v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Bubo cup 2018 (5 days)->Entries by clubs  (number of entries: 286)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Batts Phillip8630900M55Individuals/No clubYES
2.Hakulinen TeemuOPEN AIndividuals/No clubYES
3.Mikolaskova KaterinaOPEN BIndividuals/No clubYES
4.Müller Andrea8181188W21A LONGIndividuals/No clubYES

A.S.D. Arco di carta
1.Buono Elena210212W50A.S.D. Arco di cartaItalyYES

Alpstein-O
1.Streuli Willi8642001M70Alpstein-OSwitzerlandYES
2.Wüest Ruth8625669W60Alpstein-OSwitzerlandYES

ANNECY SPORTS ORIENTATION
1.Le Gland Christophe1740410M45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
2.Le Gland Emmanuelle1177404W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES

asa tel aviv
1.Friedman Alexander230740M70asa tel avivIsrael

Astur Extrem Club de Orientación
1.Montes Marcos Roberto8638582M45Astur Extrem Club de OrientaciónSpainYES

Auseklis IK
1.Cers Oto2049496M12Auseklis IKLatviaYES
2.Cers Kaspars8010333M40Auseklis IKLatviaYES
3.Cera Liva8019999W16Auseklis IKLatviaYES
4.Cera Liga2078918W40Auseklis IKLatviaYES

Báječné ženy v orientačním běhu
1.Králová Vanda7260013W21A LONGBáječné ženy v orientačním běhuCzech RepublicYES

C S. TranSilva Cluj
1.V P Anton581120M60C S. TranSilva ClujRomaniaYES
2.Petra Julia960922W21A LONGC S. TranSilva ClujRomaniaYES
3.Gyöngyi Enikö889143W55C S. TranSilva ClujRomaniaYES

C.O. Aget Lugano
1.Pellegrini Vincenzo8311053M65C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
2.Pellegrini Rita8170655W60C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES

Claro
1.Harding Quentin8442222M55ClaroUnited KingdomYES
2.Ker Ruth8067676W50ClaroUnited KingdomYES

Cleveland Orienteering Klub
1.Archer Duncan8110277M40Cleveland Orienteering KlubUnited KingdomYES
2.Archer Pippa503510W40Cleveland Orienteering KlubUnited KingdomYES

Club by name of Gorelov
1.Chernykh Misha8643721M16Club by name of GorelovRussiaYES
2.Chernykh Sergey8638340M55Club by name of GorelovRussiaYES
3.Chernykh Zoya8638312W16Club by name of GorelovRussiaYES
4.Sologubova Elena8643714W50Club by name of GorelovRussiaYES

co colmar
1.Ravenel Philippe9190563M55co colmarFranceYES
2.Ravenel Véronique9051964W50co colmarFranceYES

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M35 ULTIMATECO2ItalyYES
2.Giuganino Barbara7202221W35CO2ItalyYES
3.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES

Ekonom Praha
1.Blaha Jiri8655423M14Ekonom PrahaCzech RepublicYES
2.Blaha Michal8655418M14Ekonom PrahaCzech RepublicYES
3.Borák Michal2042532M21A SHORTEkonom PrahaCzech RepublicYES
4.Blaha Ondrej9700729M45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
5.Borák Stanislav2042539M65Ekonom PrahaCzech RepublicYES
6.Blahová Pavla8653088W18Ekonom PrahaCzech RepublicYES
7.Blahová Marketa7209480W45Ekonom PrahaCzech RepublicYES

Emblem il
1.Glad MarkusM21EEmblem ilNorwayYES
2.Rognstad Audhild Bakken1991602W21EEmblem ilNorwayYES

Espoon Suunta
1.Hakulinen PekkaM50Espoon SuuntaFinlandYES
2.Hakulinen PaulaOPEN BEspoon SuuntaFinlandYES

Fossum IF
1.Rannem Ingeborg KinckBEGINNERSFossum IFNorwayYES
2.Rannem MortenM45Fossum IFNorwayYES
3.Rannem Sigrid KinckOPEN CFossum IFNorwayYES
4.Rannem Kristin KinckOPEN CFossum IFNorwayYES

Friuli MTB & Orienteering
1.De Eccher Veronica201480W14Friuli MTB & OrienteeringItalyYES

Harlequins Erdington
1.Hemsted Andy50196M65Harlequins ErdingtonUnited KingdomYES
2.Hemsted Penny221492W70Harlequins ErdingtonUnited KingdomYES

