v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
orientacist leta 2022->Entries by countries  (number of entries: 74)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Babič Jasnasamo prireditev, brez orientacijeIndividuals/No club

Slovenia
1.Jezeršek Polona7210499izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Močnik Tina2070918izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Turk Nejc1425107izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Babič Silvo1425109izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Pust Tomaž2088287izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Zupan Gregor8072525izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Blaž Matic9101667izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Stojan Petra2069834izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Pogačar Ana Pia1425104izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zavrl Zala9011122izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Kölner Anže2069806izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Hacin Kölner Irena1425110izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Kölner Brina2113842izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Jarc Ajda2034095izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Jarc Val2069801izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Zupan Tilen1425102izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Pust Karin2069847izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Ravnikar Nika1425106izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kölner Blaž8280028izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Babič Katja7210498sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Zupan Romana1425101sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Jarc Neža235870sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Jarc Andrej2070917sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Cankar Uroš980588izziv (A)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
25.Plavčak Ana2045587izziv (A)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
26.Eržen Izabela980592sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
27.Cankar Tinkara520519sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
28.Eržen Boris520504sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
29.Dudić Marko1418841izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
30.Andrejc Lenartizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
31.Balažič Petjaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
32.Raj Lili Ivanaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
33.Mezga Tanjaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
34.Raj Gregor2060387izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
35.Raj Nastja2112852izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
36.Andrejc David232473izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
37.Raj Ida Antonijasprehod (B)OK Slovenj GradecSlovenia
38.Markovič Ingasprehod (B)OK Slovenj GradecSlovenia
39.Poljanšek Nika8092000izziv (A)OK AzimutSlovenia
40.Hvala Gregor1398955izziv (A)OK AzimutSlovenia
41.Poljanšek Aleš8101970izziv (A)OK AzimutSlovenia
42.Ravnikar Žan2070915samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
43.Kenda Klemen2142777samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
44.Bogataj Nataša2088810samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
45.Eržen Nika2107055samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
46.Bogataj Boštjan2045683samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
47.Eržen Nea2052183samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
48.Istenič Maja2127789samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
49.Stanonik Simon2077620samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
50.Eržen Valentin1000555samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
51.Bogataj Mark8000018samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
52.Gantar Lara2077619samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
53.Bogataj Rok2045663samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
54.Šalamun Miro1411624izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
55.Foški Valter1398948izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
56.Foški Brina1401548izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
57.Rebolj Aljoša1408998izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
58.Osterman Eneja1398927izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
59.Vodlan Darja438980sprehod (B)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
60.Škarabot Alenka445705sprehod (B)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
61.Petrovič Blaž1398931samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
62.Petrovič Julita8625256samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
63.Foški Mojcasamo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
64.Škarabot Miha7841967samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
65.Petrovič Dušan1566506samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
66.Petrovič Gašper1401504samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
67.Šalamun Ana1411623samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
68.Piltaver Jaka1398941samo prireditev, brez orientacijeOK BrežiceSlovenia
69.Bončina Igor2114457izziv (A)Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
70.Bončina Vianez422512sprehod (B)Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
71.Keresteš Krešo581321sprehod (B)OK TrzinSlovenia
72.Pribaković Borštnik Ana406886izziv (A)OK TivoliSlovenia
73.Flerin Drevenšek Mojca1404141samo prireditev, brez orientacijeKamniški orientacijski klubSlovenia