5. Lauf zum Isar-Cup 2022->Entries by countries (number of entries: 69)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
1. | Senin Mikhail | 1406742 | Herren B | Individuals/No club | | YES |
Keine Präferenz |
2. | Senina Nadezhda | 1406745 | Schüler D | Individuals/No club | | YES |
Keine Präferenz |
3. | Lukombo Isilda | 999000 | Offen D | Individuals/No club | | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
Germany |
1. | Körner Ralph | 8099000 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
2. | Körner Christoph | 8230289 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
3. | Lang Florian | 2067871 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
4. | Schöps Sabrina | 8112341 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
5. | Schöps Vanessa | 8112306 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
6. | Oechler Heike | 8004488 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
7. | Schultze Andrea | 9669336 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
8. | Schöps Norbert | 7210320 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
9. | Dünzinger Werner | 8403282 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
10. | Zoltner Helge | 8181062 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
11. | Dünzinger Jonas | 8404019 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
12. | Oechler Jakob | 8022506 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
13. | Marquardt Tom | 2099894 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
14. | Eben Josef | 2013355 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
Keine Präferenz |
15. | Barth Katrin | 2046020 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
16. | Marquardt Janet | 2046029 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
17. | Marquardt Neele | 2099895 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
18. | Schöps Angelika | 8200765 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
19. | Schöps Anke | 7211150 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
20. | Oechler Moritz | 8324441 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
21. | Barth Jörg | 2013357 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
22. | Barth Maximilian | 8210910 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
23. | Marquardt Anton | 2046028 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
24. | Oechler Lukas | 8667644 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
25. | Dünzinger Maja | 2046027 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
26. | Dünzinger Nora | 2046022 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
27. | Angerer Karina | 2046023 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
28. | Dünzinger Steffi | 2046021 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
29. | Herashchenko Dianora | 8061995 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
30. | Manoilova Olga | 235848 | Damen A | OC München | Germany | YES |
Keine Präferenz |
31. | Kasatkina Olga | 8076708 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
32. | Badia Comas Núria | 8008041 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
33. | Enborg Anna | 8212177 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
34. | Enborg Andreas | 8071340 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
35. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
36. | Danninger Tobias | 8494948 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
37. | Neumüller Mathias | 7208679 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
38. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
39. | Danninger Alexandra | 8434348 | Damen B | OC München | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
40. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Herren B | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
41. | Danninger Bastian | 8333838 | Herren B | OC München | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
42. | Badia Landefeld Gil | 8288822 | Herren C | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
43. | Enborg Malte | 821217 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
44. | Enborg Wilma | 790713 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
45. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
46. | Ebert Roger | 8182128 | Herren A | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
47. | Baath Ole | 8130206 | Herren A | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
48. | Ebert Josephine | 1982725 | Damen B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
49. | Baath Veikko | 8290664 | Herren B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
50. | Preuß Alexander | 2088500 | Herren B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
51. | Ebert James | 2048520 | Herren C | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
52. | Ebert Nora | 422695 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
53. | Liebl Gertrud | 2078968 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
54. | Liebl Siegfried | 2045572 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
55. | Kümpfbeck Josef | 7090356 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
56. | Holstein Oliver | 8454548 | Herren A | TV 1881 Altdorf | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
57. | Rietze Christian | 8138079 | Herren B | TV 1881 Altdorf | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
58. | Hötzinger Stefan | 8025369 | Herren A | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
59. | Engl Robert | 8013313 | Herren A | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
60. | Hötzinger Verena | 8100804 | Damen B | TSV Natternberg | Germany | YES |
Keine Präferenz |
61. | Chrtková Anežka | 8039981 | Damen B | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
62. | Geiger Christiane | 8188811 | Damen A | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
63. | Geiger Lara | 8003006 | Damen A | SV Mietraching | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
64. | Lucke Moritz | 8012012 | Herren A | Post SV Dresden | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
65. | Ehrl Blandine | 8201026 | Damen C | OL Forstern | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
66. | Ehrl Charlotte | 1469 | Offen D | OL Forstern | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
|