Herlufsholm
1.Knudsen Anders8653089M50Herlufsholm DenmarkYES
2.Meyhoff Petersen Tine8631591W50Herlufsholm DenmarkYES

HSV Wiener Neustadt
1.Brantner Martin7113114M35 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAustriaYES

Interlopers
1.Bloor Max1506000M18InterlopersUnited KingdomYES
2.Bloor Robert600500M55InterlopersUnited KingdomYES

Kaliningrad
1.Mirochnichenko Victor2300501M60KaliningradRussia
2.Myasnikov Sergey2088790M70KaliningradRussia
3.Movko Marina2300540W55KaliningradRussia
4.Lazareva Natalia2055107W60KaliningradRussia
5.Myasnikova Ludmila1302197W70KaliningradRussia

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Tanja1398953OPEN BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Kmetec Barbara1408132W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Pretnar Irma1398945W45Kamniški orientacijski klubSlovenia

Kaulsdorfer OLV Berlin
1.Feldmann André5054M50Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
2.Feldmann Gudrun5067W50Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES

KOB TJ Sokol Kunvald
1.Trejtnar Pavel9014M55KOB TJ Sokol KunvaldCzech RepublicYES
2.Bilek Jaromir9011M60KOB TJ Sokol KunvaldCzech RepublicYES
3.Sroler Zdenek7208201M65KOB TJ Sokol KunvaldCzech RepublicYES

Kongsberg O-lag
1.Strand Jon1401341M10Kongsberg O-lagNorwayYES
2.Drage Vetle9020722M16Kongsberg O-lagNorwayYES
3.Eger Johan1700300M16Kongsberg O-lagNorwayYES
4.Wollo Atle NikolaiM16Kongsberg O-lagNorwayYES
5.Drage Sølve9779779M18Kongsberg O-lagNorwayYES
6.Strand Tord1428403M20Kongsberg O-lagNorwayYES
7.Strand Odd443351M45Kongsberg O-lagNorwayYES
8.Eger Per Oivind1700305M45Kongsberg O-lagNorwayYES
9.Wollo AtleM50Kongsberg O-lagNorwayYES
10.Vanebo Roger André2058863M50Kongsberg O-lagNorwayYES
11.Soegaard Svein-Erik343935M55Kongsberg O-lagNorwayYES
12.Tonnessen Roar981952M55Kongsberg O-lagNorwayYES
13.Drage Øyvind9102155M55Kongsberg O-lagNorwayYES
14.Myhre Øivind243991M60Kongsberg O-lagNorwayYES
15.Eger Marte1700301W12Kongsberg O-lagNorwayYES
16.Bergstol Kjersti Tonnessen981950W18Kongsberg O-lagNorwayYES
17.Eger Helene1700306W18Kongsberg O-lagNorwayYES
18.Wollo SarahW18Kongsberg O-lagNorwayYES
19.Strand Tale443340W18Kongsberg O-lagNorwayYES
20.Vanebo Andrea2058810W18Kongsberg O-lagNorwayYES
21.Strand Kari443348W40Kongsberg O-lagNorwayYES
22.Eger Kristin1700304W45Kongsberg O-lagNorwayYES
23.Drage Anita9080165W50Kongsberg O-lagNorwayYES
24.Hetlevik Elisabeth2058812W50Kongsberg O-lagNorwayYES
25.Storløkken Hilde9101428W55Kongsberg O-lagNorwayYES
26.Heggedal Unn Hilde7204923W55Kongsberg O-lagNorwayYES
27.Bergstol Ashild981951W55Kongsberg O-lagNorwayYES

Lillomarka o-lag
1.Kløvrud Jens Olav1416940M55Lillomarka o-lagNorwayYES
2.Hallan Toril7202589W55Lillomarka o-lagNorwayYES

Malarruta
1.Benavente Para Alvaro8657342M21EMalarrutaSpainYES

Modiin O club
1.Yodfat Ofer2071017M60Modiin O clubIsrael
2.Nativ Ruth2071179W55Modiin O clubIsrael

Moravian
1.Smirthwaite Steve8657442M60MoravianUnited KingdomYES

Műegyetemi Atlétikai és Football Club
1.Matics Marcell46082M10Műegyetemi Atlétikai és Football ClubHungaryYES
2.Sági Peter888370M40Műegyetemi Atlétikai és Football ClubHungaryYES
3.Matics Gyula8163264M40Műegyetemi Atlétikai és Football ClubHungaryYES

