VI-O-C 2020 (Varaždin Indoor Orienteering Challenenge)->Start times by countries (number of entries: 121)
|
1. | Adrianno Magić | | UČENIK | | |
18:23:00 |
2. | Amadeo Schatten | | UČENIK | | |
18:27:00 |
3. | Andro Šantek | | UČENIK | | |
18:07:00 |
4. | Antun Kralj | | UČENIK | | |
18:37:00 |
5. | Borna Bahmec | | UČENIK | | |
18:01:00 |
6. | Bruna Mikić | | UČENICA | | |
18:34:00 |
7. | Bruna Popović | | UČENICA | | |
18:26:00 |
8. | Emanuel Rožić | | UČENIK | | |
18:25:00 |
9. | Filip Smuđ | | UČENIK | | |
18:35:00 |
10. | Hiba Amaneh | | UČENICA | | |
18:20:00 |
11. | Ivona Šemiga | | UČENICA | | |
18:24:00 |
12. | Jan Turković | | UČENIK | | |
18:43:00 |
13. | Jelena Ivanković | | UČENICA | | |
18:06:00 |
14. | Josip Bedić | | UČENIK | | |
18:39:00 |
15. | Karlo Cecelja | | UČENIK | | |
18:15:00 |
16. | Kiara Briški | | UČENICA | | |
18:40:00 |
17. | Lana Stanković Vrček | | UČENICA | | |
18:08:00 |
18. | Lana Maria Hopwood | | UČENICA | | |
18:10:00 |
19. | Leon Rođak | | UČENIK | | |
18:09:00 |
20. | Leonora Kereša | | UČENICA | | |
18:12:00 |
21. | Lucija Makovec-Jež | | UČENICA | | |
18:00:00 |
22. | Luka Hofman | | UČENIK | | |
18:33:00 |
23. | Marin Mihinjač | | UČENIK | | |
18:29:00 |
24. | Marin Rođak | | UČENIK | | |
18:13:00 |
25. | Mila Mađarić | | UČENICA | | |
18:30:00 |
26. | Mirela Murko | 893831 | Žene B | | |
18:39:00 |
27. | Nataniel Vukovac | | UČENIK | | |
18:21:00 |
28. | Nera Krečak | | UČENICA | | |
18:04:00 |
29. | Nika Juričan | | UČENICA | | |
18:38:00 |
30. | Nika Mađarić | | UČENICA | | |
18:14:00 |
31. | Nina Hopwood | | UČENICA | | |
18:02:00 |
32. | Nina Malić | | UČENICA | | |
18:18:00 |
33. | Noa Škerbić | | UČENIK | | |
18:11:00 |
34. | Rok Pintarić | | UČENIK | | |
18:19:00 |
35. | Sara Crnčec | | UČENICA | | |
18:22:00 |
36. | Sebastijan Premužić | | UČENIK | | |
18:41:00 |
37. | Tadej Lešnjak | | UČENIK | | |
18:03:00 |
38. | Tea Brkinjač | | UČENICA | | |
18:32:00 |
39. | Tin Boltek | | UČENIK | | |
18:05:00 |
40. | Vacant | | M18 | | |
18:00:00 |
41. | Vacant | | M45 | | |
18:57:00 |
42. | Vacant | | Muški A | | |
18:58:00 |
43. | Vacant | | Ž18 | | |
18:27:00 |
44. | Vacant | | UČENIK | | |
18:17:00 |
45. | Vacant | | Žene B | | |
18:35:00 |
46. | Vacant | | Ž45 | | |
18:56:00 |
47. | Vacant | | Žene A | | |
18:49:00 |
48. | Vacant | | Ž45 | | |
18:58:00 |
49. | Vacant | | M45 | | |
18:47:00 |
50. | Vacant | | Ž18 | | |
18:19:00 |
51. | Vacant | | Muški B | | |
18:30:00 |
52. | Vacant | | Muški B | | |
18:34:00 |
53. | Vacant | | Žene B | | |
18:43:00 |
54. | Vacant | | Žene A | | |
18:53:00 |
55. | Vacant | | Muški A | | |
18:56:00 |
56. | Vacant | | UČENIK | | |
18:31:00 |
57. | Vacant | | M18 | | |
18:24:00 |
58. | Vacant | | UČENICA | | |
18:28:00 |
59. | Vacant | | UČENICA | | |
18:42:00 |
60. | Vida Friščić | | UČENICA | | |
18:16:00 |
61. | Zara Klain | | UČENICA | | |
18:36:00 |
Croatia |
1. | Aida Krkić Drobić | 2133012 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:37:00 |
2. | Ana Smuđ | 2128616 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:17:00 |
3. | Bruno Vodopija | 2113341 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:10:00 |
4. | Dalibor Perković | | Muški B | OK Medjimurje | CRO |
18:28:00 |
5. | Daniel Fabijanić | 7112115 | Muški A | OK Jelen | CRO |
18:40:00 |
6. | Davorka Srebačić | 1919197 | Ž45 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:48:00 |
7. | Dorijan Habek | 2030934 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:22:00 |
8. | Elena Košćak | 2113447 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:25:00 |
9. | Ema Juričan | 2030935 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:13:00 |
10. | Ema Potrebica | 2113339 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:05:00 |
11. | Emerik Večerić | | Muški B | OK Medjimurje | CRO |
18:32:00 |
