v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
orientacist leta 2022->Entries by classes  (number of entries: 74)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

izziv (A)
1.Močnik Tina2070918izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Turk Nejc1425107izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Babič Silvo1425109izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Pust Tomaž2088287izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Jezeršek Polona7210499izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kölner Anže2069806izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Jarc Ajda2034095izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Jarc Val2069801izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Tilen1425102izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Pust Karin2069847izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Ravnikar Nika1425106izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Hacin Kölner Irena1425110izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Kölner Brina2113842izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Zupan Gregor8072525izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Blaž Matic9101667izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Stojan Petra2069834izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Pogačar Ana Pia1425104izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Zavrl Zala9011122izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kölner Blaž8280028izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Plavčak Ana2045587izziv (A)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
21.Cankar Uroš980588izziv (A)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
22.Raj Gregor2060387izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
23.Raj Nastja2112852izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
24.Andrejc David232473izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
25.Dudić Marko1418841izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
26.Balažič Petjaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
27.Andrejc Lenartizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
28.Mezga Tanjaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
29.Raj Lili Ivanaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
30.Poljanšek Nika8092000izziv (A)OK AzimutSlovenia
31.Hvala Gregor1398955izziv (A)OK AzimutSlovenia
32.Poljanšek Aleš8101970izziv (A)OK AzimutSlovenia
33.Osterman Eneja1398927izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
34.Foški Brina1401548izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
35.Rebolj Aljoša1408998izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
36.Foški Valter1398948izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
37.Šalamun Miro1411624izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
38.Bončina Igor2114457izziv (A)Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
39.Pribaković Borštnik Ana406886izziv (A)OK TivoliSlovenia

sprehod (B)
1.Babič Katja7210498sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Jarc Andrej2070917sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Zupan Romana1425101sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Jarc Neža235870sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Cankar Tinkara520519sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Eržen Izabela980592sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Eržen Boris520504sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
8.Raj Ida Antonijasprehod (B)OK Slovenj GradecSlovenia
9.Markovič Ingasprehod (B)OK Slovenj GradecSlovenia
10.Škarabot Alenka445705sprehod (B)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Vodlan Darja438980sprehod (B)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Bončina Vianez422512sprehod (B)Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
13.Keresteš Krešo581321sprehod (B)OK TrzinSlovenia

samo prireditev, brez orientacije
1.Babič Jasnasamo prireditev, brez orientacijeIndividuals/No club
2.Ravnikar Žan2070915samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
3.Eržen Nika2107055samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
4.Kenda Klemen2142777samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
5.Bogataj Nataša2088810samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
6.Stanonik Simon2077620samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
7.Bogataj Mark8000018samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
8.Eržen Nea2052183samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
9.Istenič Maja2127789samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
10.Bogataj Boštjan2045683samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
11.Eržen Valentin1000555samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
12.Bogataj Rok2045663samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
13.Gantar Lara2077619samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
14.Foški Mojcasamo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Petrovič Blaž1398931samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Petrovič Julita8625256samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
17.Škarabot Miha7841967samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
18.Petrovič Dušan1566506samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
19.Šalamun Ana1411623samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
20.Petrovič Gašper1401504samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
21.Piltaver Jaka1398941samo prireditev, brez orientacijeOK BrežiceSlovenia
22.Flerin Drevenšek Mojca1404141samo prireditev, brez orientacijeKamniški orientacijski klubSlovenia