v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Cerkno Cup 2024 (4 days)->Entries by clubs  (number of entries: 213)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Special request/other

Individuals/No club
1.Lehmann Karsten8076031M21AIndividuals/No clubYES
2.Yaari AmosOPEN LONGIndividuals/No club

ACA Aix Provence
1.Champigny Laurent8081075M45ACA Aix ProvenceFranceYES

Albert Family HU
1.Albert Gáspár8516258M45Albert Family HUHungaryYES
2.Koritár Zsuzsanna976OPEN SHORTAlbert Family HUHungaryYES

ASA TA O-Club
1.Verbin Amit8510270M12ASA TA O-ClubIsrael
2.Verbin Idan8332277M14ASA TA O-ClubIsrael
3.Verbin Oded2071101OPEN LONGASA TA O-ClubIsrael
4.Verbin Asia2123163OPEN SHORTASA TA O-ClubIsrael

ASUL Sports Nature
1.Guittard Raphaël8509035M16ASUL Sports NatureFranceYES
2.Guittard Joel8512087M50ASUL Sports NatureFranceYES
3.Guittard Eloïse2132418W20ASUL Sports NatureFranceYES

Balatonfüredi Sport Club
1.Makaró Gábor8119372M35Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
2.Vizi Csaba8648824M50Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
3.Vizi Dóra8088803W21BBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES

Ballerup OK
1.Cederberg Rune8523636M16Ballerup OKDenmarkYES
2.Cederberg Claus8505432M55Ballerup OKDenmarkYES
3.Cederberg Diana8009298W45Ballerup OKDenmarkYES

Berchziechen und Strüchewetzer
1.Wolf Tobias8077697M50Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu
2.Weidig Sonja428541W50Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu

BETA URSUS Rosice
1.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech Republic
2.Ptáčková Aneta8033293W21BBETA URSUS RosiceCzech Republic

Borasca
1.Claes Johan7000757M65BorascaBelgiumYES
2.Baerts Anita7032505W65BorascaBelgiumYES

CO2
1.Virgolini Maria Pia8275082W60CO2Italy

CR-Sports
1.Rietze Christian8383338M45CR-SportsGermanyYES

CUS TORINO ORIENTEERING
1.Bisoffi Stefano8404030M70CUS TORINO ORIENTEERINGItalyYES
2.Liverani Maria-elena8501660W65CUS TORINO ORIENTEERINGItalyYES

Devyni OSK
1.Jonauskas Genadijus8112236M60Devyni OSKLithuaniaYES Early start on 4 stage
2.Jonauskiene Janina8112234W60Devyni OSKLithuaniaYES Early start on 4 stage

Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE
1.Kiss Mikes Tamás8040227M21EEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES
2.Korózs Attila8509150M21EEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES
3.Molnár Anna1451901OPEN SHORTEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES
4.Kovács Dorina8444844W18Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES

Fortuna OSK
1.Petrevičius Aras8667575M40Fortuna OSKLithuaniaYES
2.Petrevičienė Aistė1719908W21BFortuna OSKLithuaniaYES

Friuli MTB & Orienteering ASD
1.Specogna Giuseppe8120950M70Friuli MTB & Orienteering ASDItaly

Frontela-O
1.Hernández Fernández Antonio8051273M35Frontela-OSpainYES
2.Calvo Segovia Nuria8202022W45Frontela-OSpainYES

Gronlait Orienteering Team
1.Sandri Eddy8112336M40Gronlait Orienteering TeamItalyYES

hamok
1.Deferm Jens8508022M12hamokBelgiumYES
2.Deferm Kobe8508103M14hamokBelgiumYES
3.Deferm Sam8064406M21EhamokBelgiumYES
4.Anciaux Benjamin8638375M21EhamokBelgium
5.Zoons Joke8006139W21EhamokBelgium
6.Oeyen Greet8202070W21EhamokBelgiumYES

HSE Szentendre
1.Kerényi Dénes8100257M65HSE SzentendreHungaryYES
2.Muzsnai Ágota8211055W65HSE SzentendreHungaryYES

HSV OL Wiener Neustadt
1.Lipphart-Kirchmeir Harald8120667M55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
2.Kirchmeir Elisabeth8030766W55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES

Kamniški orientacijski klub
1.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSlovenia

LE BREUIL CO
1.Cachard Christian8002348M65LE BREUIL COFranceYES
2.Pierson Blandine8002143W55LE BREUIL COFranceYES

Modiin O club
1.Yodfat Ofer2071017M65Modiin O clubIsrael
2.Nativ Ruth2071179W60Modiin O clubIsrael

