice | Slovenia | |
2. | Hribar Timotej | 406722 | M16 | Orientacijski klub Brežice | Slovenia | |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Jarc Val | 2069801 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Malus Drejc | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kurinčič Jakob | 2069815 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Šuc Enej | 2113839 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Kremžar Florijan | 438988 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Ferluga Matej | 2084579 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Kalc Rado | 2084602 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Cokan Jan | 2113837 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Seljak Jaka | 2069825 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Seljak Luka | 8011033 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Zupan Tilen | 1425102 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Turk Nejc | 1425107 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Pust Tomaž | 2088287 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Kurinčič Simon | 2113833 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Šuc Timotej | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Seljak Borut | 9999940 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Ravnikar Žan | 7210496 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Zorman Jernej | 9988877 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Gavrilov Igor | 8681449 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Kölner Blaž | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
21. | Kremžar Tomaž | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
22. | Zupan Gregor | 7210497 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
23. | Kern Marko | 2070916 | OPEN | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
24. | Kurinčič Jerca | 2069797 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
25. | Pahor Manca | 2070919 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
26. | Šuc Teja | 2070920 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
27. | Kremžar Katarina | | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
28. | Kremžar Klara | 2113836 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
29. | Jeraj Mija | 2069813 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
30. | Kern Patricija | 2069804 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
31. | Jarc Ajda | 2034095 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
32. | Jeraj Ajda | 2113834 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
33. | Kremžar Lucija | 2103910 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
34. | Pust Karin | 2069847 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
35. | Malus Vita | 1425116 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
36. | Ravnikar Nika | 1425106 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
37. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
38. | Nemec Neža | 2069802 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
39. | Verbic Špela | 2052361 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
40. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
41. | Bogataj Spela | 2052362 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
42. | Lampe Ajda | 2300251 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
43. | Malus Marta | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
44. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
45. | Ravnikar Monika | 9002007 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
46. | Jezeršek Polona | 7210499 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
47. | Zavrl Zala | 9011122 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
48. | Paradiž Petra | 1425118 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
49. | Prosen Maja | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
50. | Zupan Romana | 1425101 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Foški Oskar | 435134 | M12 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
2. | Anderluh Luka | 895021 | M16 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
3. | Šalamun Jan | 889716 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
4. | Škarabot Miha | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Zupan Aleš | 7777808 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Foški Valter | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
7. | Anderluh Gregor | 305954 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
8. | Šalamun Ana | 889729 | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
9. | Foški Mojca | 7131068 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
10. | Jerše Damjana | 7441139 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
11. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
Orientacijski klub Slovenske Konjice |
1. | Furman Zoran | 823198 | M21A | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
2. | Bončina Igor | 4625871 | M45 | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
3. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | Ž35 | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. |
1. | Sessi Giorgia | 2133353 | Ž10 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | Italy | |
2. | van Buuren Nadia | 8123888 | Ž45 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | Italy | |
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Faganel Vid | 2107008 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
2. | Kerševan Aljaž | 2056392 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
3. | Novak Tine | 2120849 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
4. | Pečenko Jakob | 206302 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
5. | Čufer Stanko | 2034098 | M55 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
6. | Remec Agnes | 438028 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
7. | Štor Neža | 2120834 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
8. | Lozar Zala | 2056372 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
9. | Mamič Hana | 445670 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
Punto K Orienteering ASD |
1. | Sergas Pietro | 2110100 | M16 | Punto K Orienteering ASD | Italy | |
2. | Vasselli Laura | 2137077 | Začetniki | Punto K Orienteering ASD | Italy | |
3. | Cignini Stella | 2048128 | Ž16 | Punto K Orienteering ASD | Italy | |
4. | Ruini Cristina | 2009738 | Ž45 | Punto K Orienteering ASD | Italy | |
SSD-AŠZ GAJA orienteering |
1. | Ferluga Peter | 2015607 | M45 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | |
2. | Ferluga Nastja | 2015606 | Ž16 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | |
3. | Sepin Chiara | 2015603 | Ž35 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Eržen Boris | 520504 | M45 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Sladič Roman | 442575 | M55 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Plavčak Ana | 2045587 | Ž35 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |