v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SEEMOC 2018 - South East European Masters Orienteering Championships 2018->Entries by countries  (number of entries: 122)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Relay Category Relay Leg O-top
1.Yaşar AhmetM50Individuals/No club MW45

Bulgaria
1.Dachev Stoyan7300016M50Uzana GabrovoBulgariaYES MW55 none
2.Nikolova Eleonora2013475W35Uzana GabrovoBulgariaYES MW35
3.Gateva Miglena2013415W45Uzana GabrovoBulgariaYES MW45
4.Nikolaev Hristo412732M65Uzana GabrovoBulgariaYES MW55
5.Krasteva Milena2013447W40Uzana GabrovoBulgariaYES MW35
6.Kasev Milen1401684M40Uzana GabrovoBulgariaYES MW45
7.Mitev Mitko2073598M50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45
8.Miteva Pavlina2102493W50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45
9.Halachev Nikolay1409403M35Compass-CrossBulgaria MW35
10.Koev Krasimiv1409405M45Compass-CrossBulgaria MW45
11.Kamenarov Kamen1007874M55Compass-CrossBulgaria MW45
12.Kamenarova Tzvetelina412900W55Compass-CrossBulgaria MW45
13.Iliev Slav8625790M50SKO "Kompas"RadnevoBulgaria MW45
14.Ilieva Pavlina2800439W45SKO "Kompas"RadnevoBulgaria MW45
15.Dimitrova Tanya9555406W35Sarnena GoraBulgaria MW35
16.Kainakchieva Julia2013405W45MladostBulgaria MW45
17.Danailova Marisya2086946W60MladostBulgaria MW55
18.Frangova Zhivka2013448W60MladostBulgaria MW55
19.Penkova Violeta2008675W40MazalatBulgaria MW45
20.Dragoev Milen7300264M45DIANABulgaria MW35
21.Nikolov Daniel8652501M45DIANABulgaria MW35
22.Sapundjieva Radmila2073609W45DIANABulgaria MW35
23.Georgieva Radina2008657W40DIANABulgaria MW35
24.Zheceva Mariana2008619W50DIANABulgaria MW35
25.Koynov Konstantin1007900M50Bulgarian O FederationBulgaria MW45
26.Ganev Radi2008590M60Bulgarian O FederationBulgaria MW55
27.Kamenov Kiril2008596M70TEA Club SofiaBulgaria MW55
28.Iordanov Plamen8627833M40Valdi SofiaBulgaria MW35
29.Mihalev Pavel8655699M60Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
30.Topalova Nikolina1409410W45Orlovo GnezdoBulgaria MW45 none
31.Dimitrova Mariana8655700W55Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
32.Neichev Toncho8655698M65Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
33.Marinova-Zhaltova Krassimira1409414W60Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
34.Kolev Krasimir1302758M45BROWN TEAM BGBulgaria MW45 none
35.Dimitrov Dimitar2073612M55BROWN TEAM BGBulgaria MW55 none
36.Dimitrova Petya2073613W50BROWN TEAM BGBulgaria MW55 none
37.Ivanova ElvinaW50BROWN TEAM BGBulgaria MW45 none
38.Todorova Margarita412722W50BROWN TEAM BGBulgaria MW45 none

Croatia
1.Vuk Tomislav7778899M35OK VihorCroatia MW35
2.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia MW45
3.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia MW45
4.Cvitković Maja636977W55OK VihorCroatia MW55
5.Mesić Ivica222401M65OK VihorCroatia MW55
6.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia MW35
7.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatia MW35
8.Vukelić Bojan300743M45OK MaksimirCroatia MW45
9.Merunka Darko7630314M55OK MaksimirCroatia MW45
10.Raškaj Darko893828M55OK KapelaCroatia MW35
11.Glinska Beata Adrianna2109710W45OK KapelaCroatia MW35
12.Fabijanić Daniel446316M35OK JelenCroatia MW35
13.Šeperić-Grdiša Ivan7622357M35OK JelenCroatia MW35
14.Beblek Ana7663976W35OK JelenCroatia MW35
15.Pongrac Branimir7032222M35OK JapeticCroatia MW35
16.Ocvirk Eva700027W45OK JapeticCroatia MW35
17.Ocvirk Edi8020899M40OK JapeticCroatia MW35
18.Seražin Korper Sabina46479W40Team CroatiaCroatia MW35

