5. Lauf zum Isar-Cup 2022->Entries by classes (number of entries: 69)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
Damen A |
1. | Enborg Anna | 8212177 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
2. | Badia Comas Núria | 8008041 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
3. | Herashchenko Dianora | 8061995 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
4. | Kasatkina Olga | 8076708 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
5. | Manoilova Olga | 235848 | Damen A | OC München | Germany | YES |
Keine Präferenz |
6. | Geiger Christiane | 8188811 | Damen A | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
7. | Geiger Lara | 8003006 | Damen A | SV Mietraching | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
Herren A |
1. | Lang Florian | 2067871 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
2. | Körner Christoph | 8230289 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
3. | Körner Ralph | 8099000 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
4. | Enborg Andreas | 8071340 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
5. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
6. | Danninger Tobias | 8494948 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
7. | Neumüller Mathias | 7208679 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
8. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
9. | Ebert Roger | 8182128 | Herren A | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
10. | Baath Ole | 8130206 | Herren A | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
11. | Holstein Oliver | 8454548 | Herren A | TV 1881 Altdorf | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
12. | Hötzinger Stefan | 8025369 | Herren A | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
13. | Engl Robert | 8013313 | Herren A | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
14. | Lucke Moritz | 8012012 | Herren A | Post SV Dresden | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
Damen B |
1. | Schultze Andrea | 9669336 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
2. | Oechler Heike | 8004488 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
3. | Schöps Sabrina | 8112341 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
4. | Schöps Vanessa | 8112306 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
5. | Danninger Alexandra | 8434348 | Damen B | OC München | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
6. | Ebert Josephine | 1982725 | Damen B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
7. | Liebl Gertrud | 2078968 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
8. | Chrtková Anežka | 8039981 | Damen B | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
9. | Hötzinger Verena | 8100804 | Damen B | TSV Natternberg | Germany | YES |
Keine Präferenz |
Herren B |
1. | Senin Mikhail | 1406742 | Herren B | Individuals/No club | | YES |
Keine Präferenz |
2. | Oechler Jakob | 8022506 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
3. | Dünzinger Werner | 8403282 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
4. | Zoltner Helge | 8181062 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
5. | Dünzinger Jonas | 8404019 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
6. | Marquardt Tom | 2099894 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
7. | Schöps Norbert | 7210320 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
8. | Eben Josef | 2013355 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
Keine Präferenz |
9. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Herren B | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
10. | Danninger Bastian | 8333838 | Herren B | OC München | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
11. | Preuß Alexander | 2088500 | Herren B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
12. | Baath Veikko | 8290664 | Herren B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
13. | Liebl Siegfried | 2045572 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
14. | Kümpfbeck Josef | 7090356 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
15. | Rietze Christian | 8138079 | Herren B | TV 1881 Altdorf | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
Damen C |
1. | Schöps Angelika | 8200765 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
2. | Marquardt Janet | 2046029 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
3. | Marquardt Neele | 2099895 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
4. | Schöps Anke | 7211150 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
5. | Barth Katrin | 2046020 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
6. | Ehrl Blandine | 8201026 | Damen C | OL Forstern | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
Herren C |
1. | Oechler Moritz | 8324441 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
2. | Barth Jörg | 2013357 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
3. | Badia Landefeld Gil | 8288822 | Herren C | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
4. | Ebert James | 2048520 | Herren C | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
Schüler D |
1. | Senina Nadezhda | 1406745 | Schüler D | Individuals/No club | | YES |
Keine Präferenz |
2. | Oechler Lukas | 8667644 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
3. | Angerer Karina | 2046023 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
4. | Dünzinger Maja | 2046027 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
5. | Dünzinger Nora | 2046022 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
6. | Barth Maximilian | 8210910 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
7. | Marquardt Anton | 2046028 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
8. | Enborg Malte | 821217 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
9. | Enborg Wilma | 790713 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
10. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
11. | Ebert Nora | 422695 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
Offen D |
1. | Lukombo Isilda | 999000 | Offen D | Individuals/No club | | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
2. | Dünzinger Steffi | 2046021 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
3. | Ehrl Charlotte | 1469 | Offen D | OL Forstern | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
|