v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Hungaria Cup->Entries by clubs  (number of entries: 144)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Australopers
1.Elson Robert9200580M65AAustralopersAustralia
2.Hardy Jan1418737W65AAustralopersAustralia

BIZONS STALINGRAD
1.Popov Sergey8645028M21ABIZONS STALINGRADRussia
2.Popov Alexey2062628M45BShortBIZONS STALINGRADRussia
3.Popova Natalia2113040Open beginnerBIZONS STALINGRADRussia
4.Popov Alexey1633950Open beginnerBIZONS STALINGRADRussia
5.Razina Lika8646217W21ABIZONS STALINGRADRussia

BKS Wataha Warszawa
1.Maciejewski Bartłomiej8092006M12CBKS Wataha WarszawaPoland
2.Nowakowski Maciej1986006M15-18CBKS Wataha WarszawaPoland
3.Czernicki Michał1986003M15-18CBKS Wataha WarszawaPoland
4.Galicz Karol7771986M21ABKS Wataha WarszawaPoland

British Army Orienteering Club (UK)
1.Bromley Gardner Charles9170791M55ABritish Army Orienteering Club (UK)United Kingdom

C.S. BABARUNCA
1.Stefan Daniel7209820M50AC.S. BABARUNCARomania
2.Stefan Cristina7209821W50AC.S. BABARUNCARomania

FSPV Erste Bank
1.Wittberger Luis9701216M10DtapedFSPV Erste BankAustria
2.Wittberger Georg8161270M40AFSPV Erste BankAustria

Hagaby-Goif
1.Sintring Love940106M21AHagaby-GoifSweden
2.Wallenhammar Jakob890304M21AHagaby-GoifSweden
3.Eriksson David890129M21BHagaby-GoifSweden

Hermathenae Orientation SPA
1.Willemsens Jonas1683310M14BHermathenae Orientation SPABelgium
2.Vanspauwen Antoine1109003M16BHermathenae Orientation SPABelgium
3.Vanspauwen Simon1219001M18BHermathenae Orientation SPABelgium
4.Willemsens Stephane1229362M40AHermathenae Orientation SPABelgium
5.Vanspauwen Frank300869M50AHermathenae Orientation SPABelgium
6.Willemsens Emma1686250W16BHermathenae Orientation SPABelgium
7.Willemsens-winthagen Rachel1504243W40AHermathenae Orientation SPABelgium
8.Vanspauwen-Piqueray Marie-Agnès300868W45AHermathenae Orientation SPABelgium

HSV Pinkafeld
1.Degen Kilian8240605M14BHSV PinkafeldAustria
2.Degen Klaus8090277M40AHSV PinkafeldAustria

Kempische Orientatielopers
1.Marien Jozef347919M70AKempische OrientatielopersBelgium

KOB ZPV Prostejov
1.Jirka Matyáš7202871M16BKOB ZPV ProstejovCzech Republic
2.Jirka Mikuláš8655377M21AKOB ZPV ProstejovCzech Republic
3.Jirka Jiří206469M60AKOB ZPV ProstejovCzech Republic

KOBRA Bratislava
1.Molnárová Monika8122122W21BKOBRA BratislavaSlovakia

KS Hades
1.Bultrowicz Tymoteusz2067833M12CKS HadesPoland
2.Filipiak Mateusz2067830M20AKS HadesPoland
3.Filipiak Marek2067832M45AKS HadesPoland
4.Nowak Remigiusz7200386M45AKS HadesPoland
5.Bultrowicz Franciszek2067834Open beginnerKS HadesPoland
6.Filipiak Agnieszka2067831Open technical shortKS HadesPoland
7.Nowak Zofia2067840W10DtapedKS HadesPoland
8.Filipiak Adrianna501146W16BKS HadesPoland
9.Nowak Maria2067839W16BKS HadesPoland
10.Zbroja-Nowak Justyna2067838W35AKS HadesPoland
11.Bultrowicz Agnieszka2067841W40AKS HadesPoland

Limestone Cowboys
1.Capper Mike8191055M60ALimestone CowboysUnited Kingdom

Octavian Droobers
1.Straube-Roth Max8090702M10DOctavian DroobersUnited Kingdom
2.Urquhart Graham33394M60AOctavian DroobersUnited Kingdom
3.Roth Daniel2251Open technical shortOctavian DroobersUnited Kingdom
4.Urquhart Elizabeth8655906W60AOctavian DroobersUnited Kingdom

OK Azimuts
1.Kalniņš Matīss8653189M12COK AzimutsLatvia
2.Kļaviņš Renārs8642106M14BOK AzimutsLatvia
3.Nulle Jānis2050644M50AOK AzimutsLatvia
4.Stabins Maris8642105M50AOK AzimutsLatvia
5.Lapiņš Aldis1394801M65AOK AzimutsLatvia
6.Lapiņš Māris1394808M65AOK AzimutsLatvia
7.Abula Kitija1394782W10DOK AzimutsLatvia
8.Stabiņa Anete8642110W12COK AzimutsLatvia
9.Strazdiņa Anete Anna8653185W16BOK AzimutsLatvia
10.Slikšjāne Annija8642103W16BOK AzimutsLatvia
11.Caune Agnija8653187W18BOK AzimutsLatvia
12.Skopāne Elīna8653186W18BOK AzimutsLatvia
13.Stabiņa Zanda8653190W18BOK AzimutsLatvia
14.Skopāne Aiva9060017W50AOK AzimutsLatvia

OK Linné
1.Andersson Jakob1867703M21AOK LinnéSweden
2.Andersson Rassmus7204057M21AOK LinnéSweden

