v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Bubo cup 2018 (5 days)->Entries by name  (number of entries: 286)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Aas Knut7120361M55Ringerike o-lagNorwayYES
2.Alabor Erik8641997M21A LONGOLG KakowaSwitzerlandYES
3.Alabor Finn8638714M12OLG KakowaSwitzerlandYES
4.Alabor Janosch8636553M16OLG KakowaSwitzerlandYES
5.Alfredsson Therese870517W21A SHORTSävedalens AIKSwedenYES
6.Amundrud OysteinM45Stavanger OrienteringsklubbNorwayYES
7.Archer Duncan8110277M40Cleveland Orienteering KlubUnited KingdomYES
8.Archer Pippa503510W40Cleveland Orienteering KlubUnited KingdomYES
9.Arn Bea570316W60SCOM MendrisioSwitzerlandYES
10.Baccaro CarlottaW14Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
11.Batts Phillip8630900M55Individuals/No clubYES
12.Benavente Para Alvaro8657342M21EMalarrutaSpainYES
13.Berggren Kent29907M50Tullinge SKSwedenYES
14.Berggren Lina15150W50Tullinge SKSwedenYES
15.Bergstol Ashild981951W55Kongsberg O-lagNorwayYES
16.Bergstol Kjersti Tonnessen981950W18Kongsberg O-lagNorwayYES
17.Bilek Jaromir9011M60KOB TJ Sokol KunvaldCzech RepublicYES
18.Birrer Beatrice8160773W45OLG GalgenenSwitzerlandYES
19.Birrer Fabio8061201M18OLG GalgenenSwitzerlandYES
20.Birrer Marco8030399M20OLG GalgenenSwitzerlandYES
21.Birrer Stefan8170773M45OLG GalgenenSwitzerlandYES
22.Blaha Jiri8655423M14Ekonom PrahaCzech RepublicYES
23.Blaha Michal8655418M14Ekonom PrahaCzech RepublicYES
24.Blaha Ondrej9700729M45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
25.Blahová Marketa7209480W45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
26.Blahová Pavla8653088W18Ekonom PrahaCzech RepublicYES
27.Bloor Max1506000M18InterlopersUnited KingdomYES
28.Bloor Robert600500M55InterlopersUnited KingdomYES
29.Bogataj Tajda7487748W21EOK AzimutSloveniaYES
30.Boncina Abigael422512W21BOK AzimutSlovenia
31.Bončina Igor1968213M50OK AzimutSlovenia
32.Borák Michal2042532M21A SHORTEkonom PrahaCzech RepublicYES
33.Borák Stanislav2042539M65Ekonom PrahaCzech RepublicYES
34.Borg David9200690M21A LONGSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
35.Borg Jonas930111M21A LONGSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
36.Borg Katarina501859W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
37.Borg Klara9200685W14Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
38.Borg Lennart9621111M45Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
39.Borg Lovisa449121W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
40.Brambilla Stefano7203667M35 ULTIMATECO2ItalyYES
41.Brantner Martin7113114M35 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAustriaYES
42.Bringezu Antonio7050426BEGINNERSOLV PotsdamGermanyYES
43.Bringezu Dirk692105OPEN BOLV PotsdamGermanyYES
44.Bringezu Hanna7132613OPEN COLV PotsdamGermanyYES
45.Bringezu Kristina692910W45OLV PotsdamGermanyYES
46.Bringezu Theo9130902OPEN COLV PotsdamGermanyYES
47.Brogli Manuel1600012M21A LONGOLV BasellandSwitzerlandYES
48.Buono Elena210212W50A.S.D. Arco di cartaItalyYES
49.Bygdén Annika38647W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden
50.Bygdén Lars7720627M45Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden
51.Bygdén Martin8020421M21A LONGSödertälje-Nykvarn OrienteringSweden
52.Bygdén Stina8051010W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden
53.Candy Jan1407398W65Orienteering Western AustraliaAustraliaYES
54.Candy Russell1392054M65Orienteering Western AustraliaAustraliaYES