OC Fürstenfeld
1.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES

OK Azimut
1.Mlakar Oliver2142769KIDSOK AzimutSlovenia
2.Sedej Žiga8639742M12OK AzimutSlovenia
3.Sedej Rok8639740M14OK AzimutSlovenia
4.Mlakar Robi1110266M14OK AzimutSlovenia
5.Obid Anze2132996M14OK AzimutSlovenia
6.Sedej David8639743M16OK AzimutSlovenia
7.Bizjak Božo2133344M18OK AzimutSlovenia
8.Mikuž Denis8639728M21BOK AzimutSlovenia
9.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
10.Mlakar Tomaž2159477M21BOK AzimutSlovenia
11.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
12.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
13.Sedej Matej8639741M35OK AzimutSlovenia
14.Obid Marko2107057M45OK AzimutSlovenia
15.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
16.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
17.Mlakar Špela2224209W12OK AzimutSlovenia
18.Obid Neža8639745W18OK AzimutSlovenia
19.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
20.Mlakar Zajc Vesna2155040W21BOK AzimutSlovenia
21.Sedej Katarina1100102W21BOK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin8639717M20OK BrežiceSloveniaYES
2.Bogovič Vid439275M21EOK BrežiceSloveniaYES
3.Piltaver Jaka1398941M35OK BrežiceSloveniaYES
4.Jevševar Bojan8639721M35OK BrežiceSloveniaYES
5.Hribar Anica8639720W45OK BrežiceSloveniaYES

OK Jihlava
1.Prášilová Monika2088159BEGINNERSOK JihlavaCzech Republic
2.Prošek Filip8409897M10OK JihlavaCzech Republic
3.Prášil Šimon8107762M16OK JihlavaCzech Republic
4.Hofhanzl Antonín8116806M16OK JihlavaCzech Republic
5.Prášil Adam8033299M16OK JihlavaCzech Republic
6.Prášil Jakub8014531M18OK JihlavaCzech Republic
7.Orany Vojtech8116725M20OK JihlavaCzech Republic
8.Prášil Tomáš8666871M20OK JihlavaCzech Republic
9.Frýba Dominik8113526M21AOK JihlavaCzech RepublicYES
10.Hofhanzl Abraham2800340M50OK JihlavaCzech Republic
11.Prášil Aleš8015316M50OK JihlavaCzech Republic
12.Beneš Jan8651725M50OK JihlavaCzech Republic
13.Prášil Marek8116817M50OK JihlavaCzech Republic
14.Prosek Michal8028823OPEN SHORTOK JihlavaCzech Republic
15.Prošková Andrea8063078W10 shadowedOK JihlavaCzech Republic
16.Benešová Michaela8005147W18OK JihlavaCzech Republic
17.Oranyova Sylva8410786W18OK JihlavaCzech Republic
18.Hofhanzlová Štěpánka8116689W18OK JihlavaCzech Republic
19.Čápová Eliška8522650W20OK JihlavaCzech Republic
20.Plachá Zita8522956W20OK JihlavaCzech Republic
21.Foltýnová Eva8033298W21AOK JihlavaCzech RepublicYES
22.Benešová Janča8656518W21BOK JihlavaCzech Republic
23.Bartáková Petra8076038W40OK JihlavaCzech Republic
24.Hofhanzlová Hana2801046W45OK JihlavaCzech Republic

OK Střelka
1.Čáp Radim8522885M50OK StřelkaCzech Republic
2.Čápová Denisa8680427W16OK StřelkaCzech Republic
3.Šimotová Elen8047297W16OK StřelkaCzech Republic

OK Tivoli
1.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
2.Borštnik Aleš8639663M60OK TivoliSlovenia
3.Pribaković Borštnik Ana8639664W35OK TivoliSlovenia

OK99 Hradec Králové
1.Novotný Matouš886826M12OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
2.Novotný Kryštof8656702M14OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
3.Novotny Radek8656595M40OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
4.Novotná Anna2144152W12OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
5.Novotná Kateřina8656724W40OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES

OLC Graz
1.Marko Christian8445448M35OLC GrazAustriaYES
2.Marko Carmen1680808OPEN SHORTOLC GrazAustriaYES
3.Marko Carmen1680808W21EOLC GrazAustriaYES

OOB Trebic
1.Píro Matěj8521056M35OOB TrebicCzech RepublicYES
2.Lišková Karolína1988888OPEN SHORTOOB TrebicCzech RepublicYES
3.Píro Radka2125373OPEN SHORTOOB TrebicCzech RepublicYES
4.Liška VojtěchOPEN SHORTOOB TrebicCzech RepublicYES I will send the chip number lately

Orientacijski klub Komenda
1.Knavs Urban2052358M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Anže8639680M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Turk Nejc1425107M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Uštar Jure2069813M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Ficur Maurizio8011122M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kölner Blaž8280028M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Gregor8072525M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Korelc Andrej2069819M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Kölner Brina8639681W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Zavašnik Nika2070913W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Kalan Uštar Katja2124874W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Pogačar Ana Pia8639684W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Jezeršek Polona8639674W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Hacin Kölner Irena1425110W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Zupan Romana8639686W50Orientacijski klub KomendaSlovenia

Ostmarka OK
1.Farkas Lorant8499987M50Ostmarka OKNorwayYES
2.Juhasz Katalin2107021W50Ostmarka OKNorwayYES

