v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
7. Lauf OL-Trainingsserie Mittelfranken 2019->Entries by countries  (number of entries: 48)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid
1.Selz ThorS - Kids/SchnupperIndividuals/No club
2.Selz AlmaS - Kids/SchnupperIndividuals/No club
3.Szacska NikolettS - Kids/SchnupperIndividuals/No club
4.Wurdak MaxEK - Einsteiger kurzIndividuals/No club
5.Borisov AleksandraEL - Einsteiger langIndividuals/No club
6.Borisov AndreiEL - Einsteiger langIndividuals/No club
7.Jakobsen AndreasFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club
8.Bode AntjeFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club
9.Lohmann StephanieFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club
10.Mitzenheim SabineFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club
11.Bode AndreasFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club
12.Steinberger MartinFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club
13.Oprsal AlanFL - Fortgeschrittene langIndividuals/No club
14.Tartler Harald-PeterFL - Fortgeschrittene langIndividuals/No club
15.Felgenhauer FlorianFL - Fortgeschrittene langIndividuals/No club
16.Sudhoff SvenFL - Fortgeschrittene langIndividuals/No club
17.Jakobsen DanielFL - Fortgeschrittene langIndividuals/No club

Germany
1.Seeger GuidoFL - Fortgeschrittene langBaiersdorfer SVGermany
2.Hochberger MalinEK - Einsteiger kurzMTV BambergGermany
3.Barnickel HannaEK - Einsteiger kurzMTV BambergGermany
4.Simon Heinz PeterFK - Fortgeschrittene kurzMTV BambergGermany
5.Scharf ElenorFK - Fortgeschrittene kurzMTV BambergGermany
6.Nikolaus LiviuFL - Fortgeschrittene langMTV BambergGermany
7.Hack PhilippFL - Fortgeschrittene langMTV BambergGermany
8.Selz AndreasFL - Fortgeschrittene langMTV BambergGermany
9.Lock HarryFK - Fortgeschrittene kurzFörderteam OL MittelfrankenGermany
10.Böhme AndréFL - Fortgeschrittene langFörderteam OL MittelfrankenGermany
11.Kramer BjörnFL - Fortgeschrittene langTSG CreidlitzGermany
12.Jakobsen EinarEK - Einsteiger kurzTSV HemhofenGermany
13.Voit GünterEK - Einsteiger kurzDARC FrankenGermany
14.Voit MargaFK - Fortgeschrittene kurzDARC FrankenGermany
15.Stein CarolaFL - Fortgeschrittene langDARC FrankenGermany
16.Stein JensFL - Fortgeschrittene langDARC FrankenGermany
17.Voit MichaelFL - Fortgeschrittene langDARC FrankenGermany
18.Geiger TobiasFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-KetschendorfGermany
19.Rödel MichaelFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-KetschendorfGermany
20.Tauchmann SusanneFL - Fortgeschrittene langASG Teuteburger WaldGermany
21.Reichert MartinFL - Fortgeschrittene langSV LeerstettenGermany
22.Horst UllaEK - Einsteiger kurzTV 1898 Alsbach Germany
23.Horst BritFK - Fortgeschrittene kurzTV 1898 Alsbach Germany
24.Scherbaum LenaEK - Einsteiger kurzTSV IpsheimGermany
25.Scherbaum AnitaEK - Einsteiger kurzTSV IpsheimGermany
26.Deinert BenEK - Einsteiger kurzTSV IpsheimGermany
27.Schuh ValentinEK - Einsteiger kurzTSV IpsheimGermany
28.Scherbaum LucaFK - Fortgeschrittene kurzTSV IpsheimGermany
29.Scherbaum LaraFK - Fortgeschrittene kurzTSV IpsheimGermany
30.Bially MichaelFK - Fortgeschrittene kurzTSV IpsheimGermany
31.Cionoiu DanielFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-NeusesGermany