55.Cechlovsky Jan8200M21A LONGYouth TeamCzech RepublicYES
56.Cera Liga2078918W40Auseklis IKLatviaYES
57.Cera Liva8019999W16Auseklis IKLatviaYES
58.Cers Kaspars8010333M40Auseklis IKLatviaYES
59.Cers Oto2049496M12Auseklis IKLatviaYES
60.Cherniavsky Inessa2068663OPEN BOC MünchenGermanyYES
61.Cherniavsky Sergey7204579M45OC MünchenGermanyYES
62.Chernykh Misha8643721M16Club by name of GorelovRussiaYES
63.Chernykh Sergey8638340M55Club by name of GorelovRussiaYES
64.Chernykh Zoya8638312W16Club by name of GorelovRussiaYES
65.Cignini Stella2048128W16Punto K Orienteering ASDItaly
66.Clemente Mauro2013162M55SSD-AŠZ GAJAItalyYES
67.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
68.Crawford-smith George8640442M70Pendle Forest OrienteersUnited KingdomYES
69.Crawford-smith Wendy50182W70Pendle Forest OrienteersUnited KingdomYES
70.De Eccher Veronica201480W14Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
71.Deelstra Olav Johannes503530M21EOppsal OrienteringNorwayYES
72.Dettlaff Anna9140974W21A LONGUKS WłóczykijPolandYES
73.Drage Anita9080165W50Kongsberg O-lagNorwayYES
74.Drage Øyvind9102155M55Kongsberg O-lagNorwayYES
75.Drage Sølve9779779M18Kongsberg O-lagNorwayYES
76.Drage Vetle9020722M16Kongsberg O-lagNorwayYES
77.Drągowski Kuba8628698M21EOK! SPORTPolandYES
78.Eger Helene1700306W18Kongsberg O-lagNorwayYES
79.Eger Johan1700300M16Kongsberg O-lagNorwayYES
80.Eger Kristin1700304W45Kongsberg O-lagNorwayYES
81.Eger Marte1700301W12Kongsberg O-lagNorwayYES
82.Eger Per Oivind1700305M45Kongsberg O-lagNorwayYES
83.Eržen Boris520504OPEN AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
84.Fankidejski Artur9870220M35UKS WłóczykijPolandYES
85.Feldmann André5054M50Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
86.Feldmann Gudrun5067W50Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
87.Ferluga Matej2091671M10SSD-AŠZ GAJAItalyYES
88.Ferluga Nastja2065888W14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
89.Ferluga Peter2015607M40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
90.Filip Libor2080850M45SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
91.Filipová Ivana2096120W45SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
92.Filipová Lucie2027245W16SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
93.Filipová Tereza2091516W18SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
94.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
95.Friedman Alexander230740M70asa tel avivIsrael
96.Furlan Massimiliano2091649M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
97.Gavrilov Igor1007956M45Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
98.Germani Marko2015649M21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
99.Giovannini Marco52797M40OK TrzinSloveniaYES
100.Giuganino Barbara7202221W35CO2ItalyYES
101.Glad MarkusM21EEmblem ilNorwayYES
102.Glinska Beata Adrianna2109710W45OK KapelaCroatia
103.Gyöngyi Enikö889143W55C S. TranSilva ClujRomaniaYES
104.Hakulinen JukkaM55Vehkalahden VeikotFinlandYES
105.Hakulinen NikoM21A LONGVehkalahden VeikotFinlandYES
106.Hakulinen PaulaOPEN BEspoon SuuntaFinlandYES
107.Hakulinen PekkaM50Espoon SuuntaFinlandYES
108.Hakulinen SakuM18Vehkalahden VeikotFinlandYES
109.Hakulinen TeemuOPEN AIndividuals/No clubYES
110.Hakulinen TuijaOPEN BVehkalahden VeikotFinlandYES
111.Hallan Toril7202589W55Lillomarka o-lagNorwayYES
112.Harding Quentin8442222M55ClaroUnited KingdomYES
113.Hechich Marirosa46176W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
