v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
orientacist leta 2022->Entries by clubs  (number of entries: 74)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Babič Jasnasamo prireditev, brez orientacijeIndividuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141samo prireditev, brez orientacijeKamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Poljanšek Nika8092000izziv (A)OK AzimutSlovenia
2.Poljanšek Aleš8101970izziv (A)OK AzimutSlovenia
3.Hvala Gregor1398955izziv (A)OK AzimutSlovenia
4.Kenda Klemen2142777samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
5.Bogataj Nataša2088810samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
6.Ravnikar Žan2070915samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
7.Eržen Nika2107055samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
8.Eržen Valentin1000555samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
9.Gantar Lara2077619samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
10.Bogataj Rok2045663samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
11.Stanonik Simon2077620samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
12.Bogataj Mark8000018samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
13.Eržen Nea2052183samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
14.Istenič Maja2127789samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia
15.Bogataj Boštjan2045683samo prireditev, brez orientacijeOK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Piltaver Jaka1398941samo prireditev, brez orientacijeOK BrežiceSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Raj Lili Ivanaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
2.Mezga Tanjaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
3.Raj Gregor2060387izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Nastja2112852izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
5.Andrejc David232473izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
6.Dudić Marko1418841izziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
7.Andrejc Lenartizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
8.Balažič Petjaizziv (A)OK Slovenj GradecSlovenia
9.Raj Ida Antonijasprehod (B)OK Slovenj GradecSlovenia
10.Markovič Ingasprehod (B)OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Pribaković Borštnik Ana406886izziv (A)OK TivoliSlovenia

OK Trzin
1.Keresteš Krešo581321sprehod (B)OK TrzinSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Ravnikar Nika1425106izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Jarc Ajda2034095izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Jarc Val2069801izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zupan Tilen1425102izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Hacin Kölner Irena1425110izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kölner Brina2113842izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Pust Karin2069847izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kölner Blaž8280028izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Pogačar Ana Pia1425104izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zavrl Zala9011122izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Blaž Matic9101667izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Stojan Petra2069834izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Zupan Gregor8072525izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Jezeršek Polona7210499izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Kölner Anže2069806izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Babič Silvo1425109izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Pust Tomaž2088287izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Močnik Tina2070918izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Turk Nejc1425107izziv (A)Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Jarc Andrej2070917sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Zupan Romana1425101sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Jarc Neža235870sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Babič Katja7210498sprehod (B)Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Valter1398948izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Šalamun Miro1411624izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Osterman Eneja1398927izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Foški Brina1401548izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Rebolj Aljoša1408998izziv (A)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Šalamun Ana1411623samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Petrovič Gašper1401504samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Petrovič Blaž1398931samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Petrovič Julita8625256samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Foški Mojcasamo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Petrovič Dušan1566506samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Škarabot Miha7841967samo prireditev, brez orientacijeOrientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Vodlan Darja438980sprehod (B)Orientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Škarabot Alenka445705sprehod (B)Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor2114457izziv (A)Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Bončina Vianez422512sprehod (B)Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš980588izziv (A)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587izziv (A)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Cankar Tinkara520519sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Eržen Izabela980592sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Eržen Boris520504sprehod (B)Škofjeloški orientacijski klubSlovenia