NF Steiermark
1.Mühlbacher EliasM10-shadowedNF SteiermarkAustriaYES
2.Mühlbacher Lukas46233M12NF SteiermarkAustriaYES
3.Mühlbacher Thomas446312M35NF SteiermarkAustriaYES

NF Wien
1.Skern Selina700222KID'S COURSENF WienAustriaYES
2.Skern Anna2103534KID'S COURSENF WienAustriaYES
3.Skern Tim337622OPEN CNF WienAustriaYES

Nydalens Skiklub
1.Stangebye MartinOPEN CNydalens SkiklubNorwayYES

OC München
1.Cherniavsky Sergey7204579M45OC MünchenGermanyYES
2.Cherniavsky Inessa2068663OPEN BOC MünchenGermanyYES

OK Azimut
1.Sedej David406860BEGINNERSOK AzimutSloveniaYES
2.Sedej Rok406859KID'S COURSEOK AzimutSlovenia
3.Bončina Igor1968213M50OK AzimutSlovenia
4.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSloveniaYES
5.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSloveniaYES
6.Boncina Abigael422512W21BOK AzimutSlovenia
7.Bogataj Tajda7487748W21EOK AzimutSloveniaYES

OK Brada
1.Skorpil Marek 52275M10OK BradaCzech Republic
2.Skorpil Martin2011900M60OK BradaCzech Republic

OK Kapela
1.Glinska Beata Adrianna2109710W45OK KapelaCroatia

OK Kåre
1.Söderqvist Walter431433M12OK KåreSwedenYES
2.Söderqvist Wille9050309M14OK KåreSwedenYES
3.Söderqvist Patrik750505M40OK KåreSwedenYES
4.Söderqvist Vendela9431432W16OK KåreSwedenYES
5.Söderqvist Marit209067W40OK KåreSwedenYES

OK Lokomotiva Pardubice
1.Pipek Ondrej8651710M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
2.Pipek Kamil2049532M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
3.Švíglerová Anna51128W10-shadowedOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
4.Švíglerová Kateřina2081386W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
5.Pipkova Karolina7200907W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
6.Švíglerová Pavla889272W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
7.Pipkova Tana2049550W45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES

OK PAN Aarhus
1.Jensen Jeppe Kejser Dahl7500400M18OK PAN AarhusDenmarkYES
2.Jensen Per Dahl7500200M55OK PAN AarhusDenmarkYES
3.Jensen Andrea Kejser DahlOPEN COK PAN AarhusDenmarkYES
4.Kejser Mariann7500300W55OK PAN AarhusDenmarkYES

OK Ravinen - Nacka
1.Wollbrand Edvin7050607M14OK Ravinen - NackaSwedenYES
2.Wollbrand Per7661009M50OK Ravinen - NackaSwedenYES
3.Lindstedt Elisabeth19852OPEN COK Ravinen - NackaSwedenYES

OK Trzin
1.Giovannini Marco52797M40OK TrzinSloveniaYES

OK! SPORT
1.Drągowski Kuba8628698M21EOK! SPORTPolandYES
2.Miśkiewicz Martyna7200382W21A SHORTOK! SPORTPolandYES

OL Amriswil
1.Mattle Linus8051208M10OL AmriswilSwitzerlandYES
2.Mattle Bettina8110376W40OL AmriswilSwitzerlandYES

OL Regio Wil
1.Hubmann Jörg8638720M50OL Regio WilSwitzerlandYES
2.Hubmann Lisa8638715W14OL Regio WilSwitzerlandYES
3.Hubmann Nina8638741W16OL Regio WilSwitzerlandYES
4.Hubmann Fränzi1111981W40OL Regio WilSwitzerlandYES

OLG Galgenen
1.Birrer Fabio8061201M18OLG GalgenenSwitzerlandYES
2.Birrer Marco8030399M20OLG GalgenenSwitzerlandYES
3.Birrer Stefan8170773M45OLG GalgenenSwitzerlandYES
4.Birrer Beatrice8160773W45OLG GalgenenSwitzerlandYES

OLG Kakowa
1.Alabor Finn8638714M12OLG KakowaSwitzerlandYES
2.Alabor Janosch8636553M16OLG KakowaSwitzerlandYES
3.Alabor Erik8641997M21A LONGOLG KakowaSwitzerlandYES

OLV Baselland
1.Brogli Manuel1600012M21A LONGOLV BasellandSwitzerlandYES
2.Wackernagel Rosina1041989W21BOLV BasellandSwitzerlandYES