114.Heggedal Unn Hilde7204923W55Kongsberg O-lagNorwayYES
115.Heldt Gustav439595OPEN BSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
116.Heldt Lisa2048674OPEN CSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
117.Heldt Mats631201M55Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
118.Heldt Sofia680219W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
119.Hemsted Andy50196M65Harlequins ErdingtonUnited KingdomYES
120.Hemsted Penny221492W70Harlequins ErdingtonUnited KingdomYES
121.Herashchenko Eleonora2091745W45PelengUkraineYES
122.Herashchenko Rostislav7000148M12PelengUkraineYES
123.Herashchenko Valerii2068654M55PelengUkraineYES
124.Hetlevik Elisabeth2058812W50Kongsberg O-lagNorwayYES
125.Huber Kurt8113485M70SPOBOSwitzerland
126.Hubmann Fränzi1111981W40OL Regio WilSwitzerlandYES
127.Hubmann Jörg8638720M50OL Regio WilSwitzerlandYES
128.Hubmann Lisa8638715W14OL Regio WilSwitzerlandYES
129.Hubmann Nina8638741W16OL Regio WilSwitzerlandYES
130.Jensen Andrea Kejser DahlOPEN COK PAN AarhusDenmarkYES
131.Jensen Jeppe Kejser Dahl7500400M18OK PAN AarhusDenmarkYES
132.Jensen Per Dahl7500200M55OK PAN AarhusDenmarkYES
133.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
134.Kääriäinen SamiM45Turun MetsänkävijätFinlandYES
135.Kejser Mariann7500300W55OK PAN AarhusDenmarkYES
136.Ker Ruth8067676W50ClaroUnited KingdomYES
137.Kløvrud Jens Olav1416940M55Lillomarka o-lagNorwayYES
138.Kmetec Barbara1408132W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
139.Knížková Šárka2070852W20Youth TeamCzech RepublicYES
140.Knudsen Anders8653089M50Herlufsholm DenmarkYES
141.Kokins Juris1301911M60SKIO LatviaLatviaYES
142.Králová Vanda7260013W21A LONGBáječné ženy v orientačním běhuCzech RepublicYES
143.Kretzschmar Matthias7200392M21EPost SV DresdenGermanyYES
144.Kryvoruchko Sergii1300293M50O-PenserUkraineYES
145.Kulikov Dmytro1300240M55O-PenserUkraineYES
146.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSloveniaYES
147.Láska Jan207835OPEN CYouth TeamCzech RepublicYES
148.Lazareva Natalia2055107W60KaliningradRussia
149.Le Gland Christophe1740410M45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
150.Le Gland Emmanuelle1177404W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
151.Leickt Katja1020603W16Tullinge SKSwedenYES
152.Leickt Lisa44838W45Tullinge SKSwedenYES
153.Leickt Patrik780757M50Tullinge SKSwedenYES
154.Leickt Wilma9040910W14Tullinge SKSwedenYES
155.Lepo Mikko9101923M45Suunta JyväskyläFinlandYES
156.Lepo Tarja1304076W50Suunta JyväskyläFinlandYES
157.Lepo VeeraOPEN CSuunta JyväskyläFinlandYES
158.Lepo VerttiOPEN BSuunta JyväskyläFinlandYES
159.Levin Karl870620M21A LONGSävedalens AIKSwedenYES
160.Lindstedt Elisabeth19852OPEN COK Ravinen - NackaSwedenYES
161.Matics Gyula8163264M40Műegyetemi Atlétikai és Football ClubHungaryYES
162.Matics Marcell46082M10Műegyetemi Atlétikai és Football ClubHungaryYES
163.Mattle Bettina8110376W40OL AmriswilSwitzerlandYES
164.Mattle Linus8051208M10OL AmriswilSwitzerlandYES
165.Meyhoff Petersen Tine8631591W50Herlufsholm DenmarkYES
166.Migliore Andrea7210005M21A LONGOricuneoItaly
167.Mikolaskova KaterinaOPEN BIndividuals/No clubYES
168.Mirochnichenko Victor2300501M60KaliningradRussia
169.Miśkiewicz Martyna7200382W21A SHORTOK! SPORTPolandYES
170.Montes Marcos Roberto8638582M45Astur Extrem Club de OrientaciónSpainYES
171.Movko Marina2300540W55KaliningradRussia
172.Mühlbacher EliasM10-shadowedNF SteiermarkAustriaYES
173.Mühlbacher Lukas46233M12NF SteiermarkAustriaYES
