v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
MOCPA 2018->Entries by classes  (number of entries: 53)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Nastovski JovanM10OK ZLATOVRVMacedonia
2.Petreski IlijaM10OK ZLATOVRVMacedonia
3.Vasileski Marko M10OK ZLATOVRVMacedonia

M14
1.Vasileski GavrilM14OK ZLATOVRVMacedonia
2.Kostić NikolaM14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
3.Damjanovic AndrejM14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia

M18
1.Trajkovski DavidM18OK ZLATOVRVMacedonia
2.Todorovski JovanM18OK ZLATOVRVMacedonia
3.Vujanovic IvanM18Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia

M21E
1.Atanasoski Jane M21EOK ZLATOVRVMacedonia
2.Trajkoski IvicaM21EOK ZLATOVRVMacedonia
3.Taleski AleksandarM21EOK ZLATOVRVMacedonia
4.Dimitrijeski NikolcheM21EOK ZLATOVRVMacedonia
5.Koteski MarioM21EOK ZLATOVRVMacedonia
6.Vukovic Igor1632011M21EOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
7.Dalakov Georgi8444222M21ESarnena GoraBulgaria
8.Ragvin Dag Steinar7720912M21EBö orienteringslagNorway

M40
1.Angeleski Zlatko M40OK ZLATOVRVMacedonia
2.Avramovic Dejan435132M40Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
3.Duchev Zhivko9753579M40Sarnena GoraBulgaria

M45
1.Gavrilov Igor1007956M45Orientacijski klub KomendaSlovenia

M50
1.Kudraß Peter8140166M50SG Zittau-SüdGermany
2.Markovic Radovan1600010M50OK JasenicaSerbia
3.Kolev Nikolai338449M50SKO "Kompas"RadnevoBulgaria
4.Iliev Slav8625790M50SKO "Kompas"RadnevoBulgaria

M55
1.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Compere Laurent1007510M55Orientation caennaiseFrance
3.Perchonok Dmitry7010662M55Emek Hefer OCIsrael

M65
1.Velkoski KirilM65OK ZLATOVRVMacedonia
2.Grue-sørensen Gunnar8657101M65Køge OKDenmark
3.Cooke David400484M65Nottingham Orienteering Club.United Kingdom
4.Galborgen Bent9121953M65Indre Østfold OKNorway
5.Larsen Leif E.500122M65Tisvilde Hegn OKDenmark

W10
1.Trajkoska TiffaniW10OK ZLATOVRVMacedonia

W14
1.Jovcheska MilaW14OK ZLATOVRVMacedonia
2.Ilievska ViktorijaW14OK ZLATOVRVMacedonia

W16
1.Ekler AnjaW16Individuals/No club
2.Ilievska JovanaW16OK ZLATOVRVMacedonia
3.Bojadzieva MargauxW16OK ZLATOVRVMacedonia
4.Jaramaz DanicaW16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
5.Najdanovic NevenaW16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
6.Solaja Eva2077031W16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
7.Krtinic Mia2077040W16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
8.Stuparevic NinaW16Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia

W18
1.Krzheska EleonoraW18OK ZLATOVRVMacedonia
2.Jovanovska ElenaW18OK ZLATOVRVMacedonia
3.Ilievska SimonaW18OK ZLATOVRVMacedonia

W21E
1.Nastovska IvanaW21EOK ZLATOVRVMacedonia
2.Petreska TalijaW21EOK ZLATOVRVMacedonia
3.Chkripeska MilenaW21EOK ZLATOVRVMacedonia

W40
1.Ljubisavljevic Tatjana2015226W40OK JasenicaSerbia

W45
1.Ilieva Pavlina2800439W45SKO "Kompas"RadnevoBulgaria

W65
1.Christiansen Gerda E.8657110W65Køge OKDenmark