v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOM 2019->Entries by countries  (number of entries: 110)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid ime para
1.Sotošek Katerina2132999SOM srednjaIndividuals/No club Sosedi
2.Valič RokSOM srednjaIndividuals/No club botrska naveza
3.Sotosek Gorazd2141179SOM srednjaIndividuals/No club Brežina
4.Kariž Jan PatrickSOM kratka soloIndividuals/No club

Hungary
1.Holper Antónia9080800SOM srednjaTipo Orienteering ClubHungary TTE
2.Miháczi Zoltán9080700SOM srednjaTipo Orienteering ClubHungary TTE

Italy
1.Margiore Elena349553SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Gabriele Giudici
2.Giudici Gabriele232678SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Elena Margiore
3.Ferluga Matej2084579SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Gaia Henry
4.Henry Maria2114479SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Giudici Gabriele
5.Henry Gaia2091669SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Matej Ferluga
6.Oleotto Elia1423306SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Goran Polojaz
7.Sergas Pietro2118100SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Mauro Sergas
8.Gaion Sara2051670SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Piero Giudici
9.Sepin Chiara2015603SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Elena Snidero
10.Furlan Massimiliano2136732SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Tic Ruben
11.Sergas Mauro2045578SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Pietro Sergas
12.Henry Luna2120892SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Iris Pecorari
13.Pecorari Iris8004754SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Luna Henry
14.Tic Ruben2120839SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Furlan Massimiliano
15.Cignini Stella2048128SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Nastja Ferluga
16.Polojaz Goran2065885SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Elia Oleotto
17.Ferluga Peter2015607SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Gregor Pavlic
18.Pavlic Gregor2065880SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Peter Ferluga
19.Snidero Elena2091649SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Chiara Sepin
20.Ferluga Nastja2015606SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Stella Cignini
21.Giudici Piero349541SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaItaly Sara Gaion
22.Zambiasi Clizia8088086SOM srednja soloTeam Friuli Venezia GiuliaItaly
23.Pavlič Zdenko2088835SOM srednja soloSSD-AŠZ GAJAItaly

Russia
1.Gavrilov Igor1007956SOM srednjaPolzelaRussia RUS_ARG
2.Gaston SanchezSOM srednjaPolzelaRussia RUS_ARG

Slovenia
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141SOM srednja soloKamniški orientacijski klubSlovenia *Kokijev solo
2.Cankar Uroš520519SOM dolgaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia ŠOK1
3.Eržen Boris520504SOM dolgaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia ŠOK1
4.Čufer Matija2034088SOM dolgaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Polhi
5.Čufer Stanko2034098SOM dolgaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Polhi
6.Bratož Matej232466SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Maro
7.Nemeček Gal253347SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Gama
8.Bovcon Matija232463SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Gama
9.Cigoj Rok2121782SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Maro
10.Novak Jakob253334SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Fino
11.Kete Ivo2034084SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Zavetniki
12.Kerševan Aljaž2056392SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Alti
13.Novak Tine2056377SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Alti
14.Štor Filip2056379SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Fino
15.Čufer Darja2120834SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia Zavetniki
16.Jevševar Bojan2077852SOM dolgaOK BrežiceSlovenia OKB
17.Hribar Anica2077785SOM dolgaOK BrežiceSlovenia OKB
18.Černe Aljaž2065597SOM dolgaOK TivoliSlovenia AD
19.Pobega Davor2114460SOM dolgaOK TivoliSlovenia AD
20.Ferenc Martin2088832SOM srednjaOK TivoliSlovenia MA
21.Pribaković Borštnik Ana406886SOM srednjaOK TivoliSlovenia AA
22.Kunc Matevž2050437SOM srednjaOK TivoliSlovenia botrska naveza
23.Ferenc Tinka442838SOM srednjaOK TivoliSlovenia ZT
24.Borštnik Aleš406885SOM srednjaOK TivoliSlovenia AA
25.Ferenc Ales435642SOM srednjaOK TivoliSlovenia MA
26.Ferenc Zala7207941SOM srednjaOK TivoliSlovenia ZT
27.Kunc Robert2073100SOM srednja soloOK TivoliSlovenia
28.Šumečki Janez445685SOM srednja soloOK TivoliSlovenia
29.Zupan Gregor7210497SOM dolgaOrientacijski klub KomendaSlovenia KT 100
30.Kölner Blaž7210500SOM dolgaOrientacijski klub KomendaSlovenia KT 100
31.Kremžar Lucija2103910SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia E in L
32.Šuc Enej2113839SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia E in L
33.Malus Vita1425116SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia Oradi
34.Malus Marta1425113SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSlovenia Oradi
35.Kremžar Tomaž2103909SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T in T
36.Turk Nejc1425107SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia LukaNejc
37.Korelc Andrej2069819SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia NinoAndrej
38.Zupan Romana1425101SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T&R
39.Zorman Jernej9988877SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia Grill dream team
40.Seljak Luka8011033SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia LukaNejc
41.Zupan Tilen1425109SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T&R
42.Babič Silvo2069808SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia NinoAndrej
43.Šuc Timotej2113841SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia T in T
44.Malus Franc1425117SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSlovenia Grill dream team
45.Ravnikar Žan7210496SOM dolga soloOrientacijski klub KomendaSlovenia *KT 100+
46.Korenjak Miha2113844SOM srednja soloOrientacijski klub KomendaSlovenia
47.Boyadzhiev ml. Ivan2036467SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK
48.Allwinger Herwig Jr.8040199SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK 2
49.Allwinger Herwig700500SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK 2
50.Bauman Boris7673167SOM srednjaMariborski OKSlovenia MOK
51.Foški Mojca7131068SOM dolgaOrientacijski Klub PolarisSlovenia PolarisMV
52.Foški Valter1398948SOM dolgaOrientacijski Klub PolarisSlovenia PolarisMV
53.Anderluh Ana Maja235897SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And2
54.Anderluh Luka895021SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And2
55.Anderluh Marija50289SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And2
56.Škarabot Miha7841967SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MihaDušan
57.Debeljak Maruša406816SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MarušaGriša
58.Anderluh Gregor305954SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And1
59.Vodlan DarjaSOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia AlenkaDarja
60.Radovan Dalibor2107073SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia DaliDuška
61.Močnik Griša406815SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MarušaGriša
62.Anderluh Katarina Eva406896SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia And1
63.Smole Dušan232445SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia MihaDušan
64.Radovan DuškaSOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia DaliDuška
65.Škarabot Alenka445705SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSlovenia AlenkaDarja
66.Sedej Vlado1398546SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 1
67.Eržen Nea2052183SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 3
68.Sedej Rok406859SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 1
69.Močnik Jana442805SOM kratkaOK AzimutSlovenia OKA 3
70.Žižek Rok406721SOM srednjaOK AzimutSlovenia Brežina
71.Sedej Matej1413730SOM srednjaOK AzimutSlovenia OKA 2
72.Žižek Saša2141141SOM srednjaOK AzimutSlovenia Sosedi
73.Sedej David406860SOM srednjaOK AzimutSlovenia OKA 2
74.Korošec JanezSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd JAKA
75.Osanič AlešSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd RAAL
76.Rutar KatjaSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd JAKA
77.Atelšek RafkoSOM dolgaPustolovec RajdSlovenia Pustolovec Rajd RAAL
78.Aljančič NatašaSOM dolga soloPustolovec RajdSlovenia
79.Horvat TomažSOM srednja soloXI SNOUBSlovenia XI SNOUB