174.Mühlbacher Thomas446312M35NF SteiermarkAustriaYES
175.Müller Andrea8181188W21A LONGIndividuals/No clubYES
176.Murador Daniele2120878M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
177.Myasnikov Sergey2088790M70KaliningradRussia
178.Myasnikova Ludmila1302197W70KaliningradRussia
179.Myhre Øivind243991M60Kongsberg O-lagNorwayYES
180.Nativ Ruth2071179W55Modiin O clubIsrael
181.Nieke Corinna1280593W21A LONGUSV TU DresdenGermanyYES
182.Nijst Kiara6212W12OmegaBelgiumYES
183.Nijst Tino49827M35 ULTIMATEOmegaBelgiumYES
184.Paris Ezio503381M65Orienteering Mezzocorona A.S.D.Italy
185.Pavlič Gregor2065880OPEN ASSD-AŠZ GAJAItalyYES
186.Pavlič Zdenko2088835OPEN BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
187.Pecorari Iris Aurora210018W16Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
188.Pelessoni Jozef2084616M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
189.Pelessoni Renato211382OPEN BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
190.Pellegrini Rita8170655W60C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
191.Pellegrini Vincenzo8311053M65C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
192.Petra Julia960922W21A LONGC S. TranSilva ClujRomaniaYES
193.Pipek Kamil2049532M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
194.Pipek Ondrej8651710M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
195.Pipkova Karolina7200907W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
196.Pipkova Tana2049550W45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
197.Pizzamus Paolo7823774OPEN BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
198.Plavčak Ana2045587OPEN BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
199.Pogačar Ana Pia1425104W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
200.Polojaz Goran2065885M14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
201.Pretnar Irma1398945W45Kamniški orientacijski klubSlovenia
202.Pretnar Tanja1398953OPEN BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
203.Pust Karin2069847W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
204.Pust Tomaž2088287OPEN AOrientacijski klub KomendaSlovenia
205.Rannem Ingeborg KinckBEGINNERSFossum IFNorwayYES
206.Rannem Kristin KinckOPEN CFossum IFNorwayYES
207.Rannem MortenM45Fossum IFNorwayYES
208.Rannem Sigrid KinckOPEN CFossum IFNorwayYES
209.Ravenel Philippe9190563M55co colmarFranceYES
210.Ravenel Véronique9051964W50co colmarFranceYES
211.Ravnikar Žan7210496M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
212.Rognstad Audhild Bakken1991602W21EEmblem ilNorwayYES
213.Sági Peter888370M40Műegyetemi Atlétikai és Football ClubHungaryYES
214.Sedej David406860BEGINNERSOK AzimutSloveniaYES
215.Sedej Rok406859KID'S COURSEOK AzimutSlovenia
216.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSloveniaYES
217.Sepin Chiara2015603W40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
218.Serhieiev Oleksandr1300298M60O-PenserUkraineYES
219.Siega Gianfranco2091671OPEN CSSD-AŠZ GAJAItalyYES
220.Sinigaglia Antonella2015609W21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
221.Skern Anna2103534KID'S COURSENF WienAustriaYES
222.Skern Selina700222KID'S COURSENF WienAustriaYES
223.Skern Tim337622OPEN CNF WienAustriaYES
224.Skorpil Marek 52275M10OK BradaCzech Republic
225.Skorpil Martin2011900M60OK BradaCzech Republic
226.Sladič Roman442575OPEN BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
227.Smirthwaite Steve8657442M60MoravianUnited KingdomYES
