v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Hungaria Cup->Entries by classes  (number of entries: 131)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10D
1.Straube-Roth Max8090702M10DOctavian DroobersUnited Kingdom
2.Kurinčič Jakob2069815M10DOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Gavrilov Igor1007956M10DOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Ferenc Martin2088832M10DOK TivoliSlovenia

W10D
1.Abula Kitija1394782W10DOK AzimutsLatvia

W12C
1.Stabiņa Anete8642110W12COK AzimutsLatvia
2.Ferenc Tinka442838W12COK TivoliSlovenia
3.Aigmüller Camilla8000073W12CSU Schöckl GrazAustria

M12C
1.Bultrowicz Tymoteusz2067833M12CKS HadesPoland
2.Strmečki Vibor1422007M12COK MaksimirCroatia
3.Cokan Jan2113837M12COrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kalniņš Matīss8653189M12COK AzimutsLatvia

M14B
1.Willemsens Jonas1683310M14BHermathenae Orientation SPABelgium
2.Galateanu Andrei2075029M14BUNEFS BucharestRomania
3.Degen Kilian8240605M14BHSV PinkafeldAustria
4.Kļaviņš Renārs8642106M14BOK AzimutsLatvia
5.Cionoiu Daniel8007005M14BTV Coburg-NeusesGermany

W14B
1.Pust Karin2069847W14BOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Ferenc Zala445684W14BOK TivoliSlovenia
3.Monsberger Theresa8120305W14BSU Schöckl GrazAustria
4.Aigmüller Flora8000091W14BSU Schöckl GrazAustria
5.Angermann AnnaW14BSU Schöckl GrazAustria

M16B
1.Vanspauwen Antoine1109003M16BHermathenae Orientation SPABelgium
2.Jirka Matyáš7202871M16BKOB ZPV ProstejovCzech Republic

W16B
1.Willemsens Emma1686250W16BHermathenae Orientation SPABelgium
2.Nowak Maria2067839W16BKS HadesPoland
3.Filipiak Adrianna501146W16BKS HadesPoland
4.Galateanu Daria2075028W16BUNEFS BucharestRomania
5.Slikšjāne Annija8642103W16BOK AzimutsLatvia
6.Strazdiņa Anete Anna8653185W16BOK AzimutsLatvia
7.Winkler Hannah8281003W16BSU Schöckl GrazAustria

W18B
1.Galateanu Adela2075027W18BUNEFS BucharestRomania
2.Caune Agnija8653187W18BOK AzimutsLatvia
3.Skopāne Elīna8653186W18BOK AzimutsLatvia
4.Stabiņa Zanda8653190W18BOK AzimutsLatvia

M18B
1.Vanspauwen Simon1219001M18BHermathenae Orientation SPABelgium

M20A
1.Filipiak Mateusz2067830M20AKS HadesPoland

M21A
1.Popov Sergey8645028M21ABIZONS STALINGRADRussia
2.Jirka Mikuláš8655377M21AKOB ZPV ProstejovCzech Republic
3.Andersson Jakob1867703M21AOK LinnéSweden
4.Andersson Rassmus7204057M21AOK LinnéSweden
5.Sintring Love940106M21AHagaby-GoifSweden
6.Wallenhammar Jakob890304M21AHagaby-GoifSweden
7.Immervoll Christopher8200884M21ASU Schöckl GrazAustria

W21A
1.Razina Lika8646217W21ABIZONS STALINGRADRussia

W21B
1.Molnárová Monika8122122W21BKOBRA BratislavaSlovakia

M21B
1.Eriksson David890129M21BHagaby-GoifSweden

M21BShort
1.Neal Robert8400306M21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
2.Bromfield Richard886428M21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom

W21BShort
1.Goossens Renske8071791W21BShortTROL BelgiumBelgium
2.Ceulemans Iris8655045W21BShortTROL BelgiumBelgium
3.Collings Carly8657665W21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
4.Morrall Elizabeth886427W21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
5.Aigmüller Martina8360836W21BShortSU Schöckl GrazAustria

M35A
1.Cote-Jacques Philippe7000344M35ARamblersCanada

W35A
1.Zbroja-Nowak Justyna2067838W35AKS HadesPoland

W35BShort
1.Kurfurstova Magdalena207837W35BShortVSK CVUT FS PrahaCzech Republic
2.Wilson Karen886414W35BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
3.Chaudry Nosheen886426W35BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
4.Stojan Petra2069834W35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Paradiž Petra1425118W35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Plavčak Ana2045587W35BShortŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

M35BShort
1.Kurinčič Simon2113833M35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Pust Tomaž2088287M35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia

M40A
1.Willemsens Stephane1229362M40AHermathenae Orientation SPABelgium
2.Wittberger Georg8161270M40AFSPV Erste BankAustria
3.Kurfurst Pavel207827M40AVSK CVUT FS PrahaCzech Republic
4.Degen Klaus8090277M40AHSV PinkafeldAustria
5.Cionoiu Gheorghe2041785M40ATV Coburg-NeusesGermany
6.Varnica Tomislav893831M40AOK VihorCroatia