OLV Potsdam
1.Bringezu Antonio7050426BEGINNERSOLV PotsdamGermanyYES
2.Bringezu Dirk692105OPEN BOLV PotsdamGermanyYES
3.Bringezu Hanna7132613OPEN COLV PotsdamGermanyYES
4.Bringezu Theo9130902OPEN COLV PotsdamGermanyYES
5.Bringezu Kristina692910W45OLV PotsdamGermanyYES

Omega
1.Van Gelder Nisse7140504M14OmegaBelgiumYES
2.Nijst Tino49827M35 ULTIMATEOmegaBelgiumYES
3.Van Gelder Kris7700922M45OmegaBelgiumYES
4.Nijst Kiara6212W12OmegaBelgiumYES
5.Van Gelder Janne7166102W16OmegaBelgiumYES

O-Penser
1.Kryvoruchko Sergii1300293M50O-PenserUkraineYES
2.Kulikov Dmytro1300240M55O-PenserUkraineYES
3.Serhieiev Oleksandr1300298M60O-PenserUkraineYES
4.Sonin Mykola1300212M70O-PenserUkraineYES

Oppsal Orientering
1.Deelstra Olav Johannes503530M21EOppsal OrienteringNorwayYES

Oricuneo
1.Migliore Andrea7210005M21A LONGOricuneoItaly

Orientacijski klub Komenda
1.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Ravnikar Žan7210496M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Gavrilov Igor1007956M45Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
4.Pust Tomaž2088287OPEN AOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Stojan Petra2069834OPEN BOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Pust Karin2069847W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Zavrl Zala9011122W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Pogačar Ana Pia1425104W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia

Orienteering Mezzocorona A.S.D.
1.Paris Ezio503381M65Orienteering Mezzocorona A.S.D.Italy

Orienteering Western Australia
1.Candy Russell1392054M65Orienteering Western AustraliaAustraliaYES
2.Candy Jan1407398W65Orienteering Western AustraliaAustraliaYES

Peleng
1.Herashchenko Rostislav7000148M12PelengUkraineYES
2.Herashchenko Valerii2068654M55PelengUkraineYES
3.Herashchenko Eleonora2091745W45PelengUkraineYES

Pendle Forest Orienteers
1.Crawford-smith George8640442M70Pendle Forest OrienteersUnited KingdomYES
2.Crawford-smith Wendy50182W70Pendle Forest OrienteersUnited KingdomYES

Post SV Dresden
1.Kretzschmar Matthias7200392M21EPost SV DresdenGermanyYES

Punto K Orienteering ASD
1.Cignini Stella2048128W16Punto K Orienteering ASDItaly

Ringerike o-lag
1.Straete Stein Aas7150703M16Ringerike o-lagNorwayYES
2.Aas Knut7120361M55Ringerike o-lagNorwayYES
3.Straete Tuva Aas7032501W18Ringerike o-lagNorwayYES
4.Straete Kjersti7180665W50Ringerike o-lagNorwayYES

Sävedalens AIK
1.Wikström Johan880917M21A LONGSävedalens AIKSwedenYES
2.Levin Karl870620M21A LONGSävedalens AIKSwedenYES
3.Svensson Sanna890119W21A LONGSävedalens AIKSwedenYES
4.Alfredsson Therese870517W21A SHORTSävedalens AIKSwedenYES

SCOM Mendrisio
1.Arn Bea570316W60SCOM MendrisioSwitzerlandYES

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Baccaro CarlottaW14Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
2.Pecorari Iris Aurora210018W16Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
3.Zambiasi Clizia8088086W21ESemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
4.Hechich Marirosa46176W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES

SK OS Nové Město na Moravě
1.Vorackova Anezka255KID'S COURSESK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES
2.Vorackova Karolina154KID'S COURSESK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES
3.Voracek Michal8009M35 ULTIMATESK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES
4.Vorackova Lenka9201331OPEN ASK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES

SK Praga
1.Střelba Antonín2099508M12SK PragaCzech RepublicYES
2.Střelba Ondřej7209464M40SK PragaCzech RepublicYES