Cyprus
1.Bridger Diana880286W55ORIENTACTIONCyprus MW55

Italy
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES MW45 Leg 3, with Grilli and Vassileva, Italy
2.Giuganino Barbara7202221W35CO2ItalyYES MW35
3.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES MW45 Leg Woman, with Grilli and Brambilla, Italy
4.Grilli Alberto8488388M50Punto NordItaly MW45 Leg 1 with Vassileva and Brambilla, Italy
5.Licia Kalcich210463W70Polisportiva BesaneseItaly MW55

Moldova
1.Balmuș Gheorghe1000320M65COS Dinamo-OLDMoldova MW35 none
2.Degteareov Vladimir1000325M70COS Dinamo-OLDMoldova MW35 none

Romania
1.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania MW45
2.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania MW45
3.Stupu Petru211743M45CSU BrasovRomania MW35
4.Stupu Anca211743W35CSU BrasovRomania MW35
5.Dodonu Ion1304121M65CSU BrasovRomania MW35
6.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania MW35
7.Fey Sandor1006654M60Transilva ClujRomania MW35
8.Fey Clara1006648W70Transilva ClujRomania MW35
9.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania MW55
10.Deconescu NataliaW60Clubul Sportiv Orienteering MastersRomania MW35
11.Minoiu Emilian8000407M60Universitatea CraiovaRomania MW55 1
12.Minoiu Veronica8000401W45Universitatea CraiovaRomania MW45 1
13.Tămaș Relu8637582M45C. S. SPRIA BaiaRomania MW35
14.Costan Grigor1116667M55C.S. Garage Racing Baia MareRomania MW35
15.Sebestyen Istvan7777740M40Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania MW35
16.Galateanu Lucian425851M70UNEFS BucharestRomania MW35

Serbia
1.Markovic Radovan1600010M50OK JasenicaSerbia MW35
2.Milovanovic Zoran888889M55OK JasenicaSerbia MW35 SRB 1 1
3.Ljubisavljevic Tatjana2015226W40OK JasenicaSerbia MW35
4.Ivanišević Luka2077030M55SK DMBSerbia MW55
5.Cvetković Milan348523M65PSD KopaonikSerbia MW35
6.Nikolic Dragan2077036M60''CELIK'' SmederevoSerbia MW55
7.Zagorac Djordje437223M65POSK " PTT "BeogradSerbia MW55
8.Avramovic Dejan435132M40Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia MW35
9.Dimitrijevic Ilija9599997M60OK DIFSerbia MW55
10.Bacanac Ljubica2082999W65OK DIFSerbia MW55
11.Juhas Irina2077032W50OK DIFSerbia MW45
12.Markovic Srdjan2077069M50PSK PobedaSerbia MW35
13.Milacic - Bajic Mirjana206415W70PSK PobedaSerbia MW55
14.Krstić Predrag9998889M40PSK PobedaSerbia MW35
15.Radovanovic Slobodan1396144M50SK MAGIC MAPSerbia MW35 1
16.Petrovic Natasha1403182W40SK MAGIC MAPSerbia MW35 2
17.Veljovic Slobodan1401554M40SK MAGIC MAPSerbia MW35 3
18.Krstić Dragan1413995M45OK ParacinSerbia MW35 none
19.Ilic Dejan8637583M45OK ParacinSerbia MW45 none

Slovenia
1.Kenda Klemen887795M35Team SloveniaSlovenia MW35 SLO10-1
2.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia MW35
3.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia MW35
4.Petrovič Dušan1566506M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia MW35
5.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia MW45
6.Pribaković Borštnik Ana406886W45OK TivoliSlovenia MW45
7.Močnik Silvij1401599M60OK AzimutSlovenia MW55
8.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
9.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45
10.Zavrl Janez7055111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45 none
11.Hacin Kölner Irena1425110W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
12.Zupan Romana1425101W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
13.Zupan Gregor7210497M40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
14.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 S
15.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 L
16.Kovač Marija438027W65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 M

Turkey
1.Fenmen Nermin7000017W60Ankara GSMTurkey MW55 2
2.Doğan Hüseyin7208059M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45
3.Ipekoglu Suat7208055M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45
4.Gökbulut Kudret7208058M50Yenimahalle Teknik Turkey MW45
5.Sen Sinan1681227M50Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
6.Sen Sibel1690207W45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none