228.Söderqvist Marit209067W40OK KåreSwedenYES
229.Söderqvist Patrik750505M40OK KåreSwedenYES
230.Söderqvist Vendela9431432W16OK KåreSwedenYES
231.Söderqvist Walter431433M12OK KåreSwedenYES
232.Söderqvist Wille9050309M14OK KåreSwedenYES
233.Soegaard Svein-Erik343935M55Kongsberg O-lagNorwayYES
234.Sologubova Elena8643714W50Club by name of GorelovRussiaYES
235.Sonin Mykola1300212M70O-PenserUkraineYES
236.Sroler Zdenek7208201M65KOB TJ Sokol KunvaldCzech RepublicYES
237.Stangebye MartinOPEN CNydalens SkiklubNorwayYES
238.Stehlik Ondrej8087M21A SHORTS-teamCzech RepublicYES
239.Stehlík Šimon8087KID'S COURSES-teamCzech RepublicYES
240.Stehlíková Alžbeta2111772W21A SHORTS-teamCzech RepublicYES
241.Stojan Petra2069834OPEN BOrientacijski klub KomendaSlovenia
242.Storløkken Hilde9101428W55Kongsberg O-lagNorwayYES
243.Straete Kjersti7180665W50Ringerike o-lagNorwayYES
244.Straete Stein Aas7150703M16Ringerike o-lagNorwayYES
245.Straete Tuva Aas7032501W18Ringerike o-lagNorwayYES
246.Strand Jon1401341M10Kongsberg O-lagNorwayYES
247.Strand Kari443348W40Kongsberg O-lagNorwayYES
248.Strand Odd443351M45Kongsberg O-lagNorwayYES
249.Strand Tale443340W18Kongsberg O-lagNorwayYES
250.Strand Tord1428403M20Kongsberg O-lagNorwayYES
251.Střelba Antonín2099508M12SK PragaCzech RepublicYES
252.Střelba Ondřej7209464M40SK PragaCzech RepublicYES
253.Streuli Willi8642001M70Alpstein-OSwitzerlandYES
254.Svensson Sanna890119W21A LONGSävedalens AIKSwedenYES
255.Šafka Daniel1403413M21 ULTIMATEYouth TeamCzech RepublicYES
256.Švíglerová Anna51128W10-shadowedOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
257.Švíglerová Kateřina2081386W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
258.Švíglerová Pavla889272W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
259.Tič Ruben2120839M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
260.Tonnessen Roar981952M55Kongsberg O-lagNorwayYES
261.Trejtnar Pavel9014M55KOB TJ Sokol KunvaldCzech RepublicYES
262.V P Anton581120M60C S. TranSilva ClujRomaniaYES
263.Van Gelder Janne7166102W16OmegaBelgiumYES
264.Van Gelder Kris7700922M45OmegaBelgiumYES
265.Van Gelder Nisse7140504M14OmegaBelgiumYES
266.Vanebo Andrea2058810W18Kongsberg O-lagNorwayYES
267.Vanebo Roger André2058863M50Kongsberg O-lagNorwayYES
268.Vaniš Ondřej2027205M21A LONGYouth TeamCzech RepublicYES
269.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES
270.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermanyYES
271.Vogl Roland1680202M21BSV MietrachingGermanyYES
272.Voracek Michal8009M35 ULTIMATESK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES
273.Vorackova Anezka255KID'S COURSESK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES
274.Vorackova Karolina154KID'S COURSESK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES
275.Vorackova Lenka9201331OPEN ASK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES
276.Wackernagel Rosina1041989W21BOLV BasellandSwitzerlandYES
277.Wikström Johan880917M21A LONGSävedalens AIKSwedenYES
278.Wollbrand Edvin7050607M14OK Ravinen - NackaSwedenYES
279.Wollbrand Per7661009M50OK Ravinen - NackaSwedenYES
280.Wollo AtleM50Kongsberg O-lagNorwayYES
281.Wollo Atle NikolaiM16Kongsberg O-lagNorwayYES
282.Wollo SarahW18Kongsberg O-lagNorwayYES
283.Wüest Ruth8625669W60Alpstein-OSwitzerlandYES
284.Yodfat Ofer2071017M60Modiin O clubIsrael
285.Zambiasi Clizia8088086W21ESemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
286.Zavrl Zala9011122W18Orientacijski klub KomendaSlovenia