SKIO Latvia
1.Kokins Juris1301911M60SKIO LatviaLatviaYES

Södertälje-Nykvarn Orientering
1.Borg David9200690M21A LONGSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
2.Borg Jonas930111M21A LONGSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
3.Bygdén Martin8020421M21A LONGSödertälje-Nykvarn OrienteringSweden
4.Bygdén Lars7720627M45Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden
5.Borg Lennart9621111M45Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
6.Heldt Mats631201M55Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
7.Heldt Gustav439595OPEN BSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
8.Heldt Lisa2048674OPEN CSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
9.Bygdén Stina8051010W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden
10.Borg Lovisa449121W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
11.Borg Klara9200685W14Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
12.Borg Katarina501859W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
13.Bygdén Annika38647W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden
14.Heldt Sofia680219W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES

SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
1.Filip Libor2080850M45SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
2.Filipová Lucie2027245W16SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
3.Filipová Tereza2091516W18SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
4.Filipová Ivana2096120W45SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES

SPOBO
1.Huber Kurt8113485M70SPOBOSwitzerland

SSD-AŠZ GAJA
1.Ferluga Matej2091671M10SSD-AŠZ GAJAItalyYES
2.Polojaz Goran2065885M14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
3.Murador Daniele2120878M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
4.Pelessoni Jozef2084616M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
5.Furlan Massimiliano2091649M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
6.Tič Ruben2120839M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
7.Germani Marko2015649M21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
8.Ferluga Peter2015607M40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
9.Clemente Mauro2013162M55SSD-AŠZ GAJAItalyYES
10.Pavlič Gregor2065880OPEN ASSD-AŠZ GAJAItalyYES
11.Pavlič Zdenko2088835OPEN BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
12.Pelessoni Renato211382OPEN BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
13.Pizzamus Paolo7823774OPEN BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
14.Siega Gianfranco2091671OPEN CSSD-AŠZ GAJAItalyYES
15.Ferluga Nastja2065888W14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
16.Sinigaglia Antonella2015609W21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
17.Sepin Chiara2015603W40SSD-AŠZ GAJAItalyYES

Stavanger Orienteringsklubb
1.Amundrud OysteinM45Stavanger OrienteringsklubbNorwayYES

S-team
1.Stehlík Šimon8087KID'S COURSES-teamCzech RepublicYES
2.Stehlik Ondrej8087M21A SHORTS-teamCzech RepublicYES
3.Stehlíková Alžbeta2111772W21A SHORTS-teamCzech RepublicYES

Suunta Jyväskylä
1.Lepo Mikko9101923M45Suunta JyväskyläFinlandYES
2.Lepo VerttiOPEN BSuunta JyväskyläFinlandYES
3.Lepo VeeraOPEN CSuunta JyväskyläFinlandYES
4.Lepo Tarja1304076W50Suunta JyväskyläFinlandYES

SV Mietraching
1.Vogl Roland1680202M21BSV MietrachingGermanyYES
2.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermanyYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504OPEN AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587OPEN BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Sladič Roman442575OPEN BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

Tullinge SK
1.Berggren Kent29907M50Tullinge SKSwedenYES
2.Leickt Patrik780757M50Tullinge SKSwedenYES
3.Leickt Wilma9040910W14Tullinge SKSwedenYES
4.Leickt Katja1020603W16Tullinge SKSwedenYES
5.Leickt Lisa44838W45Tullinge SKSwedenYES
6.Berggren Lina15150W50Tullinge SKSwedenYES

Turun Metsänkävijät
1.Kääriäinen SamiM45Turun MetsänkävijätFinlandYES

UKS Włóczykij
1.Fankidejski Artur9870220M35UKS WłóczykijPolandYES
2.Dettlaff Anna9140974W21A LONGUKS WłóczykijPolandYES

USV TU Dresden
1.Nieke Corinna1280593W21A LONGUSV TU DresdenGermanyYES

Vehkalahden Veikot
1.Hakulinen SakuM18Vehkalahden VeikotFinlandYES
2.Hakulinen NikoM21A LONGVehkalahden VeikotFinlandYES
3.Hakulinen JukkaM55Vehkalahden VeikotFinlandYES
4.Hakulinen TuijaOPEN BVehkalahden VeikotFinlandYES

Youth Team
1.Šafka Daniel1403413M21 ULTIMATEYouth TeamCzech RepublicYES
2.Vaniš Ondřej2027205M21A LONGYouth TeamCzech RepublicYES
3.Cechlovsky Jan8200M21A LONGYouth TeamCzech RepublicYES
4.Láska Jan207835OPEN CYouth TeamCzech RepublicYES
5.Knížková Šárka2070852W20Youth TeamCzech RepublicYES