v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOM 2019->Entries by classes  (number of entries: 110)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid ime para

SOM dolga
1.Cankar Uroš520519SOM dolgaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia ŠOK1
2.Eržen Boris520504SOM dolgaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia ŠOK1
3.Čufer Matija2034088SOM dolgaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Polhi
4.Čufer Stanko2034098SOM dolgaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Polhi
5.Hribar Anica2077785SOM dolgaOK BrežiceSlovenia OKB
6.Jevševar Bojan2077852SOM dolgaOK BrežiceSlovenia OKB
7.Černe Aljaž2065597SOM dolgaOK TivoliSlovenia AD
8.Pobega Davor2114460SOM dolgaOK TivoliSlovenia AD
9.Zupan Gregor7210497SOM dolgaOrientacijski klub KomendaSlovenia KT 100
10.Kölner Blaž7210500SOM dolgaOrientacijski klub KomendaSlovenia KT 100
11.Foški Mojca7131068SOM dolgaOrientacijski Klub PolarisSlovenia PolarisMV
12.Foški Valter1398948SOM dolgaOrientacijski Klub PolarisSlovenia PolarisMV
13.Korošec JanezSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd JAKA
14.Osanič AlešSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd RAAL
15.Rutar KatjaSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd JAKA
16.Atelšek RafkoSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd RAAL

SOM dolga solo
1.Ravnikar Žan7210496SOM dolga soloOrientacijski klub KomendaSlovenia *KT 100+
2.Aljančič NatašaSOM dolga soloPustolovec RajdSlovenia

SOM srednja
1.Sotosek Gorazd2141179SOM srednjaIndividuals/No club Brežina
2.Valič RokSOM srednjaIndividuals/No club botrska naveza
3.Sotošek Katerina2132999SOM srednjaIndividuals/No club Sosedi
4.Štor Filip2056379SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Fino
5.Čufer Darja2120834SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Zavetniki
6.Kerševan Aljaž2056392SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Alti
7.Novak Tine2056377SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Alti
8.Kete Ivo2034084SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Zavetniki
9.Novak Jakob253334SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Fino
10.Ferenc Martin2088832SOM srednjaOK TivoliSlovenia MA
11.Kunc Matevž2050437SOM srednjaOK TivoliSlovenia botrska naveza
12.Pribaković Borštnik Ana406886SOM srednjaOK TivoliSlovenia AA
13.Ferenc Tinka442838SOM srednjaOK TivoliSlovenia ZT
14.Borštnik Aleš406885SOM srednjaOK TivoliSlovenia AA
15.Ferenc Ales435642SOM srednjaOK TivoliSlovenia MA
16.Ferenc Zala7207941SOM srednjaOK TivoliSlovenia ZT
17.Šuc Timotej2113841SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T in T
18.Malus Franc1425117SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia Grill dream team
19.Babič Silvo2069808SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia NinoAndrej
20.Seljak Luka8011033SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia LukaNejc
21.Zupan Tilen1425109SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T&R
22.Zupan Romana1425101SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T&R
23.Korelc Andrej2069819SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia NinoAndrej
24.Zorman Jernej9988877SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia Grill dream team
25.Kremžar Tomaž2103909SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T in T
26.Turk Nejc1425107SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia LukaNejc
27.Bauman Boris7673167SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK
28.Allwinger Herwig700500SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK 2
29.Boyadzhiev ml. Ivan2036467SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK
30.Allwinger Herwig Jr.8040199SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK 2
31.Radovan Dalibor2107073SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia DaliDuška
32.Močnik Griša406815SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MarušaGriša
33.Anderluh Katarina Eva406896SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And1
34.Vodlan DarjaSOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia AlenkaDarja
35.Škarabot Miha7841967SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MihaDušan
36.Debeljak Maruša406816SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MarušaGriša
37.Anderluh Gregor305954SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And1
38.Škarabot Alenka445705SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia AlenkaDarja
39.Smole Dušan232445SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MihaDušan
40.Radovan DuškaSOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia DaliDuška
41.Sedej David406860SOM srednjaOK AzimutSlovenia OKA 2
42.Žižek Saša2141141SOM srednjaOK AzimutSlovenia Sosedi
43.Sedej Matej1413730SOM srednjaOK AzimutSlovenia OKA 2
44.Žižek Rok406721SOM srednjaOK AzimutSlovenia Brežina
45.Miháczi Zoltán9080700SOM srednjaTipo Orienteering ClubHungary TTE
46.Holper Antónia9080800SOM srednjaTipo Orienteering ClubHungary TTE
47.Cignini Stella2048128SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Nastja Ferluga
48.Sergas Mauro2045578SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Pietro Sergas
49.Henry Luna2120892SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Iris Pecorari
50.Pecorari Iris8004754SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Luna Henry
51.Tic Ruben2120839SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Furlan Massimiliano
52.Furlan Massimiliano2136732SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Tic Ruben
53.Oleotto Elia1423306SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Goran Polojaz
54.Sergas Pietro2118100SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Mauro Sergas
55.Gaion Sara2051670SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Piero Giudici
56.Sepin Chiara2015603SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Elena Snidero
57.Ferluga Nastja2015606SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Stella Cignini
58.Giudici Piero349541SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Sara Gaion
59.Polojaz Goran2065885SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Elia Oleotto
60.Ferluga Peter2015607SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Gregor Pavlic
61.Pavlic Gregor2065880SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Peter Ferluga
62.Snidero Elena2091649SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Chiara Sepin
63.Gaston SanchezSOM srednjaPolzelaRussia RUS_ARG
64.Gavrilov Igor1007956SOM srednjaPolzelaRussia RUS_ARG

SOM srednja solo
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141SOM srednja soloKamniški orientacijski klubSlovenia *Kokijev solo
2.Šumečki Janez445685SOM srednja soloOK TivoliSlovenia
3.Kunc Robert2073100SOM srednja soloOK TivoliSlovenia
4.Korenjak Miha2113844SOM srednja soloOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Zambiasi Clizia8088086SOM srednja soloTeam Friuli Venezia GiuliaItaly
6.Pavlič Zdenko2088835SOM srednja soloSSD-AŠZ GAJAItaly
7.Horvat TomažSOM srednja soloXI SNOUBSlovenia XI SNOUB

SOM kratka
1.Cigoj Rok2121782SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Maro
2.Bovcon Matija232463SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Gama
3.Bratož Matej232466SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Maro
4.Nemeček Gal253347SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Gama
5.Kremžar Lucija2103910SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia E in L
6.Šuc Enej2113839SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia E in L
7.Malus Vita1425116SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia Oradi
8.Malus Marta1425113SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia Oradi
9.Anderluh Ana Maja235897SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And2
10.Anderluh Luka895021SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And2
11.Anderluh Marija50289SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And2
12.Eržen Nea2052183SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 3
13.Sedej Vlado1398546SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 1
14.Močnik Jana442805SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 3
15.Sedej Rok406859SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 1
16.Margiore Elena349553SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Gabriele Giudici
17.Henry Gaia2091669SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Matej Ferluga
18.Ferluga Matej2084579SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Gaia Henry
19.Henry Maria2114479SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Giudici Gabriele
20.Giudici Gabriele232678SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Elena Margiore

SOM kratka solo
1.Kariž Jan PatrickSOM kratka soloIndividuals/No club