W40A
1.Willemsens-winthagen Rachel1504243W40AHermathenae Orientation SPABelgium
2.Straube Anne8170775W40ASV LengefeldGermany
3.Bultrowicz Agnieszka2067841W40AKS HadesPoland

W45A
1.Vanspauwen-Piqueray Marie-Agnès300868W45AHermathenae Orientation SPABelgium
2.Kunitskaya Natalia8654921W45ATitanRussia
3.Jakšić Mirka1261971W45AOK MaksimirCroatia
4.Aigmüller Thomas8250825W45ASU Schöckl GrazAustria

M45A
1.Filipiak Marek2067832M45AKS HadesPoland
2.Nowak Remigiusz7200386M45AKS HadesPoland
3.Valiquette Martin1423394M45ARamblersCanada
4.Woods Robert8628707M45ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
5.Baker-hale Adam8628705M45ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
6.Johnston-Davis Philip8339991M45ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
7.Eržen Boris520504M45AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

M45BShort
1.Popov Alexey2062628M45BShortBIZONS STALINGRADRussia
2.Sladič Roman442575M45BShortŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

W50A
1.Skopāne Aiva9060017W50AOK AzimutsLatvia
2.Stefan Cristina7209821W50AC.S. BABARUNCARomania
3.Pacher Gerhild7120364W50ASU Schöckl GrazAustria

M50A
1.Vanspauwen Frank300869M50AHermathenae Orientation SPABelgium
2.Barker-Pilsworth Andrew7300100M50ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
3.Collins Steven7300131M50ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
4.Poole Christopher8090561M50ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
5.Strmečki Petar7889999M50AOK MaksimirCroatia
6.Stabins Maris8642105M50AOK AzimutsLatvia
7.Nulle Jānis2050644M50AOK AzimutsLatvia
8.Stefan Daniel7209820M50AC.S. BABARUNCARomania
9.Grote Andreas7775577M50AOLC SKOG FRIBOURGSwitzerland

M55A
1.Compere Laurent1007510M55AOrientation caennaiseFrance
2.Bor Alex8654955M55ATitanRussia
3.Pacher Hannes8011559M55ASU Schöckl GrazAustria
4.Bromley Gardner Charles9170791M55ABritish Army Orienteering Club (UK)United Kingdom

W60A
1.Urquhart Elizabeth8655906W60AOctavian DroobersUnited Kingdom

M60A
1.Urquhart Graham33394M60AOctavian DroobersUnited Kingdom
2.Deslandes Gilles7550724M60AOrientation caennaiseFrance
3.Jirka Jiří206469M60AKOB ZPV ProstejovCzech Republic
4.Capper Mike8191055M60ALimestone CowboysUnited Kingdom
5.Moroz Ivan254880M60APeleng-Vimpel Belarus
6.Trydzenski Henadzi7204875M60APeleng-Vimpel Belarus

M65A
1.Elson Robert9200580M65AAustralopersAustralia
2.Lapiņš Māris1394808M65AOK AzimutsLatvia
3.Lapiņš Aldis1394801M65AOK AzimutsLatvia

W65A
1.Hardy Jan1418737W65AAustralopersAustralia
2.Krizova Zdenka301209W65ASKP Zdar n.S.Czech Republic

W70A
1.Niakhyeva Liudmila259924W70APeleng-Vimpel Belarus

M70A
1.Marien Jozef347919M70AKempische OrientatielopersBelgium
2.Galateanu Lucian425851M70AUNEFS BucharestRomania
3.Kriz Pavel2023807M70ASKP Zdar n.S.Czech Republic
4.Railimo Matti8657315M70ASOC HeinolaFinland

Open beginner
1.Bultrowicz Franciszek2067834Open beginnerKS HadesPoland
2.Popova Natalia2113040Open beginnerBIZONS STALINGRADRussia
3.Popov Alexey1633950Open beginnerBIZONS STALINGRADRussia
4.Sukhadolava Aelita254848Open beginnerPeleng-Vimpel Belarus

Open technical short
1.Roth Daniel2251Open technical shortOctavian DroobersUnited Kingdom
2.Filipiak Agnieszka2067831Open technical shortKS HadesPoland

Open technical long
1.Kalliany Rainer8231058Open technical longSU Schöckl GrazAustria
2.Kalliany Susanne8050359Open technical longSU Schöckl GrazAustria

M10Dtaped
1.Wittberger Luis9701216M10DtapedFSPV Erste BankAustria

W10Dtaped
1.Nowak Zofia2067840W10DtapedKS HadesPoland
2.Kurinčič Jerca2069797W10DtapedOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Eržen Plavčak Izabela980592W10DtapedŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia