7. Lauf OL-Trainingsserie Mittelfranken 2019->Entries by name (number of entries: 48)
1. | Barnickel Hanna | EK - Einsteiger kurz | MTV Bamberg | Germany | |
2. | Bially Michael | FK - Fortgeschrittene kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
3. | Bode Andreas | FK - Fortgeschrittene kurz | Individuals/No club | | |
4. | Bode Antje | FK - Fortgeschrittene kurz | Individuals/No club | | |
5. | Böhme André | FL - Fortgeschrittene lang | Förderteam OL Mittelfranken | Germany | |
6. | Borisov Aleksandra | EL - Einsteiger lang | Individuals/No club | | |
7. | Borisov Andrei | EL - Einsteiger lang | Individuals/No club | | |
8. | Cionoiu Daniel | FL - Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
9. | Deinert Ben | EK - Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
10. | Felgenhauer Florian | FL - Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
11. | Geiger Tobias | FL - Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
12. | Hack Philipp | FL - Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
13. | Hochberger Malin | EK - Einsteiger kurz | MTV Bamberg | Germany | |
14. | Horst Brit | FK - Fortgeschrittene kurz | TV 1898 Alsbach | Germany | |
15. | Horst Ulla | EK - Einsteiger kurz | TV 1898 Alsbach | Germany | |
16. | Jakobsen Andreas | FK - Fortgeschrittene kurz | Individuals/No club | | |
17. | Jakobsen Daniel | FL - Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
18. | Jakobsen Einar | EK - Einsteiger kurz | TSV Hemhofen | Germany | |
19. | Kramer Björn | FL - Fortgeschrittene lang | TSG Creidlitz | Germany | |
20. | Lock Harry | FK - Fortgeschrittene kurz | Förderteam OL Mittelfranken | Germany | |
21. | Lohmann Stephanie | FK - Fortgeschrittene kurz | Individuals/No club | | |
22. | Mitzenheim Sabine | FK - Fortgeschrittene kurz | Individuals/No club | | |
23. | Nikolaus Liviu | FL - Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
24. | Oprsal Alan | FL - Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
25. | Reichert Martin | FL - Fortgeschrittene lang | SV Leerstetten | Germany | |
26. | Rödel Michael | FL - Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
27. | Scharf Elenor | FK - Fortgeschrittene kurz | MTV Bamberg | Germany | |
28. | Scherbaum Anita | EK - Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
29. | Scherbaum Lara | FK - Fortgeschrittene kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
30. | Scherbaum Lena | EK - Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
31. | Scherbaum Luca | FK - Fortgeschrittene kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
32. | Schuh Valentin | EK - Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
33. | Seeger Guido | FL - Fortgeschrittene lang | Baiersdorfer SV | Germany | |
34. | Selz Alma | S - Kids/Schnupper | Individuals/No club | | |
35. | Selz Andreas | FL - Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
36. | Selz Thor | S - Kids/Schnupper | Individuals/No club | | |
37. | Simon Heinz Peter | FK - Fortgeschrittene kurz | MTV Bamberg | Germany | |
38. | Stein Carola | FL - Fortgeschrittene lang | DARC Franken | Germany | |
39. | Stein Jens | FL - Fortgeschrittene lang | DARC Franken | Germany | |
40. | Steinberger Martin | FK - Fortgeschrittene kurz | Individuals/No club | | |
41. | Sudhoff Sven | FL - Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
42. | Szacska Nikolett | S - Kids/Schnupper | Individuals/No club | | |
43. | Tartler Harald-Peter | FL - Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
44. | Tauchmann Susanne | FL - Fortgeschrittene lang | ASG Teuteburger Wald | Germany | |
45. | Voit Günter | EK - Einsteiger kurz | DARC Franken | Germany | |
46. | Voit Marga | FK - Fortgeschrittene kurz | DARC Franken | Germany | |
47. | Voit Michael | FL - Fortgeschrittene lang | DARC Franken | Germany | |
48. | Wurdak Max | EK - Einsteiger kurz | Individuals/No club | | |