OK Maksimir
1.Strmečki Vibor1422007M12COK MaksimirCroatia
2.Strmečki Petar7889999M50AOK MaksimirCroatia
3.Jakšić Mirka1261971W45AOK MaksimirCroatia

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10DOK TivoliSlovenia
2.Ferenc Tinka442838W12COK TivoliSlovenia
3.Ferenc Zala445684W14BOK TivoliSlovenia

OK Vihor
1.Varnica Tomislav893831M40AOK VihorCroatia

OLC SKOG FRIBOURG
1.Grote Andreas7775577M45AOLC SKOG FRIBOURGSwitzerland

OLC Wienerwald
1.Perać Sladjana8209986W21AOLC WienerwaldAustria

OLifant
1.Heikoop mark640117M45BShortOLifantNetherlands

Orientacijski klub Komenda
1.Kurinčič Jakob2069815M10DOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Cokan Jan2113837M12COrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kurinčič Simon2113833M35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Pust Tomaž2088287M35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kurinčič Jerca2069797W10DtapedOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Pust Karin2069847W14BOrientacijski klub KomendaSlovenia
7.Paradiž Petra1425118W35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Stojan Petra2069834W35BShortOrientacijski klub KomendaSlovenia

Orientation caennaise
1.Compere Laurent1007510M55AOrientation caennaiseFrance
2.Deslandes Gilles7550724M60AOrientation caennaiseFrance

Peleng-Vimpel
1.Moroz Ivan254880M60APeleng-Vimpel Belarus
2.Trydzenski Henadzi7204875M60APeleng-Vimpel Belarus
3.Sukhadolava Aelita254848Open beginnerPeleng-Vimpel Belarus
4.Niakhyeva Liudmila259924W70APeleng-Vimpel Belarus

Polzela
1.Gavrilov Igor1007956M40APolzelaRussia

RAF Orienteering Association
1.Neal Robert8400306M21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
2.Bromfield Richard7838383M21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
3.Woods Robert8628707M45ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
4.Baker-hale Adam8628705M45ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
5.Johnston-Davis Philip8339991M45ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
6.Barker-Pilsworth Andrew7300100M50ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
7.Collins Steven7300131M50ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
8.Poole Christopher8090561M50ARAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
9.Collings Carly8657665W21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
10.Morrall Elizabeth886427W21BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
11.Chaudry Nosheen886426W35BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom
12.Wilson Karen886414W35BShortRAF Orienteering AssociationUnited Kingdom

Ramblers
1.Cote-Jacques Philippe7000344M35ARamblersCanada
2.Forcier Jonathan9201956M35ARamblersCanada
3.Valiquette Martin1423394M45ARamblersCanada

SKP Zdar n.S.
1.Kriz Pavel2023807M70ASKP Zdar n.S.Czech Republic
2.Krizova Zdenka301209W65ASKP Zdar n.S.Czech Republic

SOC Heinola
1.Railimo Matti8657315M70ASOC HeinolaFinland

South London Orienteers
1.Lau Kwun Him Himmy1814586M21ASouth London OrienteersUnited Kingdom
2.Huzan Peter886589M50ASouth London OrienteersUnited Kingdom

SU Schöckl Graz
1.Immervoll Christopher8200884M21ASU Schöckl GrazAustria
2.Pacher Hannes8011559M55ASU Schöckl GrazAustria
3.Kalliany Rainer8231058Open technical longSU Schöckl GrazAustria
4.Kalliany Susanne8050359Open technical longSU Schöckl GrazAustria
5.Aigmüller Camilla8000073W12CSU Schöckl GrazAustria
6.Monsberger Theresa8120305W14BSU Schöckl GrazAustria
7.Aigmüller Flora8000091W14BSU Schöckl GrazAustria
8.Angermann AnnaW14BSU Schöckl GrazAustria
9.Winkler Hannah8281003W16BSU Schöckl GrazAustria
10.Aigmüller Martina8360836W21BShortSU Schöckl GrazAustria
11.Aigmüller Thomas8250825W45ASU Schöckl GrazAustria
12.Pacher Gerhild7120364W50ASU Schöckl GrazAustria

SV Lengefeld
1.Straube Anne8170775W40ASV LengefeldGermany

Škofjeloški orientacijski klub
1.Sladič Roman442575M45BShortŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504Open technical longŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Plavčak Ana2045587Open technical shortŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

Titan
1.Bor Alex8654955M55ATitanRussia
2.Kunitskaya Natalia8654921W45ATitanRussia

TROL Belgium
1.Goossens Renske8071791W21BShortTROL BelgiumBelgium
2.Ceulemans Iris8655045W21BShortTROL BelgiumBelgium

Tuusulan Voima-Veikot ry.
1.Tertsunen Ari2080682M60ATuusulan Voima-Veikot ry.Finland

TV Coburg-Neuses
1.Cionoiu Daniel8007005M14BTV Coburg-NeusesGermany
2.Cionoiu Gheorghe2041785M40ATV Coburg-NeusesGermany

UNEFS Bucharest
1.Galateanu Andrei2075029M14BUNEFS BucharestRomania
2.Galateanu Lucian425851M70AUNEFS BucharestRomania
3.Galateanu Daria2075028W16BUNEFS BucharestRomania
4.Galateanu Adela2075027W18BUNEFS BucharestRomania

Volzhanin
1.Korneev Vladimir1633629M40AVolzhaninRussia
2.Klenin Alexey1280777M40AVolzhaninRussia
3.Klenina Galina1602249W14BVolzhaninRussia
4.Korneeva Irina1633639W40AVolzhaninRussia

VSK CVUT FS Praha
1.Kurfurst Pavel207827M40AVSK CVUT FS PrahaCzech Republic
2.Kurfurstova Magdalena207837W35BShortVSK CVUT FS PrahaCzech Republic