Park World Tour Italia S.S.D.
1.Pretto Pierantonio8032920M50Park World Tour Italia S.S.D.Italy
2.Pretto Celeste Nike8202903W16Park World Tour Italia S.S.D.Italy
3.Sibiglia Katiuscia8032029W50Park World Tour Italia S.S.D.Italy

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Kete Ivo2034084M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Čufer Stanko2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Čufer Darja2088825W21BPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Poitiers Course d'Orientation
1.Fleuret Jean1999047M55Poitiers Course d'OrientationFranceYES
2.Brousse Isabelle8099666W50Poitiers Course d'OrientationFranceYES

POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
1.Rullier Alexis9473132M14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
2.Rafin Eliot9473135M14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
3.Weiman Basil9473123M16POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
4.MAISON Guillaume2444170M50POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
5.Rodriguez Stephane8001969M55POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
6.Raffin Juliette9473107W12POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
7.Maison Constance7001015W12POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
8.Coumeau Jeanne7470404W12POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
9.Guilbaud Lise7470408W14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
10.Le Pors Manon8099047W14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
11.Maison Faustine7470403W16POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
12.Maison Jeanne2050193W18POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
13.Maison Marie Laure2050021W45POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
14.Rodriguez Delphine8060274W50POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
15.Monestes Nathalie9140366W55POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES

Polisportiva Besanese
1.Sanvito Anna Maria8651369BEGINNERSPolisportiva BesaneseItaly
2.Di Stefano Gianluca8655408M60Polisportiva BesaneseItaly

Punto K Orienteering ASD
1.Vedoato Gaia2137077W12Punto K Orienteering ASDItalyYES Late start both stages.
2.Albrizio Elisa2137085W45Punto K Orienteering ASDItalyYES Late start both stages.

Punto Nord
1.Gatti Giorgio8250464M55Punto NordItaly Early start for days 2-3-4
2.Grilli Alberto8488388M55Punto NordItaly

SAGC Cestas
1.Pochet Eve1338004W16SAGC CestasFranceYES
2.Pochet Agnès1330815W50SAGC CestasFranceYES

Slavia Liberec Orienteering
1.Horáček Jáchym8003621M14Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
2.Horacek Michal8003620M40Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
3.Horáčková Eliška8076021W12Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
4.Horáčková Kateřina8076026W40Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

South Yorkshire Orienteers
1.Peel Oscar8241108M16South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
2.Todd Anna8210808W16South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Peel Jenny8030968W40South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
4.Stanyon Robyn8280366W55South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES

SRD SK
1.Seleznev AlexKIDSSRD SKEstonia
2.Seleznev Sergey8637590OPEN LONGSRD SKEstonia
3.Novokovich Maria8637588W35SRD SKEstonia

St. Andrew's Orienteering Club Glasgow
1.Paul Rudi8462678M21ESt. Andrew's Orienteering Club GlasgowUnited Kingdom

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Lange Udo8629608M50SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
2.Lange Linda8515510W12SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES

SV Mietraching
1.Hartmann Dirk8114116M60SV MietrachingGermanyYES Late start times for Etappe 1,2 and 3 and early start time for Etappe 4. Thanks in advance.

SV MÖLTEN RAIFFEISEN AMATEURSPORTVEREIN
1.Hofer Iwan8023002M45SV MÖLTEN RAIFFEISEN AMATEURSPORTVEREINItalyYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Maja980588BEGINNERSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Cankar TeodorM10Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Boris520504M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Cankar Uroš8072561M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Eržen Izabela980592W12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Cankar Tinkara520519W14Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Plavčak Ana2045587W21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

The Hague Orienteering Runners
1.Groeneveld Odin8180107M18The Hague Orienteering RunnersGermanyYES
2.Binsch Olaf8280169M55The Hague Orienteering RunnersGermanyYES
3.Groeneveld Mietta8020368W55The Hague Orienteering RunnersGermanyYES

Tous Azimuts Douai
1.Grattepanche Florent8059067M21ETous Azimuts DouaiFranceYES
2.Fruchart Léa1590800W21BTous Azimuts DouaiFranceYES

VALENCE SPORTS ORIENTATION
1.Plagnol Roman7110801M21AVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
2.Plagnol Francois681903M45VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
3.Plagnol Heidi7600220W16VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
4.Plagnol Mahaut7031020W21AVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
5.Plagnol Fabienne7130877W45VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES

VERVINS ORIENTATION
1.Moulière Lola8020701W18VERVINS ORIENTATIONFranceYES
2.Moulière Louise8020706W18VERVINS ORIENTATIONFranceYES
3.MOULIERE Camille8020723W50VERVINS ORIENTATIONFranceYES

WAT
1.Wareyka-Glaner Franz8334334M21EWATAustriaYES Please Starttime as far as possible from Sabine Wareyka-Glaner, thank you!
2.Wareyka-Glaner Sabine8223223W35WATAustriaYES Please Starttime as far as possible from FranzWareyka-Glaner, thank you!