12. | Eva Šantek | 2030937 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:21:00 |
13. | Fabijan Vidaković | 421655 | M18 | OK Kapela | CRO |
18:20:00 |
14. | Fran Zagrajski | 2030939 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:02:00 |
15. | Goran Vodopija | 2087742 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:38:00 |
16. | Hrvoje Dasović | 2133029 | M45 | OK Kapela | CRO |
18:35:00 |
17. | Ivan Šeperić-Grdiša | 7622357 | Muški A | OK Jelen | CRO |
18:48:00 |
18. | Ivo Tišljar | 8314625 | M45 | OK Orion | CRO |
18:37:00 |
19. | Jasminka Cindrić Perkovi. | 411373 | Žene B | OK Medjimurje | CRO |
18:41:00 |
20. | Julijana Dolenc | 2113449 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:09:00 |
21. | Krešo Špoljar | 2123970 | M45 | OK Kapela | CRO |
18:49:00 |
22. | Maja Cvitković | 636977 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:52:00 |
23. | Majda Vidaković | 2113348 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:11:00 |
24. | Marija Gradečak Galović | 2123976 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:42:00 |
25. | Marija Jazvić Mioković | 2148494 | Ž45 | OK Kapela | CRO |
18:54:00 |
26. | Mario Lah | 2117408 | M18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:26:00 |
27. | Marko Leljak | 504524 | Muški A | OK Medjimurje | CRO |
18:52:00 |
28. | Martin Meštrović | 2128477 | M18 | OK Kapela | CRO |
18:08:00 |
29. | Melissa Drobić | 2132926 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:07:00 |
30. | Milan Turkalj | 2030938 | M45 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:51:00 |
31. | Mile Mioković | 247099 | M45 | OK Kapela | CRO |
18:53:00 |
32. | Mirka Jakšić | 1261971 | Ž45 | OK Maksimir | CRO |
18:50:00 |
33. | Miroslav Hainž | 1782000 | Muški A | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:50:00 |
34. | Nataša Kolarek | 222412 | Ž45 | OK Vihor | CRO |
18:46:00 |
35. | Nika Kuzmanić | 2030932 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:01:00 |
36. | Nina Mioković | 2148492 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:15:00 |
37. | Noa Kelc | 446316 | M18 | OK Jelen | CRO |
18:14:00 |
38. | Noa Kolarek | 222419 | M18 | OK Vihor | CRO |
18:18:00 |
39. | Noa Turk | | M18 | OK Medjimurje | CRO |
18:04:00 |
40. | Patrick Milković | 2141169 | M18 | OK Japetic | CRO |
18:16:00 |
41. | Petar Strmečki | 7889999 | M45 | OK Maksimir | CRO |
18:55:00 |
42. | Petra Dasović | 2133352 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:23:00 |
43. | Petra Turk | | Žene A | OK Medjimurje | CRO |
18:51:00 |
44. | Predrag Labaš | 2030936 | Muški B | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:36:00 |
45. | Predrag Markulinčić | | Muški A | OK Medjimurje | CRO |
18:44:00 |
46. | Robert Belović | | M45 | OK Medjimurje | CRO |
18:45:00 |
47. | Sabina Seražin Korper | 46479 | Žene A | OK Jelen | CRO |
18:55:00 |
48. | Sanda Berženji | 2120666 | Žene A | OK Kapela | CRO |
18:47:00 |
49. | Sandra Bergant Vidaković | 2105097 | Žene B | OK Kapela | CRO |
18:33:00 |
50. | Sanja Ostroski | 2030931 | Ž45 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:44:00 |
51. | Sanjin Drobić | 219313 | M18 | OK Kapela | CRO |
18:12:00 |
52. | Tomislav Meštrović | 2088246 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:54:00 |
53. | Tomislav Varnica | 8079783 | Muški A | OK Vihor | CRO |
18:46:00 |
54. | Vibor Strmečki | 1422007 | M18 | OK Maksimir | CRO |
18:06:00 |
55. | Vita Putarek | 2030933 | Ž18 | Orijentacijski klub Varaždin | CRO |
18:29:00 |
56. | Vlatko Tounec | 410619 | Muški A | OK Kapela | CRO |
18:42:00 |
57. | Wanda Kovač | 2113332 | Ž18 | OK Kapela | CRO |
18:03:00 |
58. | Zdenko Horjan | 893833 | M45 | OK Vihor | CRO |
18:43:00 |
59. | Zdravko Tonković | 2300279 | M45 | OK Kapela | CRO |
18:41:00 |
United Kingdom |
1. | Tony Udris | 8712019 | M45 | South Yorkshire Orienteers | GBR |
18:39:00 |